V-71-NVL
Er rijden momenteel 51.502 Volkswagen Crafter's rond in Nederland. Deze Crafter komt uit het jaar 2021 en is nu 4 jaren, 6 maanden en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 april 2026, dus sinds 19 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Volkswagen Crafter neerklapbare zijschotten rijden er in dezelfde variant (SZHB4ADNAEV4) nog 108 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2021 en februari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 56.412 en € 74.136, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 67.954 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Crafter bedraagt € 56.412 incl. BTW en BPM, deze Volkswagen Crafter is daardoor € 11.542 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Volkswagen haalt een maximumsnelheid van 149 km/uur. Deze Volkswagen Crafter is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 32.9% traagste bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 15 januari 2026. Het voertuig was toen 4 jaren, 2 maanden en 14 dagen oud.
Bekijk ook alle Volkswagen Crafter voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Volkswagen Crafter | 2021
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Volkswagen |
| Handelsbenaming | Crafter |
| Lengte | 6,20 m |
| Breedte | 2,10 m |
| Hoogte | 2,33 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 149 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 56.412 |
| Bruto BPM | € 13.609 |
| Inrichting | neerklapbare zijschotten |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 103 kW (140 pk) |
| Continue vermogen | 103 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | DNA |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1968cc (2,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 november 2021 |
| Leeftijd | 4 jaren, 6 maanden en 12 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 15 januari 2026. Het voertuig was toen 4 jaren, 2 maanden en 14 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 31 oktober 2027. Het voertuig moet over 1 jaar, 5 maanden en 20 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.091 kg |
| Massa rijklaar | 2.191 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.309 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,64 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,77 m (voor) / 1,78 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type SZN1E | |
| Variant SZHB4ADNAEV4 | |
| Uitvoering PN350NSFM6AX0022C4BKMC6E0VW | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*1619*21 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.5 l/100km (1 liter op 13,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 10.4 l/100km (1 liter op 9,6km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.4 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 271 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 196 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 71 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 AR | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832AR | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle Volkswagen Crafter voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-71-NVL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-71-NVL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-70-NVL | Volkswagen | Crafter | Neerklapbare zijschotten | € 56.412 | 15-01-2026 | 4,5 jaar |
| V-71-NVB | Ford | Ranger | Open laadvloer | € 62.865 | 22-01-2026 | 0,3 jaar |
| V-71-NVD | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 63.114 | 24-04-2026 | Nieuw |
| V-71-NVF | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 63.753 | 12-01-2026 | 2,3 jaar |
| V-71-NVG | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 58.138 | 30-01-2026 | 0,3 jaar |
| V-71-NVH | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 47.168 | 14-01-2026 | 2 jaar |
| V-71-NVK | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 46.494 | 15-01-2026 | 5,5 jaar |
| V-71-NVL | Volkswagen | Crafter | Neerklapbare zijschotten | € 56.412 | 15-01-2026 | 4,5 jaar |
| V-71-NVN | Kia | PV5 | Gesloten opbouw | € 47.668 | 27-01-2026 | 0,3 jaar |
| V-71-NVP | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 86.343 | 19-01-2026 | 1,4 jaar |
| V-71-NVR | Opel | Combo-e | Gesloten opbouw | € 35.507 | 30-01-2026 | 0,3 jaar |
| V-71-NVS | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 45.644 | 20-01-2026 | 5,7 jaar |
| V-71-NVT | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 44.509 | 21-01-2026 | 5,5 jaar |
| V-71-NVV | Volkswagen | Touareg | Gesloten opbouw | € 92.081 | 21-01-2026 | 8,9 jaar |
| V-71-NVX | Kia | PV5 | Gesloten opbouw | € 43.161 | 28-01-2026 | 0,3 jaar |
| V-71-NVZ | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 65.545 | 28-01-2026 | 0,3 jaar |
| V-72-NVL | Volkswagen | Crafter | Neerklapbare zijschotten | € 56.412 | 15-01-2026 | 4,5 jaar |
| V-73-NVL | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 68.436 | 15-01-2026 | 4,8 jaar |
| V-74-NVL | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 66.550 | 15-01-2026 | 2,9 jaar |
| V-75-NVL | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 111.259 | 15-01-2026 | 1,9 jaar |
| V-76-NVL | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 60.308 | 15-01-2026 | 2,6 jaar |
| V-77-NVL | Land Rover | Landrover | Pick-up truck | Onbekend | 15-01-2026 | 24,9 jaar |
| V-78-NVL | Mercedes-Benz | eSprinter | Neerklapbare zijschotten | € 73.497 | 15-01-2026 | 0,9 jaar |
| V-79-NVL | Dodge | Dodge | Pick-up truck | € 101.713 | 15-01-2026 | 7,5 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 67.954 en/of een afmeting van 620 x 210 cm en/of een gewicht van ± 2.091 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 69.300 | 620 cm | 201 cm | 2.260 kg |
| MAN TGE | € 72.800 | 619 cm | 204 cm | 2.090 kg |
| Iveco 35S16 | € 74.600 | 620 cm | 204 cm | 2.260 kg |
| Iveco 50C-35 | € 72.100 | 618 cm | 202 cm | 2.240 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Volkswagen CrafterGoogle op afbeeldingen van de Volkswagen Crafter
Google op reviews van de Volkswagen Crafter
Volkswagen Crafter Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Volkswagen Crafter nieuws
Volkswagen Crafter nieuws
Autoreview.nl
Nieuwe Volkswagen e-Crafter komt er aan… als de fabriek klaar is
Prijs Volkswagen Crafter (2025) bekend: iets dieper in de buidel tasten
Autovisie.nl
Alles over Volkswagen Crafter
GTI bus? Deze Volkswagen Crafter is een held
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/volkswagen/crafter/
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.