V-71-NRF
Er rijden momenteel 9.516 Volkswagen Kombi's rond in Nederland. Deze Kombi komt uit het jaar 2022 en is nu 3 jaren, 5 maanden en 11 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Volkswagen Kombi gesloten opbouw rijden er nog 1.751 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 1955 en december 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 23.076 en € 111.322, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 58.670 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Kombi bedraagt € 62.356 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Volkswagen Kombi € 3.686 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Volkswagen geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 182 km/uur. Daardoor behoort deze Volkswagen Kombi tot de snelste 8.1% bedrijfsauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 5 januari 2026. Het voertuig was toen 3 jaren en 1 maand oud.
Bekijk ook alle Volkswagen Kombi voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Volkswagen Kombi | 2022
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Volkswagen |
| Handelsbenaming | Kombi |
| Lengte | 5,30 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 182 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 62.356 |
| Bruto BPM | € 14.882 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 110 kW (150 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1968cc (2,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 6 december 2022 |
| Leeftijd | 3 jaren, 5 maanden en 11 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 5 januari 2026. Het voertuig was toen 3 jaren en 1 maand oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.924 kg |
| Massa rijklaar | 2.024 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 776 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.800 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.680 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.680 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,40 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,63 m (voor) / 1,62 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 7HC | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 200 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 156 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 69 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 71 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 AP | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832AP | |
Vergeet ook niet alle Volkswagen Kombi voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-71-NRF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-71-NRF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-70-NRF | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 75.250 | 15-12-2025 | 2 jaar |
| V-71-NRB | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 63.452 | 24-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-71-NRF | Volkswagen | Kombi | Gesloten opbouw | € 62.356 | 05-01-2026 | 3,4 jaar |
| V-71-NRG | Ford | Transit Courier | Gesloten opbouw | € 35.786 | 17-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-71-NRH | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 58.128 | 22-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-71-NRJ | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 55.896 | 22-12-2025 | 3 jaar |
| V-71-NRK | Kia | PV5 | Gesloten opbouw | € 43.161 | 17-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-71-NRL | Honda | Acty | Pick-up truck | Onbekend | 17-12-2025 | 30,9 jaar |
| V-71-NRN | Ford | Ranger | Open laadvloer | € 70.362 | 05-01-2026 | 0,4 jaar |
| V-71-NRP | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 42.767 | 30-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-71-NRR | Opel | Combo-e | Gesloten opbouw | € 37.649 | 16-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-71-NRS | Ford | Transit Custom | Speciale groep | € 69.885 | 18-03-2026 | 0,2 jaar |
| V-71-NRT | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 56.447 | 22-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-71-NRV | Ford | Ranger | Open laadvloer | € 64.002 | 17-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-71-NRX | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 76.056 | 09-01-2026 | 0,4 jaar |
| V-71-NRZ | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 51.198 | 23-02-2026 | 1,6 jaar |
| V-72-NRF | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 53.151 | 15-12-2025 | 1,5 jaar |
| V-74-NRF | Chevrolet | Silverado | Pick-up truck | € 117.087 | 19-02-2026 | 1,4 jaar |
| V-77-NRF | RAM | RAM1500 | Pick-up truck | € 114.641 | 23-12-2025 | 1,4 jaar |
| V-78-NRF | General Motors-gmc | Sierra Denali | Pick-up truck | € 123.559 | 05-01-2026 | 1,4 jaar |
| V-79-NRF | RAM | RAM1500 | Pick-up truck | € 141.489 | 17-01-2026 | 1,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 58.670 en/of een afmeting van 530 x 190 cm en/of een gewicht van ± 1.924 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Toyota Hilux | € 57.400 | 533 cm | 187 cm | 2.100 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 61.100 | 526 cm | 193 cm | 2.110 kg |
| Nissan Navara | € 58.000 | 533 cm | 185 cm | 2.030 kg |
| Mercedes-Benz Viano | € 63.600 | 522 cm | 190 cm | 2.050 kg |
| Hyundai Staria | € 55.400 | 525 cm | 200 cm | 1.950 kg |
| Isuzu D-Max | € 62.800 | 528 cm | 187 cm | 1.960 kg |
| Toyota ProAce | € 55.400 | 531 cm | 192 cm | 2.030 kg |
| Ford Ranger | € 63.900 | 527 cm | 183 cm | 1.980 kg |
| Lancia Voyager | € 54.600 | 522 cm | 200 cm | 2.040 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.