V-975-TL
Er rijden momenteel 64.152 Renault Trafic's rond in Nederland. Deze Trafic komt uit het jaar 2018 en is nu 7 jaren, 7 maanden en 5 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Renault Trafic gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FAR9M) nog 11.240 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2016 en februari 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 18.000 en € 70.178, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 40.277 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Trafic bedraagt € 42.328 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Renault Trafic € 2.051 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 25 februari 2019. Het voertuig was toen 4 maanden en 4 dagen oud.
Bekijk ook alle Renault Trafic voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Trafic | 2018
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Trafic |
| Breedte | 1,96 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 42.328 |
| Bruto BPM | € 10.263 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Continue vermogen | 92 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | R9M D4 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1598cc (1,6 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 oktober 2018 |
| Leeftijd | 7 jaren, 7 maanden en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 februari 2019. Het voertuig was toen 4 maanden en 4 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 7 november 2024. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.735 kg |
| Massa rijklaar | 1.835 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.205 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.040 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.040 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.040 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.585 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.585 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,62 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type L | |
| Variant FAR9M | |
| Uitvoering MH1000612A10 | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0014*36 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 7 l/100km (1 liter op 14,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 5.6 l/100km (1 liter op 17,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6.1 l/100km (1 liter op 16,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 159 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 Y | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2016/646Y | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| V-975-TL | 27-09-2023 | 10:38 | periodieke controle | 7-11-2024 | Ja, bekijk hier. |
| V-975-TL | 7-11-2022 | 15:21 | periodieke controle | 7-11-2023 | Ja, bekijk hier. |
| V-975-TL | 14-10-2021 | 14:26 | periodieke controle | 24-10-2022 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 27-09-2023 | 10:38 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
2022 | |||||
| 7-11-2022 | 15:21 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
2021 | |||||
| 14-10-2021 | 14:26 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 14-10-2021 | 14:26 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Vergeet ook niet alle Renault Trafic voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-975-TL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-975-TL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-970-TL | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 39.868 | 18-12-2018 | 7,4 jaar |
| V-972-TL | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 55.214 | 04-12-2018 | 7,6 jaar |
| V-973-TL | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 55.214 | 06-12-2018 | 7,6 jaar |
| V-975-TB | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 49.121 | 05-12-2018 | 7,7 jaar |
| V-975-TD | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 43.241 | 12-11-2018 | 7,5 jaar |
| V-975-TF | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 76.129 | 28-11-2018 | 7,5 jaar |
| V-975-TG | StreetScooter | Work | Gesloten opbouw | € 49.549 | 08-11-2018 | 7,6 jaar |
| V-975-TH | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 46.415 | 30-11-2018 | 7,5 jaar |
| V-975-TJ | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 26.141 | 23-11-2018 | 7,5 jaar |
| V-975-TK | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 45.573 | 29-11-2018 | 7,7 jaar |
| V-975-TL | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 42.328 | 25-02-2019 | 7,6 jaar |
| V-975-TN | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 70.890 | 07-12-2018 | 7,5 jaar |
| V-975-TP | Mercedes-Benz | Viano | Gesloten opbouw | € 82.852 | 07-09-2019 | 12 jaar |
| V-975-TR | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 87.891 | 04-01-2019 | 7,4 jaar |
| V-975-TS | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 64.626 | 21-12-2018 | 7,4 jaar |
| V-975-TT | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 38.169 | 14-12-2018 | 7,5 jaar |
| V-975-TV | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 25.173 | 31-12-2018 | 7,4 jaar |
| V-975-TX | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 29.077 | 14-01-2019 | 7,4 jaar |
| V-975-TZ | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 34.166 | 04-01-2019 | 7,4 jaar |
| V-976-TL | Sommer Gmbh | TIM | Gesloten opbouw | € 55.366 | 06-12-2018 | 7,5 jaar |
| V-977-TL | Nissan | Cabstar | Hoogwerker | € 34.887 | 26-11-2018 | 15,7 jaar |
| V-978-TL | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 48.437 | 22-11-2018 | 8,9 jaar |
| V-979-TL | Sommer Gmbh | TIM | Gesloten opbouw | € 55.366 | 05-12-2018 | 7,5 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 40.277 en/of breedte van 196 cm en/of een gewicht van ± 1.735 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Opel Vivaro | € 38.900 | 525 cm | 196 cm | 1.900 kg |
| Volkswagen Transporter | € 41.000 | 563 cm | 201 cm | 1.900 kg |
| Fiat Talento | € 42.500 | 532 cm | 196 cm | 1.800 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 41.700 | 499 cm | 191 cm | 1.900 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 37.000 | 594 cm | 198 cm | 1.850 kg |
| Nissan NV300 | € 42.800 | 528 cm | 196 cm | 1.750 kg |
| Ford Transit | € 39.800 | - | 203 cm | 1.910 kg |
| Nissan Townstar | € 41.600 | 464 cm | 186 cm | 1.620 kg |
| Peugeot Expert | € 38.800 | 531 cm | 190 cm | 1.900 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 38.200 | 525 cm | 199 cm | 1.900 kg |
| Fiat Scudo | € 39.400 | 514 cm | 190 cm | 1.860 kg |
| Opel Movano | € 39.100 | - | 199 cm | 1.880 kg |
| Citroën Jumpy | € 37.000 | 514 cm | 190 cm | 1.840 kg |
| Volkswagen Crafter | € 40.600 | - | 199 cm | 1.900 kg |
| Chrysler Ram Van | € 37.800 | 471 cm | 200 cm | 1.810 kg |
| Chrysler Voyager | € 40.500 | 481 cm | 200 cm | 1.860 kg |
| Mercedes-Benz 902.6 211CDi | € 41.500 | - | 193 cm | 1.900 kg |
| Mercedes-Benz 901.6 211CDi | € 38.500 | - | 193 cm | 1.890 kg |
| Maxus eDeliver 5 | € 42.600 | 486 cm | 187 cm | 1.840 kg |
| Hyundai Santa Fe | € 41.800 | - | 189 cm | 1.850 kg |
| Dodge Nitro | € 39.000 | - | 186 cm | 1.910 kg |
| Toyota ProAce | € 42.700 | 514 cm | 190 cm | 1.800 kg |
| Mercedes-Benz 902.6 213CDi | € 43.200 | - | 193 cm | 1.890 kg |
| Nissan Primastar | € 38.500 | - | 190 cm | 1.820 kg |
| Peugeot Partner | € 43.500 | 475 cm | 186 cm | 1.620 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Renault TraficGoogle op afbeeldingen van de Renault Trafic
Google op reviews van de Renault Trafic
Renault Trafic Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Renault Trafic nieuws
Renault Trafic nieuws
Autoreview.nl
Renault Trafic: altijd goed voor een revolutie
Nieuwe Renault Trafic E-Tech Electric verwent je - en niet alleen met bliksemsnel laden
Test Renault Trafic E-Tech (2025): comfortabel rijden en liters koffie drinken
Nieuwe elektrische Renault-busjes: dit moet je weten over de Trafic, Estafette en Goelette E-Tech electric
Autovisie.nl
Renault laat plots nieuwe elektrische Trafic zien die tot 2.000 kg mag trekken
Alles over Renault Trafic
Na hippie-camper ook gewone Renault Trafic volledig elektrisch
Renault maakt van Trafic luxe elektrische hippie-camper met dakterras
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/renault/trafic/
Autozine.nl
Autotest: Renault Trafic
Autotest: Renault Trafic
Autotest: Renault Trafic
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.