45-LRD-2
Er rijden momenteel 15 Fiat T 5841's rond in Nederland. Deze witte T 5841 komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren, 1 maand en 18 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 maart 2026, dus sinds 2 maanden. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Fiat T 5841 kampeerwagen rijden er nog 15 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2001 en mei 2006. De nieuwwaarde van deze Fiat T 5841 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 14 juni 2010. Het voertuig was toen 4 jaren, 2 maanden en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle Fiat T 5841 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat T 5841 | 2006
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | T 5841 |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 9.251 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 94 kW (128 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2800cc (2,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 7 april 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren, 1 maand en 18 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 14 juni 2010. Het voertuig was toen 4 jaren, 2 maanden en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 28 maart 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.530 kg |
| Massa rijklaar | 2.630 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 865 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.495 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.495 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,73 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. voorwielscherm |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 45-LRD-2 | 13-03-2025 | 16:33 | periodieke controle | 28-03-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 45-LRD-2 | 28-03-2024 | 15:37 | periodieke controle | 28-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 45-LRD-2 | 6-06-2023 | 11:26 | periodieke controle | 6-06-2024 | Nee |
| 45-LRD-2 | 30-05-2022 | 09:04 | periodieke controle | 1-06-2023 | Nee |
| 45-LRD-2 | 31-05-2021 | 09:20 | periodieke controle | 1-06-2022 | Nee |
| 45-LRD-2 | 29-05-2020 | 08:59 | periodieke controle | 1-06-2021 | Nee |
| 45-LRD-2 | 17-05-2019 | 09:27 | periodieke controle | 1-06-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 13-03-2025 | 16:33 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 13-03-2025 | 16:33 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 13-03-2025 | 16:33 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2024 | |||||
| 28-03-2024 | 15:37 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 17-05-2019 | 09:27 | 586 | 5.*.53 | 1 | (Zij-)markeringslicht kleur wijkt af of niet toegestaan |
Vergeet ook niet alle Fiat T 5841 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 45-LRD-2 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
45-LRD-2
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45-LRD-1 | Opel | Zafira | MPV | Onbekend | 15-06-2010 | 19,9 jaar | |
| 45-LRD-2 | Fiat | T 5841 | Kampeerwagen | Onbekend | 14-06-2010 | 20,1 jaar | |
| 45-LRD-3 | Fiat | 500 | Hatchback | € 18.473 | 11-06-2010 | 16 jaar | |
| 45-LRD-4 | Citroën | Jumper | Kampeerwagen | Onbekend | 02-09-1996 | 29,7 jaar | |
| 45-LRD-5 | Citroën | Xsara Picasso | MPV | € 22.420 | 12-06-2010 | 16 jaar | |
| 45-LRD-6 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 11.160 | 15-06-2010 | 16 jaar | |
| 45-LRD-8 | Nissan | Qashqai | MPV | € 31.662 | 18-06-2010 | 15,9 jaar | |
| 45-LRD-9 | Ford | Ka | MPV | € 10.751 | 11-06-2010 | 16 jaar | |
| 45-LRF-2 | Renault | Twingo | Hatchback | € 9.980 | 16-06-2010 | 16 jaar | |
| 45-LRG-2 | Opel | Astra | MPV | € 38.250 | 11-06-2010 | 16 jaar | |
| 45-LRH-2 | Peugeot | 5008 | MPV | € 30.010 | 22-06-2010 | 15,9 jaar | |
| 45-LRK-2 | BMW | X3 | Stationwagen | Onbekend | 14-06-2010 | 20,4 jaar | |
| 45-LRL-2 | Renault | Megane | Stationwagen | € 25.670 | 15-06-2010 | 16 jaar | |
| 45-LRP-2 | Citroën | C3 | Hatchback | € 20.175 | 22-06-2010 | 15,9 jaar | |
| 45-LRS-2 | Yamaha | 660 R | Niet geregistreerd | ? | Onbekend | 14-06-2010 | 22,4 jaar |
| 45-LRV-2 | Toyota | Yaris | MPV | € 16.350 | 21-06-2010 | 15,9 jaar | |
| 45-LRX-2 | Toyota | Aygo | Hatchback | Onbekend | 18-06-2010 | 18,2 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met een gewicht van ± 2.530 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volkswagen California | 517 cm | 194 cm | 2.450 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | 738 cm | 224 cm | 2.780 kg |
| Peugeot Boxer | 598 cm | 209 cm | 2.600 kg |
| Citroën Jumper | 620 cm | 212 cm | 2.620 kg |
| Renault Master | 606 cm | 216 cm | 2.600 kg |
| Weinsberg R57 | 676 cm | 221 cm | 2.680 kg |
| Volkswagen Crafter | 674 cm | 204 cm | 2.720 kg |
| Knaus R07 | 599 cm | 205 cm | 2.770 kg |
| Pössl KW 9 | 600 cm | 205 cm | 2.780 kg |
| Ford Transit | 620 cm | 225 cm | 2.740 kg |
| Mercedes-Benz Marco Polo | 514 cm | 193 cm | 2.400 kg |
| Knaus R11 | 695 cm | 220 cm | 2.720 kg |
| Westfalia Ford Nugget | 534 cm | 203 cm | 2.680 kg |
| Peugeot 280 L | 563 cm | 224 cm | 2.430 kg |
| Volkswagen Multivan | 509 cm | 190 cm | 2.380 kg |
| Opel Movano | 583 cm | 207 cm | 2.460 kg |
| Weinsberg R47 | 636 cm | 205 cm | 2.760 kg |
| Adria Compact DL | 699 cm | 220 cm | 2.710 kg |
| Peugeot 290 | 668 cm | 230 cm | 2.510 kg |
| Adria Compact SL | 681 cm | 219 cm | 2.740 kg |
| Bürstner Teilintegriert | 651 cm | 229 cm | 2.700 kg |
| Weinsberg R58 | 715 cm | 231 cm | 2.740 kg |
| Chevrolet Chevy Van | - | 208 cm | 2.550 kg |
| Ford Transit-Nugget | 497 cm | 197 cm | 2.310 kg |
| Mercedes-Benz T1 | 636 cm | 216 cm | 2.640 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.