VRH-16-K
Er rijden momenteel 296 Junge Fahrzeugbau GmbH Sprinter's rond in Nederland. Deze Sprinter komt uit het jaar 2016 en is nu 10 jaren, 2 maanden en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 juli 2022, dus sinds 3 jaren, 10 maanden en 10 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Junge Fahrzeugbau GmbH Sprinter gesloten opbouw rijden er nog 79 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2015 en mei 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 42.804 en € 89.779, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 59.240 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Sprinter bedraagt € 58.547 incl. BTW en BPM, deze Junge Fahrzeugbau GmbH Sprinter is daardoor € 693 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Junge Fahrzeugbau GmbH haalt een maximumsnelheid van 90 km/uur. Van alle Nederlandse bedrijfsauto's behoort deze Junge Fahrzeugbau GmbH Sprinter tot de 18.7% traagste bedrijfsauto's.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 juni 2022. Het voertuig was toen 6 jaren, 3 maanden en 6 dagen oud.
Bekijk ook alle Junge Fahrzeugbau GmbH Sprinter voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Junge Fahrzeugbau GmbH Sprinter | 2016
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Junge Fahrzeugbau GmbH |
| Handelsbenaming | Sprinter |
| Lengte | 7,05 m |
| Breedte | 2,33 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 90 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 58.547 |
| Bruto BPM | € 14.116 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 120 kW (163 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2143cc (2,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 maart 2016 |
| Leeftijd | 10 jaren, 2 maanden en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 juli 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 10 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 juni 2022. Het voertuig was toen 6 jaren, 3 maanden en 6 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 25 juli 2026. Het voertuig moet over 1 maand en 25 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.960 kg |
| Massa rijklaar | 3.060 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 440 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 5.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 3.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,33 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N2 | |
| Type JF/DC KST04 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. schutbord motorruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 11 l/100km (1 liter op 9,1km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 11 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.6 l/100km (1 liter op 13,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.9 l/100km (1 liter op 11,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 234 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*136/2014M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VRH-16-K | 25-07-2025 | 11:59 | periodieke controle | 25-07-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VRH-16-K | 25-07-2024 | 12:13 | periodieke controle | 25-07-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VRH-16-K | 14-06-2023 | 14:45 | periodieke controle | 19-07-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VRH-16-K | 19-07-2022 | 11:18 | periodieke controle | 19-07-2023 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 25-07-2025 | 11:59 | 117 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| 25-07-2025 | 11:59 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 25-07-2025 | 11:59 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 25-07-2025 | 11:59 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2024 | |||||
| 25-07-2024 | 12:13 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 25-07-2024 | 12:13 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 25-07-2024 | 12:13 | 312 | 5.*.31 | 1 | Remschijf ernstig gecorrodeerd |
2023 | |||||
| 14-06-2023 | 14:45 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 14-06-2023 | 14:45 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 14-06-2023 | 14:45 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 19-07-2022 | 11:18 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
Vergeet ook niet alle Junge Fahrzeugbau GmbH Sprinter voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VRH-16-K - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VRH-16-K
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VRH-10-K | RAM | 1500 | Pick-up truck | € 90.734 | 29-06-2022 | 8,4 jaar |
| VRH-11-K | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 55.659 | 23-06-2022 | 3,9 jaar |
| VRH-12-K | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | Onbekend | 27-06-2022 | 18,8 jaar |
| VRH-13-K | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 55.701 | 30-06-2022 | 3,9 jaar |
| VRH-14-K | Porsche | Cayenne | Gesloten opbouw | € 104.252 | 28-06-2022 | 6 jaar |
| VRH-15-K | Citroën | Jumper | Voor vervoer voertuigen | € 42.963 | 23-06-2022 | 8,3 jaar |
| VRH-16-B | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 52.810 | 01-07-2022 | 3,9 jaar |
| VRH-16-D | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 59.405 | 06-07-2022 | 3,9 jaar |
| VRH-16-F | Nissan | Primastar | Gesloten opbouw | € 46.513 | 29-06-2022 | 3,9 jaar |
| VRH-16-H | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 41.013 | 27-06-2022 | 3,9 jaar |
| VRH-16-J | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 52.207 | 27-10-2022 | 7,6 jaar |
| VRH-16-K | Junge Fahrzeugbau GmbH | Sprinter | Gesloten opbouw | € 58.547 | 27-06-2022 | 10,2 jaar |
| VRH-16-L | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 62.206 | 01-07-2022 | 3,9 jaar |
| VRH-16-N | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 75.145 | 24-06-2022 | 3,9 jaar |
| VRH-16-P | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 70.960 | 30-06-2022 | 3,9 jaar |
| VRH-16-R | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 01-07-2022 | 17,8 jaar |
| VRH-16-S | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 55.461 | 30-06-2022 | 3,9 jaar |
| VRH-16-T | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 45.328 | 01-07-2022 | 3,9 jaar |
| VRH-16-V | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 58.304 | 28-06-2022 | 5,1 jaar |
| VRH-16-X | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 65.197 | 15-07-2022 | 3,9 jaar |
| VRH-16-Z | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 46.629 | 30-06-2022 | 3,9 jaar |
| VRH-17-K | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 43.715 | 23-06-2022 | 13,9 jaar |
| VRH-18-K | Ford | Ranger | Pick-up truck | € 51.611 | 05-07-2022 | 8,7 jaar |
| VRH-19-K | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 26.013 | 14-04-2023 | 8,8 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 59.240 en/of een afmeting van 705 x 233 cm en/of een gewicht van ± 2.960 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 60.500 | 701 cm | 223 cm | 2.990 kg |
| Iveco 50C17 | € 62.700 | 703 cm | 225 cm | 3.030 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 61.300 | 704 cm | 227 cm | 2.950 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.