5-ZRZ-93
Er rijden momenteel 162 Dethleffs Magic Edition Bm T 001's rond in Nederland. Deze grijze Magic Edition Bm T 001 komt uit het jaar 2009 en is nu 17 jaren en 19 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 maart 2015, dus sinds 11 jaren, 2 maanden en 15 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Dethleffs Magic Edition Bm T 001 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (FTM2FE) nog 9 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2009 en mei 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 46.146 en € 76.690, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 66.142 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Dethleffs Magic Edition Bm T 001 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 12 maart 2015. Het voertuig was toen 5 jaren, 10 maanden en 4 dagen oud.
Bekijk ook alle Dethleffs Magic Edition Bm T 001 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Dethleffs Magic Edition Bm T 001 | 2009
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Dethleffs |
| Handelsbenaming | Magic Edition Bm T 001 |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 145 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 10.536 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 116 kW (158 pk) |
| Continue vermogen | 116 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CE0481D |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2999cc (3,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 8 mei 2009 |
| Leeftijd | 17 jaren en 19 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 maart 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren, 2 maanden en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 12 maart 2015. Het voertuig was toen 5 jaren, 10 maanden en 4 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 16 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 20 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.960 kg |
| Massa rijklaar | 3.060 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 435 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.495 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.495 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.495 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,89 m (voor) / 2,00 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type EG/DF 003 | |
| Variant FTM2FE | |
| Uitvoering M4GI0G04DT9048 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0416*04 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 5-ZRZ-93 | 16-04-2026 | 14:22 | periodieke controle | 16-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 5-ZRZ-93 | 18-03-2025 | 13:54 | periodieke controle | 9-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 5-ZRZ-93 | 4-04-2024 | 14:03 | periodieke controle | 9-04-2025 | Nee |
| 5-ZRZ-93 | 7-04-2023 | 11:41 | periodieke controle | 9-04-2024 | Nee |
| 5-ZRZ-93 | 22-03-2022 | 11:40 | periodieke controle | 9-04-2023 | Nee |
| 5-ZRZ-93 | 9-04-2021 | 11:30 | periodieke controle | 9-04-2022 | Nee |
| 5-ZRZ-93 | 17-03-2020 | 08:54 | periodieke controle | 31-03-2021 | Nee |
| 5-ZRZ-93 | 28-03-2019 | 10:58 | periodieke controle | 31-03-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 16-04-2026 | 14:22 | 389 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie werkt niet goed |
2025 | |||||
| 18-03-2025 | 13:54 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Dethleffs Magic Edition Bm T 001 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 5-ZRZ-93 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
5-ZRZ-93
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5-ZRG-93 | Suzuki | Splash | Stationwagen | Onbekend | 11-03-2015 | 16,9 jaar | |
| 5-ZRH-93 | Audi | A3 | Hatchback | € 29.321 | 23-04-2015 | 11,1 jaar | |
| 5-ZRJ-93 | BMW | 5-Serie | Sedan | € 84.470 | 27-02-2015 | 11,3 jaar | |
| 5-ZRK-93 | Skoda | Citigo | Hatchback | € 12.488 | 10-04-2015 | 11,1 jaar | |
| 5-ZRL-93 | Dacia | Logan | Stationwagen | € 15.185 | 05-03-2015 | 11,2 jaar | |
| 5-ZRN-93 | Opel | Astra | Stationwagen | € 22.840 | 16-03-2015 | 11,2 jaar | |
| 5-ZRP-93 | Fiat | Ducato | Kampeerwagen | Onbekend | 24-04-2012 | 16,7 jaar | |
| 5-ZRR-93 | Mini | One | Stationwagen | € 28.428 | 23-03-2015 | 11,2 jaar | |
| 5-ZRS-93 | Renault | Megane | Hatchback | € 27.675 | 12-03-2015 | 11,2 jaar | |
| 5-ZRT-93 | Ford | Ka | MPV | € 11.050 | 06-03-2015 | 16,2 jaar | |
| 5-ZRX-93 | Nissan | Qashqai | MPV | € 31.640 | 16-03-2015 | 11,2 jaar | |
| 5-ZRZ-90 | Ford | Transit | Kampeerwagen | Onbekend | 02-11-2005 | 20,6 jaar | |
| 5-ZRZ-91 | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 55.162 | 24-07-2015 | 11,7 jaar | |
| 5-ZRZ-92 | Yamaha | 700 R | Niet geregistreerd | ? | Onbekend | 05-03-2015 | 19,2 jaar |
| 5-ZRZ-93 | Dethleffs | Magic Edition Bm T 001 | Kampeerwagen | Onbekend | 12-03-2015 | 17,1 jaar | |
| 5-ZRZ-95 | Volvo | V50 | Stationwagen | Onbekend | 18-04-2015 | 21 jaar | |
| 5-ZRZ-96 | Nissan | X-Trail | MPV | € 54.086 | 13-03-2015 | 12,9 jaar | |
| 5-ZRZ-97 | Volkswagen | California | Kampeerwagen | Onbekend | 05-03-2015 | 19,1 jaar | |
| 5-ZRZ-98 | Porsche | 911 | Coupe | € 134.407 | 05-03-2015 | 16,4 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 66.142 en/of een gewicht van ± 2.960 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Knaus R16 | € 62.300 | 709 cm | 232 cm | 2.830 kg |
| Knaus R11 | € 62.800 | 695 cm | 220 cm | 2.720 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 62.700 | 716 cm | 210 cm | 3.050 kg |
| Weinsberg R57 | € 66.000 | 675 cm | 220 cm | 2.680 kg |
| Volkswagen Crafter | € 64.800 | 670 cm | 204 cm | 3.090 kg |
| Adria Twin 640 SLB | € 64.500 | 636 cm | 205 cm | 2.840 kg |
| Bürstner BT6905 | € 67.300 | 699 cm | 230 cm | 2.810 kg |
| Bürstner BT7263 | € 62.600 | 715 cm | 230 cm | 2.860 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | € 64.700 | 738 cm | 237 cm | 2.890 kg |
| Capron Cve 640 | € 67.600 | 636 cm | 207 cm | 2.770 kg |
| Adria TIK | € 66.200 | 697 cm | 229 cm | 3.110 kg |
| Hymer Ext 588 | € 60.500 | 695 cm | 221 cm | 2.710 kg |
| Adria Compact SL | € 63.900 | 662 cm | 213 cm | 2.740 kg |
| Capron T338 | € 64.800 | 696 cm | 232 cm | 2.710 kg |
| Knaus R05 | € 70.900 | 703 cm | 232 cm | 2.740 kg |
| Knaus R19 | € 67.700 | 612 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Pössl KW 18 | € 62.000 | 636 cm | 205 cm | 2.890 kg |
| Hymer B 674 SL | € 62.900 | 734 cm | 235 cm | 3.190 kg |
| Hymer Yellowstone | € 67.400 | 636 cm | 207 cm | 2.920 kg |
| Adria Twin 640 SGX | € 69.400 | 636 cm | 205 cm | 2.860 kg |
| Chausson 777 | € 60.200 | 720 cm | 231 cm | 3.020 kg |
| Hymer Grand Canyon | € 69.400 | 600 cm | 206 cm | 2.790 kg |
| Hymer EX 578 | € 63.200 | 675 cm | 221 cm | 2.760 kg |
| Hymer T 678 CL | € 62.600 | 749 cm | 235 cm | 2.960 kg |
| Hymer MLT 580 | € 69.400 | 698 cm | 223 cm | 2.850 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.