NR-033-X
Er rijden momenteel 34 Dethleffs T 6810's rond in Nederland. Deze blauwe T 6810 komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren, 1 maand en 18 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 mei 2017, dus sinds 9 jaren en 14 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Dethleffs T 6810 / T 6870 kampeerwagen rijden er nog 6 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2011 en april 2014. De nieuwwaarde van deze Dethleffs T 6810 / T 6870 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 april 2017. Het voertuig was toen 2 jaren, 11 maanden en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle Dethleffs T 6810 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Dethleffs T 6810 / T 6870 | 2014
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Dethleffs |
| Handelsbenaming | T 6810 / T 6870 |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 9.867 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 109 kW (148 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 8 april 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren, 1 maand en 18 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 mei 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 jaren en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 april 2017. Het voertuig was toen 2 jaren, 11 maanden en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 12 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 17 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.865 kg |
| Massa rijklaar | 2.965 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 535 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.850 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.400 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,09 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,82 m (voor) / 1,98 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type EG/DF 003 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. voorwielscherm |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*630/2012M | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| NR-033-X | 12-05-2026 | 10:23 | periodieke controle | 12-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| NR-033-X | 8-05-2025 | 14:09 | periodieke controle | 12-05-2026 | Nee |
| NR-033-X | 3-05-2024 | 09:51 | periodieke controle | 12-05-2025 | Nee |
| NR-033-X | 4-05-2023 | 10:30 | periodieke controle | 12-05-2024 | Nee |
| NR-033-X | 12-04-2022 | 10:37 | periodieke controle | 12-05-2023 | Nee |
| NR-033-X | 22-04-2021 | 09:50 | periodieke controle | 12-05-2022 | Nee |
| NR-033-X | 29-04-2020 | 16:20 | periodieke controle | 12-05-2021 | Nee |
| NR-033-X | 9-04-2019 | 15:50 | periodieke controle | 12-05-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 12-05-2026 | 10:23 | 509 | 5.*.55 | 1 | Inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go |
| 12-05-2026 | 10:23 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2019 | |||||
| 9-04-2019 | 15:50 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 9-04-2019 | 15:50 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
Vergeet ook niet alle Dethleffs T 6810 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van NR-033-X - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
NR-033-X
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NR-030-X | Capron | T66 | Kampeerwagen | Onbekend | 29-03-2017 | 10,2 jaar | |
| NR-031-X | Audi | A3 | Stationwagen | € 27.401 | 29-03-2017 | 14,5 jaar | |
| NR-032-X | Ford | Focus | Stationwagen | Onbekend | 20-04-2017 | 17,2 jaar | |
| NR-033-B | Renault | Twingo | Hatchback | € 12.620 | 29-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NR-033-D | Suzuki | Celerio | Hatchback | € 11.459 | 28-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NR-033-F | Suzuki | Swift | Hatchback | € 11.139 | 30-03-2017 | 15 jaar | |
| NR-033-G | Honda | HR-V | MPV | € 29.740 | 31-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NR-033-H | Suzuki | Celerio | Hatchback | € 11.858 | 31-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NR-033-K | Volkswagen | Crafter | Kampeerwagen | Onbekend | 20-09-2006 | 19,7 jaar | |
| NR-033-L | Mercedes-Benz | B-klasse | Stationwagen | € 37.525 | 31-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NR-033-N | Opel | Astra | Stationwagen | € 27.335 | 30-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NR-033-R | Ford | Fiesta | Hatchback | € 20.616 | 31-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NR-033-S | Citroën | C1 | Hatchback | € 12.560 | 31-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NR-033-T | Opel | Meriva | MPV | € 25.574 | 31-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NR-033-X | Dethleffs | T 6810 | Kampeerwagen | Onbekend | 03-04-2017 | 12,1 jaar | |
| NR-033-Z | Fiat | Panda | MPV | € 11.459 | 31-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NR-034-X | Mini | Cooper | Cabriolet | Onbekend | 13-04-2017 | 21 jaar | |
| NR-035-X | Mercedes-Benz | E-klasse | Sedan | € 62.002 | 29-03-2017 | 11 jaar | |
| NR-036-X | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 11.647 | 29-03-2017 | 11,5 jaar | |
| NR-037-X | Volvo | V90 | Stationwagen | € 60.430 | 28-04-2017 | 9,7 jaar | |
| NR-038-X | Ford | Fiesta | Hatchback | € 15.734 | 23-05-2017 | 15,5 jaar | |
| NR-039-X | Renault | Captur | Hatchback | € 20.079 | 06-06-2017 | 12,4 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 69.290 en/of een gewicht van ± 2.865 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Weinsberg R57 | € 66.000 | 675 cm | 220 cm | 2.680 kg |
| Volkswagen Crafter | € 69.000 | 661 cm | 204 cm | 3.090 kg |
| Bürstner BT6905 | € 67.300 | 699 cm | 230 cm | 2.810 kg |
| Bürstner BT7263 | € 62.600 | 715 cm | 230 cm | 2.860 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 65.500 | 677 cm | 201 cm | 3.050 kg |
| Adria Coral S 670 SL | € 71.700 | 750 cm | 231 cm | 2.920 kg |
| Adria Compact SL | € 65.400 | 681 cm | 219 cm | 2.740 kg |
| Bürstner BT6202 | € 62.600 | 660 cm | 220 cm | 2.660 kg |
| Capron Cve 640 | € 67.600 | 636 cm | 207 cm | 2.770 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | € 68.000 | 738 cm | 231 cm | 2.890 kg |
| Adria Compact DL | € 70.100 | 699 cm | 218 cm | 2.680 kg |
| Adria Coral S 600 SL | € 70.600 | 709 cm | 237 cm | 2.890 kg |
| Knaus R05 | € 70.900 | 703 cm | 232 cm | 2.740 kg |
| Knaus R19 | € 67.700 | 612 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Capron T68 | € 71.100 | 743 cm | 233 cm | 2.840 kg |
| Adria Twin 640 SGX | € 70.800 | 636 cm | 205 cm | 2.860 kg |
| Hymer Grand Canyon | € 71.400 | 600 cm | 207 cm | 2.790 kg |
| Hymer Yellowstone | € 67.400 | 636 cm | 207 cm | 2.920 kg |
| Hymer EXT 474 | € 76.200 | 654 cm | 221 cm | 2.670 kg |
| Hymer EX 588 | € 68.100 | 700 cm | 222 cm | 2.770 kg |
| Hymer MLT 580 | € 69.400 | 698 cm | 223 cm | 2.850 kg |
| Hymer T 678 CL | € 63.000 | 745 cm | 235 cm | 2.960 kg |
| Bürstner BT6909 | € 73.600 | 698 cm | 233 cm | 2.780 kg |
| Knaus R18 | € 67.800 | 690 cm | 220 cm | 2.800 kg |
| Weinsberg R50 | € 74.500 | 714 cm | 232 cm | 2.860 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.