58-BND-8
Er rijden momenteel 850 Scania P280's rond in Nederland. Deze P280 komt uit het jaar 2019 en is nu 7 jaren, 1 maand en 21 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 juli 2020, dus sinds 5 jaren en 10 maanden. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Scania P280 gesloten opbouw rijden er nog 766 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2008 en mei 2026. De nieuwwaarde van deze Scania P280 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Scania P280 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Scania P280 | 2019
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Scania |
| Handelsbenaming | P280 |
| Lengte | 9,80 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 206 kW (280 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 6690cc (6,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 maart 2019 |
| Leeftijd | 7 jaren, 1 maand en 21 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 juli 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren en 10 maanden. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 6 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 21 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 9.431 kg |
| Massa rijklaar | 9.531 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 9531 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 9.469 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 19.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 19.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 5,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type N323 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI C | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2016/1718C | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 58-BND-8 | 9-03-2026 | 11:05 | periodieke controle | 6-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 58-BND-8 | 3-03-2025 | 14:42 | periodieke controle | 6-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 58-BND-8 | 12-09-2024 | 13:47 | inbouw | 12-09-2026 | Nee |
| 58-BND-8 | 4-03-2024 | 16:24 | periodieke controle | 6-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 58-BND-8 | 6-03-2023 | 11:53 | periodieke controle | 6-04-2024 | Nee |
| 58-BND-8 | 6-03-2023 | 11:51 | periodieke controle | 6-03-2025 | Nee |
| 58-BND-8 | 4-04-2022 | 14:29 | periodieke controle | 6-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 58-BND-8 | 6-04-2021 | 16:20 | periodieke controle | 6-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 58-BND-8 | 6-04-2021 | 14:12 | periodieke controle | 6-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 58-BND-8 | 2-07-2020 | 09:52 | periodieke controle | 2-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 58-BND-8 | 5-04-2019 | 16:13 | periodieke controle | 5-04-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 9-03-2026 | 11:05 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 9-03-2026 | 11:05 | 259 | 5.*.29 | 2 | Stuurkogel te veel speling |
| 9-03-2026 | 11:05 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 9-03-2026 | 11:05 | 540 | 5.*.51 | 1 | Retroreflector ontbreekt |
2025 | |||||
| 3-03-2025 | 14:42 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 4-03-2024 | 16:24 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 4-03-2024 | 16:24 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2022 | |||||
| 4-04-2022 | 14:29 | 053 | 5.*.4 | 4 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| 4-04-2022 | 14:29 | 346 | 5.*.37 | 1 | Druk in voorraad-/commandoleiding wijkt af |
2021 | |||||
| 6-04-2021 | 16:20 | 053 | 5.*.4 | 4 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| 6-04-2021 | 16:20 | 346 | 5.*.37 | 1 | Druk in voorraad-/commandoleiding wijkt af |
