2-VSB-07
Er rijden momenteel 50.299 Renault Master's rond in Nederland. Deze Master komt uit het jaar 2003 en is nu 22 jaren, 7 maanden en 18 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Renault Master gesloten opbouw rijden er nog 16.188 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1982 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 18.645 en € 109.530, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 55.101 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Renault Master is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 16 november 2011. Het voertuig was toen 8 jaren, 1 maand en 10 dagen oud.
Bekijk ook alle Renault Master voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Master | 2003
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Master |
| Breedte | 2,02 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 66 kW (90 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2188cc (2,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 7 oktober 2003 |
| Leeftijd | 22 jaren, 7 maanden en 18 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 16 november 2011. Het voertuig was toen 8 jaren, 1 maand en 10 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 1 juni 2016. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.110 kg |
| Massa rijklaar | 2.210 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.290 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,08 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,73 m (voor) / 1,74 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. bodemplaat by voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2015 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Renault Master voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 2-VSB-07 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
2-VSB-07
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2-VSB-00 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 49.359 | 08-11-2011 | 14,6 jaar |
| 2-VSB-01 | Jeep | Grand Cherokee | Gesloten opbouw | Onbekend | 01-07-1999 | 27,9 jaar |
| 2-VSB-03 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 41.577 | 08-11-2011 | 14,6 jaar |
| 2-VSB-04 | Volkswagen | Crafter | Open wagen | € 44.815 | 08-11-2011 | 14,6 jaar |
| 2-VSB-05 | Ford | F 150 | Pick-up truck | € 52.486 | 30-07-2021 | 14,6 jaar |
| 2-VSB-07 | Renault | Master | Gesloten opbouw | Onbekend | 16-11-2011 | 22,6 jaar |
| 2-VSB-09 | Mercedes-Benz | 409 D | Gesloten opbouw | Onbekend | 08-11-2011 | 41,1 jaar |
| 2-VSF-07 | Jeep | CJ-7 | Open wagen | Onbekend | 10-11-2011 | 40,9 jaar |
| 2-VSG-07 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 32.448 | 18-11-2011 | 14,5 jaar |
| 2-VSJ-07 | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 29.780 | 30-11-2011 | 14,5 jaar |
| 2-VSL-07 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 24.037 | 05-01-2012 | 14,4 jaar |
| 2-VSP-07 | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 22.573 | 30-12-2011 | 14,4 jaar |
| 2-VSR-07 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 24.280 | 14-02-2012 | 14,3 jaar |
| 2-VST-07 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 32.957 | 03-01-2012 | 14,4 jaar |
| 2-VSV-07 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 26.692 | 05-01-2012 | 14,4 jaar |
| 2-VSZ-07 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 35.229 | 13-01-2012 | 14,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 55.101 en/of breedte van 202 cm en/of een gewicht van ± 2.110 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Vito | € 57.900 | 528 cm | 193 cm | 2.230 kg |
| Ford Transit | € 57.200 | 592 cm | 212 cm | 2.200 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 54.000 | 746 cm | 211 cm | 2.320 kg |
| Fiat Ducato | € 52.200 | 713 cm | 212 cm | 2.220 kg |
| Volkswagen Crafter | € 52.400 | 734 cm | 211 cm | 2.260 kg |
| Opel Movano | € 55.800 | 747 cm | 211 cm | 2.300 kg |
| Iveco 35S13 | € 51.000 | 581 cm | 201 cm | 2.240 kg |
| Volkswagen ID. Buzz Cargo | € 60.100 | 471 cm | 199 cm | 2.250 kg |
| Volkswagen Amarok | € 55.900 | 520 cm | 195 cm | 2.180 kg |
| Iveco 35S15 | € 51.800 | 582 cm | 201 cm | 2.230 kg |
| Ford Transit Custom | € 54.100 | 534 cm | 203 cm | 2.220 kg |
| Nissan Interstar | € 56.500 | 609 cm | 208 cm | 2.110 kg |
| Iveco 40C17 | € 55.600 | 513 cm | 204 cm | 2.050 kg |
| Toyota ProAce | € 52.600 | 531 cm | 195 cm | 2.190 kg |
| Iveco 35S11 | € 50.100 | 627 cm | 201 cm | 2.200 kg |
| Citroën Jumper | € 50.300 | 643 cm | 212 cm | 2.180 kg |
| Ford Tourneo Custom | € 57.400 | 532 cm | 203 cm | 2.290 kg |
| Nissan Patrol | € 58.300 | - | 193 cm | 2.290 kg |
| Iveco 35C17 | € 50.900 | - | 203 cm | 1.940 kg |
| Hyundai Staria | € 55.400 | 525 cm | 200 cm | 1.950 kg |
| Iveco 40C15 | € 55.500 | 771 cm | 210 cm | 2.280 kg |
| Allied Vehicles LTD Ford Independence RE | € 51.300 | 529 cm | 203 cm | 2.200 kg |
| Farizon SV | € 59.000 | 541 cm | 198 cm | 2.240 kg |
| Mercedes-Benz 902.6 216CDi | € 50.000 | - | 193 cm | 1.980 kg |
| Ford F 150 | € 55.400 | 584 cm | 201 cm | 2.310 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.