64-BX-RF
Er rijden momenteel 1.039 Nissan Interstar's rond in Nederland. Deze Interstar komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren, 1 maand en 5 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Van deze Nissan Interstar 115.35-308 L gesloten opbouw rijden er nog 379 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2002 en januari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 25.999 en € 67.147, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 47.148 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Nissan Interstar 115.35-308 L is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Nissan Interstar voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nissan Interstar 115.35-308 L | 2006
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Nissan |
| Handelsbenaming | Interstar 115.35-308 L |
| Breedte | 1,99 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 9.583 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 84 kW (114 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2463cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 april 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren, 1 maand en 5 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 7 juli 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.890 kg |
| Massa rijklaar | 1.990 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.510 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,08 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel by r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 64-BX-RF | 11-06-2024 | 13:40 | periodieke controle | 7-07-2025 | Nee |
| 64-BX-RF | 19-06-2023 | 08:31 | periodieke controle | 7-07-2024 | Nee |
| 64-BX-RF | 16-06-2022 | 12:49 | periodieke controle | 7-07-2023 | Nee |
| 64-BX-RF | 2-07-2021 | 08:48 | periodieke controle | 7-07-2022 | Nee |
| 64-BX-RF | 30-06-2020 | 11:13 | periodieke controle | 7-07-2021 | Nee |
| 64-BX-RF | 5-07-2019 | 14:01 | periodieke controle | 7-07-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2019 | |||||
| 5-07-2019 | 14:01 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Vergeet ook niet alle Nissan Interstar voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 64-BX-RF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
64-BX-RF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 64-BH-RF | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | Onbekend | 10-04-2003 | 23,2 jaar |
| 64-BK-RF | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 07-11-2003 | 22,6 jaar |
| 64-BX-RF | Nissan | Interstar | Gesloten opbouw | Onbekend | 26-04-2006 | 20,1 jaar |
| 64-BX-RH | Mitsubishi | Colt | Opleggertrekker | Onbekend | 06-04-2006 | 20,2 jaar |
| 64-BX-RR | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 26.931 | 27-04-2006 | 20,1 jaar |
| 64-BX-RV | Ford | Adfka | Kampeerwagen | Onbekend | 30-03-2006 | 47,2 jaar |
| 64-BX-RX | Land Rover | Defender | Gesloten opbouw | Onbekend | 13-04-2006 | 20,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 47.148 en/of breedte van 199 cm en/of een gewicht van ± 1.890 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 46.900 | 563 cm | 201 cm | 2.020 kg |
| Ford Transit Custom | € 46.400 | 525 cm | 203 cm | 2.060 kg |
| Renault Trafic | € 46.000 | 535 cm | 196 cm | 2.040 kg |
| Opel Vivaro | € 47.300 | 518 cm | 197 cm | 2.070 kg |
| Fiat Ducato | € 45.500 | 568 cm | 209 cm | 2.040 kg |
| Toyota ProAce | € 46.600 | 515 cm | 195 cm | 1.980 kg |
| Peugeot Boxer | € 45.000 | 584 cm | 209 cm | 2.010 kg |
| Opel Movano | € 44.700 | 573 cm | 208 cm | 2.080 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 46.200 | 537 cm | 191 cm | 1.990 kg |
| Fiat Talento | € 44.100 | 537 cm | 196 cm | 2.040 kg |
| Citroën Jumper | € 46.000 | 554 cm | 209 cm | 2.020 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 47.200 | - | 201 cm | 2.080 kg |
| Fiat Scudo | € 48.100 | 520 cm | 192 cm | 1.830 kg |
| Renault Master | € 44.300 | 566 cm | 209 cm | 2.080 kg |
| Volkswagen Crafter | € 46.700 | 704 cm | 209 cm | 2.060 kg |
| Kia PV5 | € 45.400 | 470 cm | 190 cm | 1.860 kg |
| Ford Transit | € 44.700 | - | 203 cm | 2.070 kg |
| Ssangyong Rexton | € 48.800 | 476 cm | 190 cm | 2.040 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 43.100 | 578 cm | 199 cm | 2.030 kg |
| Iveco 35C18 | € 47.100 | 534 cm | 203 cm | 1.900 kg |
| Volkswagen Amarok | € 45.600 | - | 195 cm | 2.010 kg |
| Kia Sorento | € 47.000 | - | 189 cm | 2.030 kg |
| Hyundai Santa Fe | € 45.400 | - | 189 cm | 1.910 kg |
| Iveco 35C17 | € 50.900 | - | 203 cm | 1.940 kg |
| Land Rover Freelander | € 47.500 | 445 cm | 191 cm | 1.850 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.