VNG-82-B
Er rijden momenteel 71.050 Mercedes-Benz Vito's rond in Nederland. Deze Vito komt uit het jaar 2005 en is nu 21 jaren en 14 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 november 2021, dus sinds 4 jaren, 6 maanden en 14 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Vito gesloten opbouw rijden er nog 17.392 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1965 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 17.307 en € 101.657, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 50.400 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz Vito is helaas onbekend.
Je trekt met deze Mercedes-Benz geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 180 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz Vito tot de snelste 10.8% bedrijfsauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 11 november 2021. Het voertuig was toen 16 jaren, 6 maanden en 3 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Vito | 2005
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Vito |
| Breedte | 1,83 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 180 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 110 kW (150 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2148cc (2,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 11 mei 2005 |
| Leeftijd | 21 jaren en 14 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 november 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 6 maanden en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 11 november 2021. Het voertuig was toen 16 jaren, 6 maanden en 3 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Ja |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 9 december 2026. Het voertuig moet over 6 maanden en 17 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.715 kg |
| Massa rijklaar | 1.815 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.125 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.940 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.940 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.550 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.550 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.550 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.550 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,20 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,62 m (voor) / 1,62 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 187 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 / EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VNG-82-B | 27-11-2025 | 13:22 | periodieke controle | 9-12-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VNG-82-B | 9-12-2024 | 10:39 | periodieke controle | 9-12-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VNG-82-B | 28-11-2024 | 13:44 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| VNG-82-B | 29-11-2023 | 14:10 | periodieke controle | 29-11-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VNG-82-B | 17-11-2022 | 10:46 | periodieke controle | 18-11-2023 | Nee |
| VNG-82-B | 18-11-2021 | 13:21 | periodieke controle | 18-11-2022 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 27-11-2025 | 13:22 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2024 | |||||
| 9-12-2024 | 10:39 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 28-11-2024 | 13:44 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 28-11-2024 | 13:44 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 28-11-2024 | 13:44 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| 28-11-2024 | 13:44 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 28-11-2024 | 13:44 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
2023 | |||||
| 29-11-2023 | 14:10 | 224 | 5.*.28 | 1 | Veer gebroken of gescheurd |
2021 | |||||
| 18-11-2021 | 13:21 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| 18-11-2021 | 13:21 | 571 | 5.*.55 | 2 | Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VNG-82-B - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VNG-82-B
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VNG-80-B | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 39.058 | 15-11-2021 | 4,6 jaar |
| VNG-82-B | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | Onbekend | 11-11-2021 | 21,1 jaar |
| VNG-82-D | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 49.351 | 25-11-2021 | 4,5 jaar |
| VNG-82-F | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 41.688 | 18-11-2021 | 4,7 jaar |
| VNG-82-G | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 60.785 | 17-01-2022 | 4,4 jaar |
| VNG-82-H | BMW | X5 | Gesloten opbouw | € 90.058 | 02-01-2018 | 8,4 jaar |
| VNG-82-J | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 49.272 | 16-11-2021 | 4,5 jaar |
| VNG-82-K | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 27.330 | 04-12-2021 | 10,2 jaar |
| VNG-82-L | Renault | Master | Veewagen | € 30.890 | 26-11-2021 | 4,5 jaar |
| VNG-82-N | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 24.617 | 23-11-2021 | 4,5 jaar |
| VNG-82-P | Land Rover | Defender | Gesloten opbouw | € 98.857 | 04-01-2022 | 4,4 jaar |
| VNG-82-R | Suzuki | Jimny | Gesloten opbouw | € 30.686 | 14-12-2021 | 4,4 jaar |
| VNG-82-S | Volkswagen | Transporter | Open laadvloer | € 52.009 | 21-01-2022 | 4,3 jaar |
| VNG-82-V | Ruthmann Holdings Gmbh | Steiger Tb 270 | Hoogwerker | € 51.000 | 17-11-2021 | 4,5 jaar |
| VNG-82-X | Dacia | Dokker | Gesloten opbouw | € 14.460 | 17-11-2021 | 4,9 jaar |
| VNG-82-Z | Renault | Express | Gesloten opbouw | € 36.884 | 23-11-2021 | 4,5 jaar |
| VNG-83-B | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 28.441 | 03-12-2021 | 9,1 jaar |
| VNG-85-B | Ford | Transit-tourneo | Gesloten opbouw | Onbekend | 12-02-2022 | 17,4 jaar |
| VNG-86-B | Dacia | Dokker | Gesloten opbouw | € 14.460 | 11-11-2021 | 4,9 jaar |
| VNG-87-B | Volkswagen | Transporter | Gecond. met temperatuurreg. | € 39.463 | 17-11-2021 | 10,2 jaar |
| VNG-88-B | Iveco | 35C16 | Kipper | € 66.292 | 19-11-2021 | 4,6 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 50.400 en/of breedte van 183 cm en/of een gewicht van ± 1.715 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 48.700 | 513 cm | 190 cm | 1.870 kg |
| Peugeot Expert | € 45.700 | 507 cm | 192 cm | 1.680 kg |
| Opel Vivaro | € 51.300 | 518 cm | 192 cm | 1.860 kg |
| Toyota ProAce | € 46.100 | 515 cm | 192 cm | 1.750 kg |
| Fiat Scudo | € 51.200 | 520 cm | 192 cm | 1.760 kg |
| Kia PV5 | € 45.400 | 470 cm | 190 cm | 1.860 kg |
| Land Rover Freelander | € 48.600 | 445 cm | 193 cm | 1.860 kg |
| Volkswagen Tiguan | € 49.500 | 459 cm | 185 cm | 1.620 kg |
| Land Rover Defender | € 52.000 | 377 cm | 181 cm | 1.840 kg |
| Mitsubishi L200 | € 46.800 | 527 cm | 182 cm | 1.890 kg |
| Kia Sorento | € 50.000 | 479 cm | 189 cm | 1.880 kg |
| Peugeot Traveller | € 47.700 | 512 cm | 192 cm | 1.690 kg |
| Fiat Fullback | € 46.300 | 528 cm | 181 cm | 1.860 kg |
| Jeep Cherokee | € 46.900 | 442 cm | 182 cm | 1.840 kg |
| Hyundai Santa Fe | € 53.000 | 469 cm | 188 cm | 1.810 kg |
| Renault Express | € 47.700 | 469 cm | 186 cm | 1.700 kg |
| Nissan X-Trail | € 46.200 | 469 cm | 183 cm | 1.590 kg |
| Skoda Kodiaq | € 46.500 | 470 cm | 188 cm | 1.620 kg |
| Toyota RAV 4 | € 46.700 | - | 186 cm | 1.610 kg |
| Isuzu D-Max | € 46.500 | 532 cm | 186 cm | 1.890 kg |
| StreetScooter Work L | € 51.200 | 584 cm | 185 cm | 1.810 kg |
| Toyota HiAce | € 46.400 | - | 180 cm | 1.760 kg |
| Subaru Forester | € 48.700 | 464 cm | 182 cm | 1.640 kg |
| Volkswagen Sharan | € 55.200 | - | 190 cm | 1.710 kg |
| Peugeot 4007 | € 47.700 | - | 181 cm | 1.660 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz VitoGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz Vito
Google op reviews van de Mercedes-Benz Vito
Mercedes-Benz Vito Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Review Mercedes-Benz Vito 4x4 (2025): natte en besneeuwde wegen maken geen indruk
Waar komt 'Vito' in de naam Mercedes-Benz Vito vandaan?
De nieuwe Mercedes-Benz Vito: 9-persoons peoplemover
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz Vito
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/vito/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.