| 6-04-2021 | 16:20 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2020 | |||||
| 2-07-2020 | 09:52 | 213 | 5.*.27 | 2 | Montage band niet volgens voorschriften |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 58-BND-8 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| 58-BND-8 | 5-04-2019 | Tachograaf | DCTO 1381 | ||
| 58-BND-8 | 12-09-2024 | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle Scania P280 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 58-BND-8 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
58-BND-8
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 58-BNB-8 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 13-06-2019 | 6,9 jaar |
| 58-BND-1 | MAN | TGX | Opleggertrekker | Onbekend | 21-03-2019 | 7,2 jaar |
| 58-BND-2 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 17-05-2019 | 7 jaar |
| 58-BND-3 | MAN | TGS | Voertuig met haakarm | Onbekend | 20-03-2019 | 14,4 jaar |
| 58-BND-4 | DAF | LF 260 FA | Gecond. met temperatuurreg. | Onbekend | 21-03-2019 | 7,2 jaar |
| 58-BND-6 | Volvo | 9700 | Bus | Onbekend | 26-03-2019 | 7,1 jaar |
| 58-BND-7 | Scania | R143 | Opleggertrekker | Onbekend | 26-03-2019 | 36,4 jaar |
| 58-BND-8 | Scania | P280 | Gesloten opbouw | Onbekend | 26-03-2019 | 7,1 jaar |
| 58-BND-9 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 26-04-2019 | 7,1 jaar |
| 58-BNF-8 | DAF | CF 410 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 20-05-2019 | 7 jaar |
| 58-BNG-8 | Mercedes-Benz | Antos | Gecond. met temperatuurreg. | Onbekend | 26-04-2019 | 7,1 jaar |
| 58-BNH-8 | Mercedes-Benz | Actros | Voertuig met haakarm | Onbekend | 10-05-2019 | 7 jaar |
| 58-BNK-8 | VDL | Citea Lle-115-electric | Bus | Onbekend | 07-06-2019 | 6,9 jaar |
| 58-BNN-8 | MAN | TGX | Opleggertrekker | Onbekend | 29-08-2019 | 6,7 jaar |
| 58-BNP-8 | DAF | CF 430 FAQ | Voertuig met haakarm | Onbekend | 26-07-2019 | 6,8 jaar |
| 58-BNR-8 | VDL | Citea Lle-99-electric | Bus | Onbekend | 21-08-2019 | 6,7 jaar |
| 58-BNT-8 | Mercedes-Benz | Atego | Gesloten opbouw | Onbekend | 27-09-2019 | 7,7 jaar |
| 58-BNV-8 | Scania | R164 | Opleggertrekker | Onbekend | 17-10-2019 | 23,4 jaar |
| 58-BNX-8 | Scania | R450 | Opleggertrekker | Onbekend | 16-01-2020 | 6,3 jaar |
| 58-BNZ-8 | Scania | G410 | Opleggertrekker | Onbekend | 28-11-2019 | 12,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 980 x 255 cm een gewicht van ± 9.431 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Actros | 987 cm | 255 cm | 10.210 kg |
| MAN TGM | 987 cm | 260 cm | 10.260 kg |
| DAF CF 260 FA | 987 cm | 255 cm | 9.020 kg |
| Mercedes-Benz Antos | 989 cm | 255 cm | 10.320 kg |
| DAF FA CF75 | 987 cm | 255 cm | 10.150 kg |
| DAF FA CF65 | 982 cm | 259 cm | 9.750 kg |
| DAF CF 250 FA | 978 cm | 255 cm | 9.100 kg |
| DAF XF 480 FAR | 976 cm | 255 cm | 10.120 kg |
| Volvo FM | 986 cm | 255 cm | 10.210 kg |
| DAF CF 290 FA | 978 cm | 260 cm | 10.060 kg |
| DAF CF 300 FA | 984 cm | 255 cm | 10.090 kg |
| MAN TGX | 976 cm | 255 cm | 10.190 kg |
| DAF CF 340 FA | 982 cm | 255 cm | 10.000 kg |
| Mercedes-Benz Axor 1824 L | 988 cm | 255 cm | 9.240 kg |
| DAF CF 320 FA | 982 cm | 255 cm | 9.230 kg |
| Mercedes-Benz Atego | 974 cm | 260 cm | 9.120 kg |
| DAF AE 65 NC | 979 cm | 254 cm | 8.960 kg |
| DAF LF 230 FA | 972 cm | 260 cm | 8.740 kg |
| Volvo FM7-42R-71S | 981 cm | 255 cm | 9.660 kg |
| Mercedes-Benz 950.53 | 983 cm | 255 cm | 8.840 kg |
| DAF 44 | 979 cm | 255 cm | 9.720 kg |
| DAF XD 410 FA | 978 cm | 255 cm | 10.240 kg |
| Volvo FE | 987 cm | 254 cm | 9.440 kg |
| DAF XF 450 FA | 973 cm | 253 cm | 9.260 kg |
| DAF FA CF | 988 cm | 255 cm | 10.320 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.