20-BSF-5
Er rijden momenteel 50.299 Renault Master's rond in Nederland. Deze Master komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren, 1 maand en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 oktober 2021, dus sinds 4 jaren, 6 maanden en 26 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Renault Master veewagen rijden er nog 16.188 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1982 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 18.645 en € 109.530, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 55.101 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Renault Master is helaas onbekend.
Dit voertuig van Renault haalt een maximumsnelheid van 90 km/uur. Van alle Nederlandse bedrijfsauto's behoort deze Renault Master tot de 18.7% traagste bedrijfsauto's.
Het voertuig is geïmporteerd op 30 oktober 2021. Het voertuig was toen 17 jaren, 6 maanden en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle Renault Master voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Master | 2004
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Master |
| Lengte | 6,45 m |
| Breedte | 2,22 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 6 |
| Topsnelheid | 90 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | veewagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 78 kW (106 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2800cc (2,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 april 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren, 1 maand en 9 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 oktober 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 6 maanden en 26 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 30 oktober 2021. Het voertuig was toen 17 jaren, 6 maanden en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 4 september 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 13 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 3.961 kg |
| Massa rijklaar | 4.061 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 4061 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.439 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 5.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 5.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 8.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.120 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 2.120 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 3.725 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 3.725 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,63 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N2 | |
| Type 52AFA5 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 2 / EURO II | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 20-BSF-5 | 28-08-2025 | 13:35 | periodieke controle | 4-09-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 20-BSF-5 | 27-08-2024 | 16:08 | periodieke controle | 4-09-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 20-BSF-5 | 28-08-2023 | 14:47 | periodieke controle | 4-09-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 20-BSF-5 | 25-08-2022 | 15:36 | periodieke controle | 4-09-2023 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 28-08-2025 | 13:35 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 28-08-2025 | 13:35 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
2024 | |||||
| 27-08-2024 | 16:08 | 588 | 5.*.51 | 1 | (Zij-)markeringslicht niet volgens voorschriften |
| 27-08-2024 | 16:08 | 566 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzers en glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
2023 | |||||
| 28-08-2023 | 14:47 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2022 | |||||
| 25-08-2022 | 15:36 | 053 | 5.*.4 | 1 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| 25-08-2022 | 15:36 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 25-08-2022 | 15:36 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Renault Master voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 20-BSF-5 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
20-BSF-5
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20-BSB-5 | Grove | Gmk 5250XL-1 | Mobiele kraan | Onbekend | 07-10-2021 | 4,7 jaar |
| 20-BSF-2 | Scania | R500 | Opleggertrekker | Onbekend | 20-10-2021 | 19,4 jaar |
| 20-BSF-4 | Mercedes-Benz | Atego | Huifopbouw | Onbekend | 28-10-2021 | 10 jaar |
| 20-BSF-5 | Renault | Master | Veewagen | Onbekend | 30-10-2021 | 22,1 jaar |
| 20-BSF-6 | Scania | G410 | Opleggertrekker | Onbekend | 03-12-2021 | 4,5 jaar |
| 20-BSF-7 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 17-01-2022 | 4,4 jaar |
| 20-BSF-8 | Van Hool | Van Hool T915TL | Bus | Onbekend | 02-11-2021 | 21 jaar |
| 20-BSF-9 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 03-01-2022 | 4,7 jaar |
| 20-BSG-5 | Iveco | AS440ST-p LNG | Opleggertrekker | Onbekend | 16-12-2021 | 4,4 jaar |
| 20-BSK-5 | Scania | S450 | Opleggertrekker | Onbekend | 05-01-2022 | 4,4 jaar |
| 20-BSL-5 | MAN | TGE | Neerklapbare zijschotten | Onbekend | 17-02-2022 | 4,3 jaar |
| 20-BSN-5 | Scania | S770 | Opleggertrekker | Onbekend | 01-04-2022 | 4,2 jaar |
| 20-BSP-5 | Scania | R410 | Opleggertrekker | Onbekend | 08-03-2022 | 4,2 jaar |
| 20-BSR-5 | Scania | R410 | Opleggertrekker | Onbekend | 29-03-2022 | 4,2 jaar |
| 20-BST-5 | MAN | TGS | Containercarrier | Onbekend | 28-03-2022 | 4,2 jaar |
| 20-BSV-5 | DAF | XF 450 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 07-09-2022 | 3,7 jaar |
| 20-BSX-5 | Scania | R450 | Voor vervoer voertuigen | Onbekend | 03-05-2022 | 9 jaar |
| 20-BSZ-5 | MAN | TGS | Containercarrier | Onbekend | 13-05-2022 | 4 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.