J-047-GR
Er rijden momenteel 6.038 Fiat Scudo's rond in Nederland. Deze gele Scudo komt uit het jaar 2008 en is nu 17 jaren, 11 maanden en 10 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 juli 2020, dus sinds 5 jaren, 10 maanden en 6 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Fiat Scudo 1200 L H1 2.0 Mj 140 kampeerwagen rijden er nog 210 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1996 en september 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 29.497 en € 59.801, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 36.876 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Fiat Scudo 1200 L H1 2.0 Mj 140 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Fiat Scudo voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat Scudo 1200 L H1 2.0 Mj 140 | 2008
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | Scudo 1200 L H1 2.0 Mj 140 |
| Breedte | 1,90 m |
| Kleur | GEEL |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 15.625 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1997cc (2,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 juni 2008 |
| Leeftijd | 17 jaren, 11 maanden en 10 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 juli 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 10 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 21 juni 2026. Het voertuig moet over 22 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.087 kg |
| Massa rijklaar | 2.187 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 759 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.946 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.946 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.946 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.400 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.700 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.700 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,12 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,57 m (voor) / 1,60 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer midden op schutbord v. voorruit |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| J-047-GR | 8-05-2025 | 10:19 | periodieke controle | 21-06-2026 | Nee |
| J-047-GR | 15-05-2024 | 10:25 | periodieke controle | 21-06-2025 | Nee |
| J-047-GR | 31-05-2023 | 15:26 | periodieke controle | 21-06-2024 | Nee |
| J-047-GR | 16-05-2022 | 14:39 | periodieke controle | 21-06-2023 | Nee |
| J-047-GR | 17-05-2021 | 11:46 | periodieke controle | 21-06-2022 | Ja, bekijk hier. |
| J-047-GR | 3-06-2020 | 12:00 | periodieke controle | 21-06-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2021 | |||||
| 17-05-2021 | 11:46 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2020 | |||||
| 3-06-2020 | 12:00 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Vergeet ook niet alle Fiat Scudo voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van J-047-GR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
J-047-GR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J-040-GR | Volkswagen | Multivan | Kampeerwagen | Onbekend | 19-06-2007 | 20,7 jaar | |
| J-041-GR | Volkswagen | Caravelle | Kampeerwagen | Onbekend | 17-12-2008 | 18 jaar | |
| J-042-GR | Peugeot | Expert | Kampeerwagen | € 33.583 | 02-04-2016 | 13,6 jaar | |
| J-043-GR | Nissan | NV400 | Kampeerwagen | € 44.756 | 10-02-2020 | 11,5 jaar | |
| J-044-GR | Mercedes-Benz | Viano | Kampeerwagen | € 41.987 | 07-01-2013 | 15,3 jaar | |
| J-045-GR | Citroën | Jumper | Kampeerwagen | Onbekend | 07-05-2003 | 23,1 jaar | |
| J-046-GR | Iveco | 35S13 | Kampeerwagen | € 54.088 | 28-07-2016 | 12,6 jaar | |
| J-047-GB | Peugeot | 108 | Hatchback | € 15.425 | 05-08-2020 | 5,8 jaar | |
| J-047-GD | BMW | X3 | Stationwagen | € 72.608 | 23-07-2020 | 5,9 jaar | |
| J-047-GF | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 25.390 | 29-07-2020 | 12,7 jaar | |
| J-047-GG | Volvo | V60 | Stationwagen | € 49.498 | 28-07-2020 | 5,8 jaar | |
| J-047-GH | Nissan | Micra | MPV | € 21.386 | 04-08-2020 | 5,8 jaar | |
| J-047-GJ | Suzuki | Swift | Hatchback | € 19.909 | 24-07-2020 | 5,9 jaar | |
| J-047-GK | Nissan | Leaf | MPV | € 39.841 | 30-07-2020 | 5,8 jaar | |
| J-047-GL | Audi | A4 | Stationwagen | € 75.683 | 20-08-2020 | 5,8 jaar | |
| J-047-GN | Audi | A3 | Hatchback | € 37.398 | 23-07-2020 | 9,3 jaar | |
| J-047-GR | Fiat | Scudo | Kampeerwagen | Onbekend | 20-06-2008 | 18 jaar | |
| J-047-GS | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 44.935 | 30-07-2020 | 5,8 jaar | |
| J-047-GT | Citroën | C1 | Hatchback | € 12.953 | 27-07-2020 | 10,3 jaar | |
| J-047-GV | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 20.710 | 23-04-2021 | 7,9 jaar | |
| J-047-GX | Peugeot | 208 | Hatchback | € 38.349 | 05-08-2020 | 5,8 jaar | |
| J-047-GZ | Ford | Puma | MPV | € 31.748 | 31-07-2020 | 5,8 jaar | |
| J-048-GR | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | Onbekend | 21-03-1996 | 30,2 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 36.876 en/of breedte van 190 cm en/of een gewicht van ± 2.087 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 36.700 | 505 cm | 190 cm | 2.010 kg |
| Renault Trafic | € 38.200 | 525 cm | 195 cm | 2.130 kg |
| Opel Vivaro | € 37.300 | 526 cm | 196 cm | 2.050 kg |
| Ford Transit-Nugget | € 38.400 | 497 cm | 197 cm | 2.290 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 38.400 | 500 cm | 191 cm | 2.050 kg |
| Renault Master | € 38.900 | 555 cm | 199 cm | 2.290 kg |
| Citroën Jumpy | € 36.400 | 515 cm | 192 cm | 2.040 kg |
| Ford Transit | € 36.600 | 478 cm | 196 cm | 2.110 kg |
| Toyota ProAce | € 39.000 | 515 cm | 190 cm | 1.920 kg |
| Volkswagen Smallander | € 39.200 | 490 cm | 190 cm | 2.230 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 36.800 | 525 cm | 197 cm | 2.100 kg |
| Peugeot Expert | € 38.700 | 498 cm | 190 cm | 1.900 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.