73-BSP-4
Er rijden momenteel 14.251 Mercedes-Benz Actrossen rond in Nederland. Deze Actros komt uit het jaar 2022 en is nu 4 jaren, 3 maanden en 4 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Actros gesloten opbouw rijden er nog 7.380 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1996 en mei 2026. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz Actros is helaas onbekend.
Dit voertuig van Mercedes-Benz haalt een maximumsnelheid van 90 km/uur. Van alle Nederlandse bedrijfsauto's behoort deze Mercedes-Benz Actros tot de 18.7% traagste bedrijfsauto's.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Actros voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Actros | 2022
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Actros |
| Lengte | 9,59 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Topsnelheid | 90 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 200 kW (272 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 7698cc (7,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 februari 2022 |
| Leeftijd | 4 jaren, 3 maanden en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 23 februari 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 9.437 kg |
| Massa rijklaar | 9.537 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 9537 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 10.963 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 20.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 20.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 13.000 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 5,20 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type 963-0-A | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2019/1939E | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 73-BSP-4 | 16-02-2024 | 10:58 | periodieke controle | 23-02-2025 | Nee |
| 73-BSP-4 | 16-02-2024 | 10:56 | periodieke controle | 16-02-2026 | Nee |
| 73-BSP-4 | 10-02-2023 | 14:41 | periodieke controle | 23-02-2024 | Nee |
| 73-BSP-4 | 24-02-2022 | 11:55 | periodieke controle | 24-02-2024 | Nee |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 73-BSP-4 | onbekend | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Actros voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 73-BSP-4 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
73-BSP-4
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 73-BSF-4 | Scania | P280 | Containercarrier | Onbekend | 28-10-2021 | 4,6 jaar |
| 73-BSH-4 | DAF | CF 410 FAS | Voertuig met haakarm | Onbekend | 02-12-2021 | 4,5 jaar |
| 73-BSJ-4 | DAF | XF 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 24-01-2022 | 4,3 jaar |
| 73-BSK-4 | Volvo | FM | Opleggertrekker | Onbekend | 31-01-2022 | 4,3 jaar |
| 73-BSL-4 | DAF | CF 410 FAN | Open laadvloer | Onbekend | 26-01-2022 | 4,3 jaar |
| 73-BSN-4 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 08-02-2022 | 6,6 jaar |
| 73-BSP-1 | Scania | T144LA6X2NA | Opleggertrekker | Onbekend | 17-02-2022 | 27,4 jaar |
| 73-BSP-2 | Mercedes-Benz | Actros | Containercarrier | Onbekend | 09-03-2022 | 8,2 jaar |
| 73-BSP-3 | Scania | S500 | Opleggertrekker | Onbekend | 22-02-2022 | 7,7 jaar |
| 73-BSP-4 | Mercedes-Benz | Actros | Gesloten opbouw | Onbekend | 23-02-2022 | 4,3 jaar |
| 73-BSP-5 | Volvo | FH | Kraanwagen | Onbekend | 31-03-2022 | 4,2 jaar |
| 73-BSP-7 | DAF | XF 530 FTG | Opleggertrekker | Onbekend | 10-06-2022 | 4 jaar |
| 73-BSP-8 | Iveco | 75E | Gesloten opbouw | Onbekend | 11-03-2022 | 9,3 jaar |
| 73-BSP-9 | Volvo | FM | Opleggertrekker | Onbekend | 11-03-2022 | 4,2 jaar |
| 73-BSR-4 | VDL | Citea Lle-115-electric | Bus | Onbekend | 10-03-2022 | 4,2 jaar |
| 73-BST-4 | DAF | CF 410 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 07-04-2022 | 4,1 jaar |
| 73-BSX-4 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 04-05-2022 | 8,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 959 x 255 cm een gewicht van ± 9.437 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo FE | 962 cm | 255 cm | 9.990 kg |
| MAN TGM | 966 cm | 260 cm | 10.010 kg |
| DAF FA CF65 | 966 cm | 255 cm | 8.840 kg |
| Scania P280 | 963 cm | 255 cm | 10.140 kg |
| DAF CF 230 FA | 966 cm | 260 cm | 9.730 kg |
| Scania P220 | 956 cm | 255 cm | 9.320 kg |
| DAF FA CF75 | 969 cm | 255 cm | 9.850 kg |
| DAF AE 75 PC | 953 cm | 254 cm | 10.200 kg |
| MAN TGX | 967 cm | 253 cm | 10.370 kg |
| DAF XD 300 FA | 969 cm | 255 cm | 10.080 kg |
| DAF AE65CC | 954 cm | 254 cm | 8.650 kg |
| DAF XF 480 FAN | 957 cm | 254 cm | 10.320 kg |
| Iveco AD190S-p | 969 cm | 255 cm | 9.590 kg |
| Renault T | 965 cm | 254 cm | 9.970 kg |
| DAF CF 290 FA | 964 cm | 255 cm | 10.110 kg |
| Scania P250 | 962 cm | 255 cm | 9.640 kg |
| DAF FA CF85 | 962 cm | 255 cm | 10.010 kg |
| DAF FA XF105 | 950 cm | 255 cm | 10.370 kg |
| DAF XF 460 FAR | 965 cm | 255 cm | 10.120 kg |
| DAF CF 250 FA | 963 cm | 255 cm | 8.980 kg |
| Volvo FL | 949 cm | 259 cm | 9.020 kg |
| DAF Far XF105 | 961 cm | 251 cm | 10.100 kg |
| DAF XD 370 FA | 969 cm | 254 cm | 8.750 kg |
| DAF 44 | 961 cm | 254 cm | 9.620 kg |
| Volvo FH | 961 cm | 255 cm | 9.660 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.