V-79-PBV
Er rijden momenteel 51.502 Volkswagen Crafter's rond in Nederland. Deze Crafter komt uit het jaar 2026 en is nu 2 maanden en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Volkswagen Crafter gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (SYBB4ADNAEV3) nog 2.558 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2021 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 31.765 en € 82.725, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 67.357 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Crafter bedraagt € 71.707 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Volkswagen Crafter € 4.350 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Volkswagen haalt een maximumsnelheid van 158 km/uur. Deze Volkswagen Crafter is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 49.6% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Bekijk ook alle Volkswagen Crafter voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Volkswagen Crafter | 2026
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Volkswagen |
| Handelsbenaming | Crafter |
| Lengte | 5,99 m |
| Breedte | 2,04 m |
| Hoogte | 2,59 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 158 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 71.707 |
| Bruto BPM | € 17.457 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 103 kW (140 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1968cc (2,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 12 maart 2026 |
| Leeftijd | 2 maanden en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 12 maart 2029. Het voertuig moet over 2 jaren, 9 maanden en 28 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.032 kg |
| Massa rijklaar | 2.132 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.368 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,64 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,77 m (voor) / 1,79 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type SYN1E | |
| Variant SYBB4ADNAEV3 | |
| Uitvoering NM350NOFM6AX0024NNUMC3DOOVW | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*1613*38 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 8.7 l/100km (1 liter op 11,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 228 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 71 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 EC | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2023/443EC | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle Volkswagen Crafter voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-79-PBV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-79-PBV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-70-PBV | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 75.418 | 27-02-2026 | 1,5 jaar |
| V-71-PBV | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 75.418 | 27-02-2026 | 1,4 jaar |
| V-72-PBV | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 77.394 | 27-02-2026 | 1,4 jaar |
| V-73-PBV | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 34.394 | 27-02-2026 | 8,5 jaar |
| V-74-PBV | Iveco | 40C18 | Open laadvloer | € 112.791 | 16-12-2024 | 1,4 jaar |
| V-75-PBV | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 61.095 | 12-03-2026 | 0,2 jaar |
| V-76-PBV | Mercedes-Benz | Sprinter | Gecond. met temperatuurreg. | € 78.280 | 27-02-2026 | 2,3 jaar |
| V-77-PBV | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 41.978 | 27-02-2026 | 5,8 jaar |
| V-78-PBV | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 56.205 | 12-03-2026 | 0,2 jaar |
| V-79-PBB | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 78.491 | 19-02-2026 | 2 jaar |
| V-79-PBD | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 67.639 | 24-02-2026 | 0,2 jaar |
| V-79-PBF | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 47.818 | 20-02-2026 | 7,2 jaar |
| V-79-PBG | Opel | Combo-e | Gesloten opbouw | € 38.713 | 04-03-2026 | 0,2 jaar |
| V-79-PBH | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 48.993 | 23-02-2026 | 2,1 jaar |
| V-79-PBJ | Fiat | Scudo | Gesloten opbouw | € 53.637 | 23-02-2026 | 1,7 jaar |
| V-79-PBK | Opel | Combo-e | Gesloten opbouw | € 35.265 | 27-02-2026 | 0,2 jaar |
| V-79-PBL | Kia | PV5 | Gesloten opbouw | € 45.278 | 12-03-2026 | 0,2 jaar |
| V-79-PBN | Ford | F 150 | Open laadvloer | Onbekend | 19-03-2021 | 7,3 jaar |
| V-79-PBP | Kia | PV5 | Gesloten opbouw | € 43.675 | 16-04-2026 | Nieuw |
| V-79-PBR | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 205.423 | 25-02-2026 | 8,9 jaar |
| V-79-PBS | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 83.590 | 26-02-2026 | 2,2 jaar |
| V-79-PBT | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 109.608 | 26-02-2026 | 1,5 jaar |
| V-79-PBV | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 71.707 | 12-03-2026 | 0,2 jaar |
| V-79-PBX | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 79.623 | 02-03-2026 | 2,3 jaar |
| V-79-PBZ | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 76.337 | 02-03-2026 | 2,9 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 67.357 en/of een afmeting van 599 x 204 cm en/of een gewicht van ± 2.032 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 63.100 | 597 cm | 208 cm | 2.070 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 66.800 | 598 cm | 202 cm | 2.230 kg |
| Iveco 40C-35 | € 65.600 | 597 cm | 203 cm | 2.130 kg |
| Ford F 250 | € 73.000 | 603 cm | 203 cm | 2.240 kg |
| Iveco 35S12 | € 63.900 | 609 cm | 213 cm | 2.240 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Volkswagen CrafterGoogle op afbeeldingen van de Volkswagen Crafter
Google op reviews van de Volkswagen Crafter
Volkswagen Crafter Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Volkswagen Crafter nieuws
Volkswagen Crafter nieuws
Autoreview.nl
Nieuwe Volkswagen e-Crafter komt er aan… als de fabriek klaar is
Prijs Volkswagen Crafter (2025) bekend: iets dieper in de buidel tasten
Autovisie.nl
Alles over Volkswagen Crafter
GTI bus? Deze Volkswagen Crafter is een held
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/volkswagen/crafter/
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.