VDP-17-G
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 1 maand en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 april 2023, dus sinds 3 jaren, 1 maand en 4 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano 2,5 Cdti AUT speciale groep rijden er nog 3.105 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2000 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.936 en € 94.522, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.176 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Movano 2,5 Cdti AUT bedraagt € 31.004 incl. BTW en BPM, deze Opel Movano 2,5 Cdti AUT is daardoor € 17.172 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 17 januari 2020. Het voertuig was toen 9 jaren, 8 maanden en 29 dagen oud.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano 2,5 Cdti AUT | 2010
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano 2,5 Cdti AUT |
| Breedte | 2,03 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 31.004 |
| Bruto BPM | € 7.666 |
| Inrichting | speciale groep |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 88 kW (120 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2464cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 april 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 1 maand en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 april 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 1 maand en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 17 januari 2020. Het voertuig was toen 9 jaren, 8 maanden en 29 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 16 januari 2027. Het voertuig moet over 7 maanden en 24 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.163 kg |
| Massa rijklaar | 2.263 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 537 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.800 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.570 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.570 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,08 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,73 m (voor) / 1,75 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. by voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VDP-17-G | 17-12-2025 | 13:47 | periodieke controle | 16-01-2027 | Ja, bekijk hier. |
| VDP-17-G | 13-12-2024 | 15:53 | periodieke controle | 16-01-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VDP-17-G | 19-12-2023 | 13:57 | periodieke controle | 16-01-2025 | Nee |
| VDP-17-G | 20-12-2022 | 10:19 | periodieke controle | 16-01-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VDP-17-G | 20-12-2021 | 13:44 | periodieke controle | 16-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VDP-17-G | 11-01-2021 | 11:10 | periodieke controle | 16-01-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VDP-17-G | 16-01-2020 | 11:21 | periodieke controle | 16-01-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 17-12-2025 | 13:47 | 188 | 5.*.19 | 2 | Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| 17-12-2025 | 13:47 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 17-12-2025 | 13:47 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 13-12-2024 | 15:53 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 13-12-2024 | 15:53 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 13-12-2024 | 15:53 | 188 | 5.*.19 | 1 | Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
2022 | |||||
| 20-12-2022 | 10:19 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 20-12-2022 | 10:19 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 20-12-2022 | 10:19 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 20-12-2022 | 10:19 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
2021 | |||||
| 20-12-2021 | 13:44 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 11-01-2021 | 11:10 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| 11-01-2021 | 11:10 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VDP-17-G - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VDP-17-G
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VDP-10-G | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 38.725 | 09-01-2020 | 8,6 jaar |
| VDP-11-G | Ford | Transit Custom | Speciale groep | € 33.950 | 14-12-2019 | 11,1 jaar |
| VDP-12-G | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 55.932 | 07-02-2020 | 7,6 jaar |
| VDP-13-G | Ford | Transit | Open laadvloer | € 54.666 | 05-12-2019 | 6,5 jaar |
| VDP-14-G | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 59.289 | 07-03-2020 | 7,3 jaar |
| VDP-16-G | Ford | Transit | Open laadvloer | € 54.666 | 05-12-2019 | 6,5 jaar |
| VDP-17-B | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 40.447 | 23-01-2020 | 6,3 jaar |
| VDP-17-D | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 55.721 | 05-02-2020 | 6,3 jaar |
| VDP-17-F | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 51.127 | 03-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDP-17-G | Opel | Movano | Speciale groep | € 31.004 | 17-01-2020 | 16,1 jaar |
| VDP-17-H | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 27.649 | 19-12-2019 | 6,4 jaar |
| VDP-17-J | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 65.952 | 06-12-2019 | 6,5 jaar |
| VDP-17-K | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 49.355 | 29-11-2019 | 16 jaar |
| VDP-17-N | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 53.835 | 08-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDP-17-P | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 32.052 | 13-12-2019 | 6,5 jaar |
| VDP-17-R | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 25.998 | 10-12-2019 | 6,5 jaar |
| VDP-17-S | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 30.604 | 14-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDP-17-T | Ford | F 150 | Pick-up truck | € 47.294 | 03-12-2019 | 14,2 jaar |
| VDP-17-V | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 54.301 | 17-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDP-17-X | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 26.998 | 20-12-2019 | 6,4 jaar |
| VDP-17-Z | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 44.470 | 28-04-2020 | 7,4 jaar |
| VDP-18-G | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 64.887 | 05-12-2019 | 8 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.176 en/of breedte van 203 cm en/of een gewicht van ± 2.163 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit Custom | € 46.800 | 525 cm | 203 cm | 2.360 kg |
| Renault Master | € 49.700 | 761 cm | 212 cm | 2.320 kg |
| Fiat Ducato | € 48.800 | 742 cm | 212 cm | 2.320 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 48.200 | 788 cm | 213 cm | 2.380 kg |
| Volkswagen Crafter | € 48.100 | 751 cm | 212 cm | 2.360 kg |
| Peugeot Boxer | € 46.700 | 696 cm | 212 cm | 2.270 kg |
| Citroën Jumper | € 47.100 | 691 cm | 213 cm | 2.270 kg |
| Iveco 35S13 | € 48.700 | 605 cm | 213 cm | 2.240 kg |
| Volkswagen Transporter | € 45.200 | 550 cm | 200 cm | 2.190 kg |
| Nissan NV400 | € 48.400 | 627 cm | 210 cm | 2.250 kg |
| Iveco 35S15 | € 50.700 | 582 cm | 202 cm | 2.250 kg |
| Renault Trafic | € 46.500 | 535 cm | 196 cm | 2.040 kg |
| Iveco 35S11 | € 47.800 | 627 cm | 210 cm | 2.330 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 46.000 | 651 cm | 200 cm | 2.230 kg |
| Volkswagen Amarok | € 47.400 | - | 195 cm | 2.030 kg |
| Ford Transit | € 45.800 | 611 cm | 211 cm | 2.110 kg |
| Toyota ProAce | € 50.600 | 515 cm | 195 cm | 2.190 kg |
| Citroën Jumpy | € 44.600 | 510 cm | 195 cm | 2.130 kg |
| Peugeot Expert | € 50.000 | 513 cm | 195 cm | 2.170 kg |
| Allied Vehicles LTD Ford Independence RE | € 51.300 | 529 cm | 203 cm | 2.200 kg |
| Ford F 250 | € 45.600 | 627 cm | 200 cm | 2.220 kg |
| Mercedes-Benz 902.6 216CDi | € 50.000 | - | 193 cm | 1.980 kg |
| Hyundai H 350 | € 44.100 | - | 204 cm | 2.170 kg |
| Chrysler Grand Voyager | € 45.400 | - | 195 cm | 2.000 kg |
| Iveco 35C12V | € 48.100 | - | 200 cm | 2.290 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.