VTH-24-P
Er rijden momenteel 71.050 Mercedes-Benz Vito's rond in Nederland. Deze Vito komt uit het jaar 2018 en is nu 7 jaren, 8 maanden en 8 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Vito gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (KWA7L320V) nog 573 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2014 en januari 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 31.314 en € 85.266, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 52.612 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Vito bedraagt € 48.567 incl. BTW en BPM, deze Mercedes-Benz Vito is daardoor € 4.045 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 2 februari 2023. Het voertuig was toen 4 jaren, 4 maanden en 15 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Vito | 2018
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Vito |
| Lengte | 5,14 m |
| Breedte | 1,93 m |
| Hoogte | 1,91 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 48.567 |
| Bruto BPM | € 11.745 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Continue vermogen | 100 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 651.950 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2143cc (2,1 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 september 2018 |
| Leeftijd | 7 jaren, 8 maanden en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 2 februari 2023. Het voertuig was toen 4 jaren, 4 maanden en 15 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 14 februari 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.888 kg |
| Massa rijklaar | 1.988 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.212 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.200 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.200 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.550 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.550 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.750 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,20 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,67 m (voor) / 1,65 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 639/4 | |
| Variant KWA7L320V | |
| Uitvoering 2SMR8S23XX | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0458*13 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 179 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 Y | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2015/45Y | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VTH-24-P | 14-02-2024 | 15:44 | periodieke controle | 14-02-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VTH-24-P | 2-02-2023 | 16:43 | periodieke controle | 2-02-2024 | Nee |
| VTH-24-P | 23-01-2023 | 13:18 | periodieke controle | 23-01-2024 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 14-02-2024 | 15:44 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VTH-24-P - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VTH-24-P
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VTH-21-P | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 61.451 | 11-01-2023 | 5,6 jaar |
| VTH-22-P | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 44.176 | 25-01-2023 | 7,5 jaar |
| VTH-23-P | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 54.627 | 18-04-2023 | 7,2 jaar |
| VTH-24-B | Dacia | Dokker | Gesloten opbouw | € 22.995 | 12-01-2023 | 12,6 jaar |
| VTH-24-D | Ford | Transit Courier | Gesloten opbouw | € 22.609 | 23-02-2026 | 8,9 jaar |
| VTH-24-F | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 44.586 | 17-01-2023 | 3,4 jaar |
| VTH-24-H | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 56.976 | 15-02-2023 | 3,3 jaar |
| VTH-24-J | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 49.589 | 23-01-2023 | 3,3 jaar |
| VTH-24-K | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 53.975 | 14-01-2023 | 6,5 jaar |
| VTH-24-L | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 50.104 | 26-01-2023 | 3,3 jaar |
| VTH-24-N | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 52.882 | 09-02-2023 | 3,3 jaar |
| VTH-24-P | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 48.567 | 02-02-2023 | 7,7 jaar |
| VTH-24-R | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 31.211 | 09-02-2023 | 3,3 jaar |
| VTH-24-S | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 81.388 | 09-03-2023 | 6,7 jaar |
| VTH-24-T | Fiat | Ducato | Kipper | € 69.653 | 06-02-2023 | 3,3 jaar |
| VTH-24-V | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 53.850 | 20-01-2023 | 3,4 jaar |
| VTH-24-X | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 83.799 | 18-01-2023 | 3,4 jaar |
| VTH-24-Z | Suzuki | Jimny | Gesloten opbouw | € 31.484 | 09-02-2023 | 4,9 jaar |
| VTH-25-P | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 59.473 | 20-01-2023 | 9,4 jaar |
| VTH-26-P | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 65.818 | 23-01-2023 | 3,3 jaar |
| VTH-27-P | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 63.398 | 23-01-2023 | 3,3 jaar |
| VTH-28-P | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 39.373 | 17-01-2023 | 3,4 jaar |
| VTH-29-P | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 39.637 | 13-01-2023 | 3,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 52.612 en/of een afmeting van 514 x 193 cm en/of een gewicht van ± 1.888 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit Custom | € 48.100 | 515 cm | 203 cm | 1.980 kg |
| Volkswagen Transporter | € 49.300 | 521 cm | 190 cm | 1.990 kg |
| Opel Vivaro | € 51.100 | 518 cm | 197 cm | 2.070 kg |
| Fiat Scudo | € 51.200 | 520 cm | 192 cm | 1.760 kg |
| Volkswagen Amarok | € 55.400 | 520 cm | 195 cm | 2.060 kg |
| Iveco 40C17 | € 54.700 | 513 cm | 201 cm | 1.970 kg |
| Toyota ProAce | € 52.300 | 514 cm | 195 cm | 1.980 kg |
| Volkswagen Kombi | € 54.500 | 519 cm | 187 cm | 1.940 kg |
| Peugeot Expert | € 51.000 | 517 cm | 195 cm | 2.080 kg |
| Lancia Voyager | € 54.600 | 522 cm | 200 cm | 2.040 kg |
| Iveco 35C17 | € 53.000 | 504 cm | 200 cm | 1.820 kg |
| Citroën SpaceTourer | € 55.400 | 514 cm | 192 cm | 2.000 kg |
| Citroën Jumpy | € 49.000 | 523 cm | 192 cm | 1.960 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz VitoGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz Vito
Google op reviews van de Mercedes-Benz Vito
Mercedes-Benz Vito Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Review Mercedes-Benz Vito 4x4 (2025): natte en besneeuwde wegen maken geen indruk
Waar komt 'Vito' in de naam Mercedes-Benz Vito vandaan?
De nieuwe Mercedes-Benz Vito: 9-persoons peoplemover
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz Vito
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/vito/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.