43-XVP-8
Er rijden momenteel 143 Dethleffs T 6611's rond in Nederland. Deze witte T 6611 komt uit het jaar 2006 en is nu 19 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 29 augustus 2012, dus sinds 13 jaren, 8 maanden en 30 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Dethleffs T 6611 kampeerwagen rijden er nog 21 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2005 en augustus 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 41.137 en € 82.070, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 57.883 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Dethleffs T 6611 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 29 augustus 2012. Het voertuig was toen 6 jaren, 1 maand en 28 dagen oud.
Bekijk ook alle Dethleffs T 6611 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Dethleffs T 6611 | 2006
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Dethleffs |
| Handelsbenaming | T 6611 |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 8.968 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 81 kW (110 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2286cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 3 juli 2006 |
| Leeftijd | 19 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 29 augustus 2012 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 jaren, 8 maanden en 30 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 29 augustus 2012. Het voertuig was toen 6 jaren, 1 maand en 28 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 28 augustus 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 3 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.800 kg |
| Massa rijklaar | 2.900 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 595 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.495 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.495 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.495 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,72 m (voor) / 1,72 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. voorwielscherm by voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 43-XVP-8 | 12-08-2025 | 09:18 | periodieke controle | 28-08-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 43-XVP-8 | 6-08-2024 | 13:40 | periodieke controle | 28-08-2025 | Nee |
| 43-XVP-8 | 10-08-2023 | 13:51 | periodieke controle | 28-08-2024 | Nee |
| 43-XVP-8 | 11-08-2022 | 13:36 | periodieke controle | 28-08-2023 | Nee |
| 43-XVP-8 | 13-08-2021 | 09:49 | periodieke controle | 28-08-2022 | Nee |
| 43-XVP-8 | 6-08-2020 | 13:33 | periodieke controle | 28-08-2021 | Nee |
| 43-XVP-8 | 13-08-2019 | 14:34 | periodieke controle | 28-08-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 12-08-2025 | 09:18 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Vergeet ook niet alle Dethleffs T 6611 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 43-XVP-8 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
43-XVP-8
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43-XVB-8 | Toyota | Sienna | Stationwagen | Onbekend | 09-08-2012 | 16,6 jaar | |
| 43-XVD-8 | Ford | C-Max | MPV | € 26.674 | 16-08-2012 | 13,8 jaar | |
| 43-XVF-8 | Seat | Altea | MPV | € 22.245 | 16-08-2012 | 13,8 jaar | |
| 43-XVG-8 | Toyota | Aygo | Hatchback | € 10.445 | 31-08-2012 | 13,7 jaar | |
| 43-XVH-8 | Hyundai | i20 | MPV | € 15.990 | 21-08-2012 | 13,8 jaar | |
| 43-XVJ-8 | Suzuki | Splash | Stationwagen | € 17.178 | 23-08-2012 | 13,8 jaar | |
| 43-XVK-8 | Opel | Meriva | MPV | € 23.086 | 23-08-2012 | 13,8 jaar | |
| 43-XVN-8 | Peugeot | 208 | Hatchback | € 15.920 | 29-08-2012 | 13,8 jaar | |
| 43-XVP-1 | Mercedes-Benz | B-klasse | Stationwagen | € 43.978 | 29-08-2012 | 13,8 jaar | |
| 43-XVP-3 | Lexus | CT 200h | Hatchback | € 32.990 | 10-09-2012 | 13,7 jaar | |
| 43-XVP-4 | Land Rover | Freelander | Stationwagen | € 73.093 | 31-08-2012 | 13,9 jaar | |
| 43-XVP-5 | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 11.440 | 23-08-2012 | 13,8 jaar | |
| 43-XVP-6 | Skoda | Citigo | Hatchback | € 12.077 | 28-08-2012 | 13,8 jaar | |
| 43-XVP-7 | Jaguar | XK | Cabriolet | € 149.670 | 21-08-2012 | 14 jaar | |
| 43-XVP-8 | Dethleffs | T 6611 | Kampeerwagen | Onbekend | 29-08-2012 | 19,9 jaar | |
| 43-XVP-9 | Eagle | EG6043KR | Niet geregistreerd | ? | € 11.495 | 29-01-2013 | 13,3 jaar |
| 43-XVR-8 | Mercedes-Benz | 190 | Sedan | Onbekend | 22-08-2012 | 40,9 jaar | |
| 43-XVT-8 | Citroën | C1 | Hatchback | € 9.710 | 30-08-2012 | 13,8 jaar | |
| 43-XVX-8 | Ford | Focus | Stationwagen | € 27.640 | 31-08-2012 | 14 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 57.883 en/of een gewicht van ± 2.800 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 57.600 | 716 cm | 210 cm | 2.960 kg |
| Knaus R16 | € 62.300 | 709 cm | 232 cm | 2.830 kg |
| Adria TIK | € 59.900 | 697 cm | 227 cm | 2.860 kg |
| Knaus R07 | € 56.100 | 605 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Knaus R11 | € 58.500 | 685 cm | 220 cm | 2.690 kg |
| Westfalia Ford Nugget | € 56.800 | 534 cm | 203 cm | 2.680 kg |
| Weinsberg R57 | € 55.300 | 675 cm | 220 cm | 2.680 kg |
| Volkswagen Crafter | € 57.200 | 656 cm | 204 cm | 2.720 kg |
| Pössl KW 18 | € 57.300 | 636 cm | 205 cm | 2.900 kg |
| Adria Twin 640 SLB | € 58.000 | 640 cm | 205 cm | 2.840 kg |
| Knaus R22 | € 59.400 | 722 cm | 234 cm | 2.950 kg |
| Carthago Malibu Van 640 LE | € 53.800 | 636 cm | 210 cm | 2.730 kg |
| Knaus R21 | € 57.400 | 718 cm | 232 cm | 2.910 kg |
| Bürstner BT7263 | € 62.600 | 715 cm | 230 cm | 2.860 kg |
| Chausson 640 | € 56.800 | 700 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Adria Twin 640 SLX | € 53.000 | 636 cm | 205 cm | 2.880 kg |
| Bürstner BT6202 | € 62.600 | 660 cm | 220 cm | 2.660 kg |
| Weinsberg R48 | € 57.900 | 604 cm | 205 cm | 2.680 kg |
| Weinsberg R47 | € 55.200 | 603 cm | 205 cm | 2.710 kg |
| Hymer Ext 588 | € 60.500 | 695 cm | 221 cm | 2.710 kg |
| Bürstner BUT728 | € 58.500 | 744 cm | 232 cm | 2.980 kg |
| Capron T338 | € 62.100 | 696 cm | 232 cm | 2.710 kg |
| Capron CVE600 | € 58.400 | 600 cm | 208 cm | 2.670 kg |
| Adria Twin 640 SGX | € 54.400 | 636 cm | 205 cm | 2.900 kg |
| Bürstner BT6903 | € 58.100 | 699 cm | 230 cm | 2.810 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.