VHK-44-N
Er rijden momenteel 51.200 Volkswagen Crafter's rond in Nederland. Deze Crafter komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren, 2 maanden en 24 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 mei 2026, dus sinds 3 maanden en 16 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Volkswagen Crafter gecond. met temperatuurreg. rijden er nog 12.570 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2006 en augustus 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 20.000 en € 106.553, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 55.344 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Crafter bedraagt € 50.048 incl. BTW en BPM, deze Volkswagen Crafter is daardoor € 5.296 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Volkswagen geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 160 km/uur. Deze Volkswagen Crafter is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 39.7% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 31 oktober 2020. Het voertuig was toen 6 jaren, 4 maanden en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Volkswagen Crafter voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Volkswagen Crafter | 2014
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Volkswagen |
| Handelsbenaming | Crafter |
| Lengte | 5,91 m |
| Breedte | 1,99 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 50.048 |
| Bruto BPM | € 12.097 |
| Inrichting | gecond. met temperatuurreg. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 120 kW (163 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1968cc (2,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 11 juni 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren, 2 maanden en 24 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maanden en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 31 oktober 2020. Het voertuig was toen 6 jaren, 4 maanden en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 22 april 2027. Het voertuig moet over 7 maanden en 17 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.430 kg |
| Massa rijklaar | 2.530 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 970 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.200 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,67 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,73 m (voor) / 1,74 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 2EKE2 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. motorruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.1 l/100km (1 liter op 12,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 213 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*195/2013M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VHK-44-N | 2-03-2026 | 10:30 | periodieke controle | 22-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| VHK-44-N | 22-04-2025 | 10:07 | periodieke controle | 22-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VHK-44-N | 15-04-2025 | 16:57 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| VHK-44-N | 4-04-2024 | 15:20 | periodieke controle | 4-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VHK-44-N | 17-01-2023 | 14:35 | periodieke controle | 17-01-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VHK-44-N | 29-09-2021 | 15:32 | periodieke controle | 3-11-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VHK-44-N | 3-11-2020 | 12:30 | periodieke controle | 3-11-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 2-03-2026 | 10:30 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 2-03-2026 | 10:30 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2025 | |||||
| 22-04-2025 | 10:07 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 15-04-2025 | 16:57 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
2024 | |||||
| 4-04-2024 | 15:20 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 4-04-2024 | 15:20 | 540 | 5.*.51 | 1 | Retroreflector ontbreekt |
| 4-04-2024 | 15:20 | 353 | 5.*.38 | 1 | Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 90% >= 50% awet) |
2023 | |||||
| 17-01-2023 | 14:35 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 17-01-2023 | 14:35 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2021 | |||||
| 29-09-2021 | 15:32 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 29-09-2021 | 15:32 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 29-09-2021 | 15:32 | 540 | 5.*.51 | 1 | Retroreflector ontbreekt |
| 29-09-2021 | 15:32 | 200 | 5.*.26 | 2 | Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
Vergeet ook niet alle Volkswagen Crafter voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VHK-44-N - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VHK-44-N
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VHK-40-N | Land Rover | Discovery | Gesloten opbouw | € 118.930 | 13-11-2020 | 9,3 jaar |
| VHK-41-N | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 42.963 | 29-10-2020 | 7,3 jaar |
| VHK-43-N | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 50.302 | 10-11-2020 | 5,9 jaar |
| VHK-44-B | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 51.977 | 29-10-2020 | 5,9 jaar |
| VHK-44-D | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 46.641 | 30-10-2020 | 5,9 jaar |
| VHK-44-F | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 45.002 | 04-01-2021 | 5,7 jaar |
| VHK-44-G | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 44.652 | 27-03-2021 | 7,5 jaar |
| VHK-44-H | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 41.637 | 20-11-2020 | 9,4 jaar |
| VHK-44-K | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 30.172 | 31-10-2020 | 5,8 jaar |
| VHK-44-L | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 24.537 | 17-11-2020 | 11,5 jaar |
| VHK-44-N | Volkswagen | Crafter | Gecond. met temperatuurreg. | € 50.048 | 31-10-2020 | 12,2 jaar |
| VHK-44-P | Ford | Ranger | Gesloten opbouw | € 61.888 | 05-11-2020 | 5,8 jaar |
| VHK-44-R | Mercedes-Benz | eVito | Gesloten opbouw | € 55.977 | 16-11-2020 | 5,8 jaar |
| VHK-44-S | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 51.349 | 11-11-2020 | 5,9 jaar |
| VHK-44-T | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 34.354 | 09-11-2020 | 5,8 jaar |
| VHK-44-V | Renault | Master | Kipper | € 56.706 | 23-11-2020 | 5,8 jaar |
| VHK-44-X | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 50.937 | 24-12-2020 | 11 jaar |
| VHK-44-Z | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 42.328 | 10-02-2021 | 5,6 jaar |
| VHK-45-N | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 54.507 | 18-11-2020 | 5,9 jaar |
| VHK-46-N | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 54.722 | 10-02-2015 | 11,6 jaar |
| VHK-47-N | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 54.722 | 10-02-2015 | 11,6 jaar |
| VHK-48-N | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 54.722 | 10-02-2015 | 11,6 jaar |
| VHK-49-N | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | Onbekend | 13-10-2020 | 21,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 55.344 en/of een afmeting van 591 x 199 cm en/of een gewicht van ± 2.430 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit | € 57.600 | 592 cm | 206 cm | 2.210 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 56.400 | 601 cm | 203 cm | 2.560 kg |
| Iveco 35S13 | € 51.300 | 581 cm | 201 cm | 2.230 kg |
| Iveco 35S15 | € 51.900 | 582 cm | 201 cm | 2.230 kg |
| RAM RAM1500 | € 53.400 | 591 cm | 204 cm | 2.660 kg |
| Iveco 35S17 | € 56.600 | 592 cm | 201 cm | 2.340 kg |
| Ford F 150 | € 58.500 | 592 cm | 204 cm | 2.590 kg |
| Dodge RAM1500 | € 55.600 | 589 cm | 203 cm | 2.630 kg |
| Toyota Tundra | € 55.400 | 585 cm | 203 cm | 2.610 kg |
| Renault Master | € 55.100 | 601 cm | 209 cm | 2.480 kg |
| Maxus Deliver 9 | € 58.700 | 594 cm | 206 cm | 2.330 kg |
| Dodge Dodge | € 54.100 | 582 cm | 203 cm | 2.500 kg |
| Opel Movano | € 54.000 | 594 cm | 207 cm | 2.270 kg |
| Iveco Iveco | € 49.900 | 597 cm | 196 cm | 2.620 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Volkswagen CrafterGoogle op afbeeldingen van de Volkswagen Crafter
Google op reviews van de Volkswagen Crafter
Volkswagen Crafter Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Volkswagen Crafter nieuws
Volkswagen Crafter nieuws
Autoreview.nl
Nieuwe Volkswagen e-Crafter komt er aan… als de fabriek klaar is
Prijs Volkswagen Crafter (2025) bekend: iets dieper in de buidel tasten
Autovisie.nl
Alles over Volkswagen Crafter
GTI bus? Deze Volkswagen Crafter is een held
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/volkswagen/crafter/
Onze database is bijgewerkt tot 1 september 2026.