VBB-77-L
Er rijden momenteel 64.152 Renault Trafic's rond in Nederland. Deze Trafic komt uit het jaar 2017 en is nu 8 jaren, 11 maanden en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 februari 2026, dus sinds 3 maanden en 7 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Renault Trafic gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FAR9M) nog 11.240 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2016 en februari 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 18.000 en € 70.178, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 40.277 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Trafic bedraagt € 36.218 incl. BTW en BPM, deze Renault Trafic is daardoor € 4.059 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 16 september 2019. Het voertuig was toen 2 jaren, 3 maanden en 17 dagen oud.
Bekijk ook alle Renault Trafic voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Trafic | 2017
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Trafic |
| Breedte | 1,96 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 36.218 |
| Bruto BPM | € 8.812 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 89 kW (121 pk) |
| Continue vermogen | 89 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | R9M H4 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1598cc (1,6 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juni 2017 |
| Leeftijd | 8 jaren, 11 maanden en 29 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 februari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maanden en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 16 september 2019. Het voertuig was toen 2 jaren, 3 maanden en 17 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 18 oktober 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 21 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.725 kg |
| Massa rijklaar | 1.825 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.205 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.030 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.030 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.030 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.585 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.585 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,62 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type L | |
| Variant FAR9M | |
| Uitvoering MK1002612A10 | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0014*29 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8 l/100km (1 liter op 12,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6 l/100km (1 liter op 16,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6.7 l/100km (1 liter op 14,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 174 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 71 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 Y | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2015/45Y | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VBB-77-L | 22-08-2025 | 14:19 | periodieke controle | 18-10-2026 | Nee |
| VBB-77-L | 25-09-2023 | 14:18 | periodieke controle | 18-10-2024 | Nee |
| VBB-77-L | 20-09-2022 | 13:27 | periodieke controle | 18-10-2023 | Nee |
| VBB-77-L | 24-08-2021 | 12:02 | periodieke controle | 18-10-2022 | Nee |
| VBB-77-L | 16-09-2020 | 15:24 | periodieke controle | 18-10-2021 | Nee |
| VBB-77-L | 18-10-2019 | 16:31 | periodieke controle | 18-10-2020 | Nee |
Vergeet ook niet alle Renault Trafic voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VBB-77-L - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VBB-77-L
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VBB-71-L | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 44.232 | 22-06-2019 | 6,9 jaar |
| VBB-72-L | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 22.633 | 26-06-2019 | 6,9 jaar |
| VBB-73-L | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 45.661 | 21-06-2019 | 6,9 jaar |
| VBB-74-L | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 47.486 | 26-06-2019 | 6,9 jaar |
| VBB-75-L | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 25.839 | 28-06-2019 | 6,9 jaar |
| VBB-76-L | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 37.408 | 09-07-2019 | 6,9 jaar |
| VBB-77-B | Opel | Movano | Neerklapbare zijschotten | € 47.906 | 13-06-2019 | 7 jaar |
| VBB-77-F | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 46.272 | 17-06-2019 | 7 jaar |
| VBB-77-H | Mercedes-Benz | GLE | Gesloten opbouw | € 78.988 | 14-06-2019 | 7,1 jaar |
| VBB-77-J | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 24.220 | 25-06-2019 | 6,9 jaar |
| VBB-77-K | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 51.255 | 21-06-2019 | 6,9 jaar |
| VBB-77-L | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 36.218 | 16-09-2019 | 9 jaar |
| VBB-77-P | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 45.327 | 21-06-2019 | 6,9 jaar |
| VBB-77-R | Ford | Transit Courier | Gesloten opbouw | € 23.570 | 28-06-2019 | 6,9 jaar |
| VBB-77-T | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 55.429 | 21-06-2019 | 6,9 jaar |
| VBB-77-V | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 43.557 | 26-08-2019 | 7,6 jaar |
| VBB-77-X | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 37.916 | 26-06-2019 | 6,9 jaar |
| VBB-77-Z | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 39.709 | 14-08-2019 | 11,1 jaar |
| VBB-78-L | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 17-06-2019 | 19,4 jaar |
| VBB-79-L | Land Rover | Defender | Gesloten opbouw | Onbekend | 01-03-2005 | 21,3 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 40.277 en/of breedte van 196 cm en/of een gewicht van ± 1.725 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Opel Vivaro | € 38.700 | 525 cm | 196 cm | 1.890 kg |
| Volkswagen Transporter | € 40.900 | 563 cm | 201 cm | 1.890 kg |
| Fiat Talento | € 42.500 | 532 cm | 196 cm | 1.800 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 41.700 | 499 cm | 191 cm | 1.900 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 37.000 | 594 cm | 198 cm | 1.850 kg |
| Nissan NV300 | € 42.800 | 528 cm | 196 cm | 1.750 kg |
| Nissan Townstar | € 41.600 | 464 cm | 186 cm | 1.620 kg |
| Ford Transit | € 39.800 | - | 203 cm | 1.880 kg |
| Peugeot Expert | € 39.100 | 531 cm | 190 cm | 1.850 kg |
| Fiat Scudo | € 39.400 | 514 cm | 190 cm | 1.860 kg |
| Opel Movano | € 39.100 | - | 199 cm | 1.880 kg |
| Citroën Jumpy | € 37.000 | 514 cm | 190 cm | 1.840 kg |
| Volkswagen Crafter | € 39.600 | - | 199 cm | 1.900 kg |
| Chrysler Ram Van | € 37.800 | 471 cm | 200 cm | 1.810 kg |
| Chrysler Voyager | € 40.500 | 481 cm | 200 cm | 1.860 kg |
| Mercedes-Benz 902.6 211CDi | € 41.500 | - | 193 cm | 1.900 kg |
| Mercedes-Benz 901.6 211CDi | € 38.500 | - | 193 cm | 1.890 kg |
| Maxus eDeliver 5 | € 42.600 | 486 cm | 187 cm | 1.840 kg |
| Hyundai Santa Fe | € 41.800 | - | 189 cm | 1.850 kg |
| Toyota ProAce | € 42.700 | 514 cm | 190 cm | 1.800 kg |
| Mercedes-Benz 902.6 213CDi | € 43.200 | - | 193 cm | 1.890 kg |
| Nissan Primastar | € 38.500 | - | 190 cm | 1.820 kg |
| Peugeot Partner | € 43.500 | 475 cm | 186 cm | 1.620 kg |
| Peugeot Boxer | € 37.900 | - | 203 cm | 1.890 kg |
| Dodge Nitro | € 41.100 | - | 186 cm | 1.850 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Renault TraficGoogle op afbeeldingen van de Renault Trafic
Google op reviews van de Renault Trafic
Renault Trafic Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Renault Trafic nieuws
Renault Trafic nieuws
Autoreview.nl
Renault Trafic: altijd goed voor een revolutie
Nieuwe Renault Trafic E-Tech Electric verwent je - en niet alleen met bliksemsnel laden
Test Renault Trafic E-Tech (2025): comfortabel rijden en liters koffie drinken
Nieuwe elektrische Renault-busjes: dit moet je weten over de Trafic, Estafette en Goelette E-Tech electric
Autovisie.nl
Renault laat plots nieuwe elektrische Trafic zien die tot 2.000 kg mag trekken
Alles over Renault Trafic
Na hippie-camper ook gewone Renault Trafic volledig elektrisch
Renault maakt van Trafic luxe elektrische hippie-camper met dakterras
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/renault/trafic/
Autozine.nl
Autotest: Renault Trafic
Autotest: Renault Trafic
Autotest: Renault Trafic
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.