77-LGD-1
Er rijden momenteel 211 Dethleffs T 6501 B's rond in Nederland. Deze grijze T 6501 B komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren en 19 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Dethleffs T 6501 B kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (FTF3FE) nog 9 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2009 en september 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 62.190 en € 62.790, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 62.640 uitkomt. De nieuwwaarde van deze T 6501 B bedraagt € 62.190 incl. BTW en BPM, deze Dethleffs T 6501 B is daardoor € 450 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Dethleffs T 6501 B voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Dethleffs T 6501 B | 2010
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Dethleffs |
| Handelsbenaming | T 6501 B |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 134 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 62.190 |
| Bruto BPM | € 9.971 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Continue vermogen | 96 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE0481N |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 7 mei 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren en 19 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 7 mei 2010 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 jaren en 19 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 12 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 17 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.920 kg |
| Massa rijklaar | 3.020 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 475 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.495 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.495 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.495 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,80 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 2,00 m | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type EG/DF 003 | |
| Variant FTF3FE | |
| Uitvoering K1GI0G04DT8019 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0416*03 | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 77-LGD-1 | 15-04-2026 | 14:32 | periodieke controle | 12-05-2027 | Nee |
| 77-LGD-1 | 25-03-2025 | 14:49 | periodieke controle | 12-05-2026 | Nee |
| 77-LGD-1 | 24-04-2024 | 12:30 | periodieke controle | 12-05-2025 | Nee |
| 77-LGD-1 | 12-05-2023 | 14:48 | periodieke controle | 12-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 77-LGD-1 | 19-04-2022 | 09:11 | periodieke controle | 7-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 77-LGD-1 | 22-04-2021 | 14:34 | periodieke controle | 7-05-2022 | Nee |
| 77-LGD-1 | 17-04-2020 | 10:24 | periodieke controle | 7-05-2021 | Nee |
| 77-LGD-1 | 17-04-2019 | 12:03 | periodieke controle | 7-05-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 12-05-2023 | 14:48 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 12-05-2023 | 14:48 | 522 | 5.*.56 | 1 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
2022 | |||||
| 19-04-2022 | 09:11 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 17-04-2019 | 12:03 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Dethleffs T 6501 B voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 77-LGD-1 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
77-LGD-1
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 77-LGD-1 | Dethleffs | T 6501 B | Kampeerwagen | € 62.190 | 07-05-2010 | 16,1 jaar | |
| 77-LGD-3 | Ford | C-Max | MPV | € 25.135 | 12-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 77-LGD-4 | Citroën | C3 | Hatchback | € 21.875 | 09-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 77-LGD-5 | Renault | Twingo | Hatchback | € 8.775 | 09-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 77-LGD-7 | Mitsubishi | Colt | Stationwagen | € 14.248 | 08-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 77-LGD-8 | Hyundai | ix35 | MPV | € 28.685 | 08-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 77-LGD-9 | Suzuki | Swift | Hatchback | € 12.995 | 20-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 77-LGG-1 | Audi | A4 | Stationwagen | Onbekend | 06-04-2010 | 20 jaar | |
| 77-LGK-1 | Citroën | C3 | Hatchback | € 21.875 | 14-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 77-LGL-1 | Opel | Agila | Stationwagen | € 14.014 | 17-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 77-LGN-1 | Peugeot | 206 | Hatchback | € 14.570 | 21-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 77-LGP-1 | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 27.511 | 14-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 77-LGR-1 | Tuctuc | King | Niet geregistreerd | ? | Onbekend | 09-04-2010 | 16,5 jaar |
| 77-LGS-1 | Renault | Twingo | Hatchback | € 10.475 | 17-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 77-LGT-1 | Toyota | Aygo | Hatchback | € 11.665 | 27-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 77-LGX-1 | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 27.622 | 23-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 77-LGZ-1 | Fiat | 500 | Hatchback | Onbekend | 23-09-2011 | 16,5 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 62.640 en/of een gewicht van ± 2.920 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 60.900 | 716 cm | 210 cm | 3.050 kg |
| Knaus R16 | € 62.300 | 709 cm | 232 cm | 2.830 kg |
| Adria TIK | € 59.900 | 697 cm | 227 cm | 2.860 kg |
| Weinsberg R57 | € 62.100 | 675 cm | 220 cm | 2.680 kg |
| Knaus R11 | € 62.800 | 695 cm | 220 cm | 2.720 kg |
| Knaus R07 | € 60.900 | 596 cm | 205 cm | 2.760 kg |
| Volkswagen Crafter | € 61.000 | 670 cm | 204 cm | 3.080 kg |
| Knaus R22 | € 63.600 | 722 cm | 234 cm | 2.990 kg |
| Adria Twin 640 SLB | € 62.200 | 636 cm | 205 cm | 2.840 kg |
| Pössl KW 18 | € 60.300 | 636 cm | 205 cm | 2.900 kg |
| Bürstner BT6905 | € 67.300 | 699 cm | 230 cm | 2.810 kg |
| Bürstner BT7263 | € 62.600 | 715 cm | 230 cm | 2.860 kg |
| Chausson 640 | € 56.800 | 700 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | € 64.700 | 738 cm | 237 cm | 2.890 kg |
| Bürstner BT6202 | € 62.600 | 660 cm | 220 cm | 2.660 kg |
| Adria Compact SL | € 64.200 | 679 cm | 219 cm | 2.740 kg |
| Hymer Ext 588 | € 60.500 | 695 cm | 221 cm | 2.710 kg |
| Knaus R21 | € 58.900 | 710 cm | 232 cm | 2.890 kg |
| Weinsberg R47 | € 57.700 | 603 cm | 205 cm | 2.710 kg |
| Knaus R19 | € 65.600 | 612 cm | 205 cm | 2.790 kg |
| Capron Cve 640 | € 65.000 | 636 cm | 207 cm | 2.770 kg |
| Capron T338 | € 62.100 | 696 cm | 232 cm | 2.710 kg |
| Bürstner BT6903 | € 58.100 | 699 cm | 230 cm | 2.810 kg |
| Westfalia Ford Nugget | € 60.000 | 534 cm | 203 cm | 2.680 kg |
| Hymer B 674 SL | € 62.900 | 734 cm | 235 cm | 3.190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.