VVG-72-B
Er rijden momenteel 52.069 Peugeot Partner's rond in Nederland. Deze Partner komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren, 2 maanden en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 31 maart 2023, dus sinds 3 jaren, 1 maand en 26 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Peugeot Partner gesloten opbouw rijden er nog 8.386 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 1996 en april 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.050 en € 43.114, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 21.609 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Partner bedraagt € 27.522 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Peugeot Partner € 5.913 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Peugeot haalt een maximumsnelheid van 152 km/uur. Deze Peugeot Partner is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 38.9% traagste bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 31 maart 2023. Het voertuig was toen 8 jaren en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Partner | 2015
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Partner |
| Lengte | 4,38 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 152 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 27.522 |
| Bruto BPM | € 11.183 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 55 kW (75 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1560cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 maart 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren, 2 maanden en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 31 maart 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 1 maand en 26 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 31 maart 2023. Het voertuig was toen 8 jaren en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 16 januari 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.269 kg |
| Massa rijklaar | 1.369 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 566 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.935 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.935 kg |
| Maximum massa samenstelling | 2.930 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.050 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.050 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.120 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.120 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 490 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 490 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,73 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,51 m (voor) / 1,56 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 7 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. schroefveerkoker |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 5.2 l/100km (1 liter op 19,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 136 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VVG-72-B | 16-01-2024 | 15:41 | periodieke controle | 16-01-2025 | Nee |
Vergeet ook niet alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VVG-72-B - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VVG-72-B
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VVG-70-B | Mercedes-Benz | Sprinter | Voor vervoer voertuigen | € 55.309 | 31-03-2023 | 11 jaar |
| VVG-71-B | Ford | Transit | Veewagen | € 58.039 | 31-03-2023 | 3,2 jaar |
| VVG-72-B | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 27.522 | 31-03-2023 | 11,2 jaar |
| VVG-72-D | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 42.201 | 17-04-2023 | 3,1 jaar |
| VVG-72-F | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 52.088 | 04-04-2023 | 7,6 jaar |
| VVG-72-G | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 58.391 | 08-06-2023 | 3 jaar |
| VVG-72-H | Iveco | 35S18 | Gesloten opbouw | € 39.948 | 28-09-2023 | 3,7 jaar |
| VVG-72-J | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 54.707 | 21-04-2023 | 3,1 jaar |
| VVG-72-K | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 85.249 | 20-11-2023 | 3,2 jaar |
| VVG-72-L | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 51.533 | 28-04-2023 | 3,1 jaar |
| VVG-72-N | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 87.906 | 04-05-2023 | 3,2 jaar |
| VVG-72-P | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 68.315 | 20-04-2023 | 3,1 jaar |
| VVG-72-R | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 52.040 | 25-04-2023 | 3,1 jaar |
| VVG-72-S | Iveco | 40C-35 | Gecond. met temperatuurreg. | € 84.331 | 18-04-2023 | 3,1 jaar |
| VVG-72-T | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 79.390 | 19-05-2023 | 3 jaar |
| VVG-72-V | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 95.493 | 06-04-2023 | 6,6 jaar |
| VVG-72-X | Mercedes-Benz | Sprinter | Neerklapbare zijschotten | € 65.410 | 12-04-2023 | 3,6 jaar |
| VVG-72-Z | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 94.748 | 11-05-2023 | 3 jaar |
| VVG-74-B | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 41.992 | 31-03-2023 | 10,9 jaar |
| VVG-75-B | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 48.517 | 31-03-2023 | 5,1 jaar |
| VVG-76-B | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 22.775 | 31-03-2023 | 6,8 jaar |
| VVG-77-B | Nissan | NV200 | Gesloten opbouw | € 22.942 | 20-04-2023 | 14,8 jaar |
| VVG-79-B | Renault | Infowheels | Gesloten opbouw | € 88.559 | 31-03-2023 | 3,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 21.609 en/of een afmeting van 438 x 181 cm en/of een gewicht van ± 1.269 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Caddy | € 21.500 | 441 cm | 180 cm | 1.370 kg |
| Citroën Berlingo | € 21.100 | 439 cm | 180 cm | 1.380 kg |
| Ford Transit Connect | € 21.700 | 437 cm | 180 cm | 1.380 kg |
| Fiat Doblò | € 19.500 | 428 cm | 171 cm | 1.250 kg |
| Dacia Duster | € 22.400 | 434 cm | 182 cm | 1.300 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Peugeot PartnerGoogle op afbeeldingen van de Peugeot Partner
Google op reviews van de Peugeot Partner
Peugeot Partner Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Peugeot Partner
Autovisie.nl
Alles over Peugeot Partner
Peugeot e-Partner verbreedt Peugeots elektro-programma
Kleine range voor elektrische Peugeot Partner Tepee
Peugeot Rifter wil heus nog wel je Partner zijn
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/peugeot/partner/
Autozine.nl
Autotest: Peugeot Partner
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.