VN-733-X
Er rijden momenteel 71.050 Mercedes-Benz Vito's rond in Nederland. Deze Vito komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 2 maanden en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 maart 2023, dus sinds 3 jaren, 2 maanden en 14 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Vito gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (VAA11250N) nog 1.292 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2010 en juni 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 22.234 en € 63.576, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 34.911 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Vito bedraagt € 40.750 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Mercedes-Benz Vito € 5.839 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 23 juli 2015. Het voertuig was toen 3 jaren, 3 maanden en 28 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Vito | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Vito |
| Lengte | 5,01 m |
| Breedte | 1,91 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 158 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 40.750 |
| Bruto BPM | € 10.011 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 70 kW (95 pk) |
| Continue vermogen | 70 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 651.940 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2143cc (2,1 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 maart 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 2 maanden en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 maart 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 2 maanden en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 23 juli 2015. Het voertuig was toen 3 jaren, 3 maanden en 28 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Ja. Zie terugroepactie uit het verleden. |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 26 januari 2027. Het voertuig moet over 7 maanden en 28 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.855 kg |
| Massa rijklaar | 1.955 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 545 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,20 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,64 m (voor) / 1,64 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 639/4 | |
| Variant VAA11250N | |
| Uitvoering 2M4A1R23 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0458*02 | |
| Plaats chassisnummer schutbord motorruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.8 l/100km (1 liter op 10,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.6 l/100km (1 liter op 15,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.8 l/100km (1 liter op 12,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 206 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*566/2011I | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Terugroep actie
Motorrijtuigen - motor inclusief brandstof-, smeer- en koelsysteem
Openstaande terugroepactie
Mercedes-Benz Nederland B.V. (Vans)23 september 2021
Referentiecode RDW: MGP210579
Referentiecode producent: 0797185 - NC2II6515R
Aantal getroffen voertuigen in Nederland: 11.549
Totaal aantal voertuigen terugroepactie wereldwijd: 21.430
Er is een softwareupdate beschikbaar voor het motorbesturingssysteeem. Een verbetering van de uitsoot van de NOx-Emissies. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de besturingseenheid updaten.
Meer informatie via: 00800-12777777.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VN-733-X | 26-01-2026 | 14:20 | periodieke controle | 26-01-2027 | Nee |
| VN-733-X | 20-12-2024 | 13:09 | periodieke controle | 20-12-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VN-733-X | 22-11-2023 | 10:42 | periodieke controle | 29-11-2024 | Nee |
| VN-733-X | 31-10-2022 | 13:03 | periodieke controle | 29-11-2023 | Nee |
| VN-733-X | 29-11-2021 | 14:20 | periodieke controle | 29-11-2022 | Nee |
| VN-733-X | 22-07-2020 | 14:12 | periodieke controle | 24-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
| VN-733-X | 16-07-2019 | 14:14 | periodieke controle | 24-07-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 20-12-2024 | 13:09 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2020 | |||||
| 22-07-2020 | 14:12 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 22-07-2020 | 14:12 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 22-07-2020 | 14:12 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
2019 | |||||
| 16-07-2019 | 14:14 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 16-07-2019 | 14:14 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| 16-07-2019 | 14:14 | 188 | 5.*.19 | 1 | Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| 16-07-2019 | 14:14 | 117 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| 16-07-2019 | 14:14 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VN-733-X - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VN-733-X
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VN-730-X | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 37.183 | 16-10-2015 | 15,1 jaar |
| VN-731-X | Dodge | RAM1500 | Pick-up truck | € 36.094 | 25-08-2015 | 10,8 jaar |
| VN-732-X | Dodge | RAM1500 | Pick-up truck | € 60.449 | 09-05-2015 | 11,1 jaar |
| VN-733-F | Renault | Master | Voor vervoer voertuigen | € 28.443 | 26-02-2015 | 11,3 jaar |
| VN-733-H | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 53.111 | 16-03-2015 | 11,2 jaar |
| VN-733-K | Ford | Ranger | Pick-up truck | Onbekend | 25-03-2015 | 23,4 jaar |
| VN-733-L | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 41.460 | 15-04-2015 | 11,1 jaar |
| VN-733-N | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 21.650 | 31-03-2015 | 11,2 jaar |
| VN-733-P | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | Onbekend | 19-07-2016 | 21 jaar |
| VN-733-R | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 26.366 | 17-04-2015 | 11,1 jaar |
| VN-733-S | Ford | Transit Courier | Gesloten opbouw | € 21.669 | 17-04-2015 | 11,1 jaar |
| VN-733-V | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 42.804 | 30-04-2015 | 11,1 jaar |
| VN-733-X | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 40.750 | 23-07-2015 | 14,2 jaar |
| VN-733-Z | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 34.607 | 08-05-2015 | 11,1 jaar |
| VN-735-X | Volkswagen | Crafter | Neerklapbare zijschotten | € 49.827 | 29-04-2015 | 11,1 jaar |
| VN-737-X | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 08-05-2015 | 17,8 jaar |
| VN-738-X | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 54.554 | 29-07-2015 | 14,5 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 34.911 en/of een afmeting van 501 x 191 cm en/of een gewicht van ± 1.855 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Opel Vivaro | € 35.000 | 508 cm | 190 cm | 2.010 kg |
| Peugeot Expert | € 32.700 | 495 cm | 190 cm | 1.690 kg |
| Renault Trafic | € 34.000 | 498 cm | 190 cm | 1.770 kg |
| Citroën Jumpy | € 34.300 | 494 cm | 190 cm | 1.690 kg |
| Fiat Scudo | € 32.900 | 495 cm | 190 cm | 1.740 kg |
| Toyota ProAce | € 34.400 | 511 cm | 190 cm | 1.680 kg |
| Nissan Primastar | € 33.600 | 504 cm | 190 cm | 1.770 kg |
| Ford Transit | € 33.800 | 497 cm | 196 cm | 1.710 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz VitoGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz Vito
Google op reviews van de Mercedes-Benz Vito
Mercedes-Benz Vito Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Review Mercedes-Benz Vito 4x4 (2025): natte en besneeuwde wegen maken geen indruk
Waar komt 'Vito' in de naam Mercedes-Benz Vito vandaan?
De nieuwe Mercedes-Benz Vito: 9-persoons peoplemover
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz Vito
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/vito/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.