KF-220-L
Er rijden momenteel 426 Bürstner Teilintegriert's rond in Nederland. Deze witte Teilintegriert komt uit het jaar 2005 en is nu 21 jaren, 1 maand en 10 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 oktober 2020, dus sinds 5 jaren, 7 maanden en 2 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Bürstner Teilintegriert kampeerwagen rijden er nog 20 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2003 en april 2007. De nieuwwaarde van deze Bürstner Teilintegriert is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 12 augustus 2016. Het voertuig was toen 11 jaren, 3 maanden en 30 dagen oud.
Bekijk ook alle Bürstner Teilintegriert voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Bürstner Teilintegriert | 2005
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Bürstner |
| Handelsbenaming | Teilintegriert |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 9.549 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2800cc (2,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 15 april 2005 |
| Leeftijd | 21 jaren, 1 maand en 10 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 oktober 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 7 maanden en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 12 augustus 2016. Het voertuig was toen 11 jaren, 3 maanden en 30 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 28 april 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 4 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.730 kg |
| Massa rijklaar | 2.830 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 570 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.400 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.400 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,72 m (voor) / 1,72 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer v. r. voorzitting op bodemplaat |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 / EURO III | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 88/77*2001/27A | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| KF-220-L | 17-03-2026 | 11:47 | periodieke controle | 28-04-2027 | Nee |
| KF-220-L | 27-03-2025 | 16:53 | periodieke controle | 28-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| KF-220-L | 15-04-2024 | 16:04 | periodieke controle | 28-04-2025 | Nee |
| KF-220-L | 12-04-2023 | 16:17 | periodieke controle | 28-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| KF-220-L | 28-04-2022 | 15:45 | periodieke controle | 28-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| KF-220-L | 22-03-2021 | 16:41 | periodieke controle | 24-04-2022 | Nee |
| KF-220-L | 22-04-2020 | 16:17 | periodieke controle | 24-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| KF-220-L | 24-04-2019 | 16:13 | periodieke controle | 24-04-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 27-03-2025 | 16:53 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
2023 | |||||
| 12-04-2023 | 16:17 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| 12-04-2023 | 16:17 | 588 | 5.*.51 | 1 | (Zij-)markeringslicht niet volgens voorschriften |
2022 | |||||
| 28-04-2022 | 15:45 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 28-04-2022 | 15:45 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 28-04-2022 | 15:45 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 28-04-2022 | 15:45 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
2020 | |||||
| 22-04-2020 | 16:17 | 312 | 5.*.31 | 2 | Remschijf ernstig gecorrodeerd |
Vergeet ook niet alle Bürstner Teilintegriert voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van KF-220-L - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
KF-220-L
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KF-220-B | Toyota | Yaris | MPV | € 22.685 | 11-08-2016 | 9,8 jaar | |
| KF-220-D | Audi | A4 | Cabriolet | Onbekend | 08-08-2016 | 20 jaar | |
| KF-220-G | Hymer | B 614 CL | Kampeerwagen | Onbekend | 11-08-2016 | 16,9 jaar | |
| KF-220-H | Volvo | V40 | MPV | € 28.839 | 25-01-2017 | 9,9 jaar | |
| KF-220-J | Citroën | C4 Cactus | Hatchback | € 19.320 | 22-08-2016 | 9,8 jaar | |
| KF-220-K | Toyota | Aygo | Hatchback | € 12.513 | 16-08-2016 | 11,4 jaar | |
| KF-220-L | Bürstner | Teilintegriert | Kampeerwagen | Onbekend | 12-08-2016 | 21,1 jaar | |
| KF-220-N | Peugeot | 108 | Hatchback | € 17.590 | 19-08-2016 | 9,8 jaar | |
| KF-220-P | Toyota | Corolla Verso | Stationwagen | Onbekend | 27-08-2016 | 22,6 jaar | |
| KF-220-R | Mitsubishi | Outlander | Stationwagen | € 41.679 | 23-08-2016 | 9,8 jaar | |
| KF-220-S | Toyota | Yaris | MPV | € 19.185 | 20-08-2016 | 9,8 jaar | |
| KF-220-T | Fiat | 230 L | Kampeerwagen | Onbekend | 17-08-2016 | 24,9 jaar | |
| KF-220-V | Audi | A1 | Hatchback | € 22.207 | 24-08-2016 | 9,8 jaar | |
| KF-220-X | Peugeot | 208 | Hatchback | € 18.540 | 27-08-2016 | 9,7 jaar | |
| KF-220-Z | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 21.519 | 19-08-2016 | 10,1 jaar | |
| KF-221-L | Challenger | Mageo | Kampeerwagen | Onbekend | 24-08-2016 | 13,1 jaar | |
| KF-223-L | Volkswagen | Passat | Stationwagen | € 35.767 | 12-09-2016 | 15,6 jaar | |
| KF-224-L | BMW | X5 | Stationwagen | € 125.592 | 12-08-2016 | 13,5 jaar | |
| KF-225-L | Mercedes-Benz | C-klasse | Stationwagen | Onbekend | 12-08-2016 | 21 jaar | |
| KF-226-L | Fiat | Ducato | Kampeerwagen | Onbekend | 07-08-2017 | 22,3 jaar | |
| KF-228-L | Citroën | C1 | Hatchback | € 11.290 | 19-08-2016 | 12,8 jaar | |
| KF-229-L | Opel | Meriva | MPV | € 27.545 | 14-09-2016 | 10,4 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met een gewicht van ± 2.730 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Fiat 230 | 818 cm | 231 cm | 2.990 kg |
| Fiat Ducato | 758 cm | 229 cm | 2.930 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | 738 cm | 230 cm | 2.990 kg |
| Fiat 290 | 705 cm | 225 cm | 2.560 kg |
| Peugeot Boxer | 598 cm | 209 cm | 2.600 kg |
| Volkswagen Crafter | 674 cm | 204 cm | 2.950 kg |
| Adria TIK | 724 cm | 227 cm | 2.860 kg |
| Weinsberg R57 | 676 cm | 221 cm | 2.680 kg |
| Knaus R07 | 605 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Fiat 244 | 759 cm | 230 cm | 2.980 kg |
| Knaus R16 | 709 cm | 232 cm | 2.910 kg |
| Citroën Jumper | 620 cm | 212 cm | 2.620 kg |
| Knaus R11 | 695 cm | 220 cm | 2.820 kg |
| Pössl KW 9 | 600 cm | 205 cm | 2.780 kg |
| Pössl KW 18 | 636 cm | 205 cm | 2.910 kg |
| Adria Twin 640 SLB | 640 cm | 212 cm | 2.840 kg |
| Westfalia Ford Nugget | 534 cm | 203 cm | 2.680 kg |
| Knaus R06 | 690 cm | 230 cm | 2.960 kg |
| Ford Transit | 620 cm | 224 cm | 2.740 kg |
| Weinsberg R47 | 636 cm | 205 cm | 2.760 kg |
| Adria Compact DL | 699 cm | 220 cm | 2.710 kg |
| Renault Master | 688 cm | 216 cm | 2.810 kg |
| Adria Coral S 670 SL | 750 cm | 234 cm | 2.920 kg |
| Peugeot 290 | 668 cm | 230 cm | 2.510 kg |
| Adria Compact SL | 681 cm | 219 cm | 2.740 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.