99-VFS-6
Er rijden momenteel 1.149 Iveco Daily's rond in Nederland. Deze Daily komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren, 1 maand en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 april 2018, dus sinds 8 jaren, 1 maand en 6 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 40C18V Euro 4 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (CVF1C40C) nog 39 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2006 en januari 2008. De nieuwwaarde van deze Iveco 40C18V Euro 4 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco Daily voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 40C18V Euro 4 | 2007
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 40C18V Euro 4 |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 17.257 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 130 kW (177 pk) |
| Continue vermogen | 130 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CE0481H*A |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 maart 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren, 1 maand en 28 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 april 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren, 1 maand en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 9 april 2019. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.460 kg |
| Massa rijklaar | 2.560 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 940 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,95 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,70 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant CVF1C40C | |
| Uitvoering 18E4--B | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0144*00 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2018 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Iveco Daily voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 99-VFS-6 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
99-VFS-6
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 99-VFF-6 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 27.000 | 22-02-2007 | 19,3 jaar |
| 99-VFH-6 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 28-02-2007 | 19,3 jaar |
| 99-VFP-6 | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | Onbekend | 22-03-2007 | 19,2 jaar |
| 99-VFS-2 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 29-05-2007 | 19 jaar |
| 99-VFS-4 | Renault | Megane | Gesloten opbouw | Onbekend | 26-03-2007 | 19,2 jaar |
| 99-VFS-5 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 50.429 | 28-03-2007 | 19,2 jaar |
| 99-VFS-6 | Iveco | Daily | Gesloten opbouw | Onbekend | 29-03-2007 | 19,2 jaar |
| 99-VFS-8 | Toyota | Land Cruiser | Stationwagen | Onbekend | 27-03-2007 | 19,2 jaar |
| 99-VFS-9 | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 37.888 | 16-05-2007 | 19 jaar |
| 99-VFX-6 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 38.410 | 10-04-2007 | 19,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 200 cm een gewicht van ± 2.460 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | 785 cm | 210 cm | 2.700 kg |
| Volkswagen ID. Buzz Cargo | 471 cm | 199 cm | 2.290 kg |
| Mercedes-Benz V-klasse | 528 cm | 193 cm | 2.310 kg |
| Dodge RAM1500 | 603 cm | 209 cm | 2.700 kg |
| Mercedes-Benz eVito | 537 cm | 193 cm | 2.500 kg |
| RAM RAM1500 | 592 cm | 209 cm | 2.710 kg |
| Volkswagen Crafter | 700 cm | 210 cm | 2.660 kg |
| Renault Master | 685 cm | 210 cm | 2.680 kg |
| Dodge Dodge | 670 cm | 208 cm | 2.690 kg |
| Mercedes-Benz eSprinter | 638 cm | 202 cm | 2.610 kg |
| Ford F 150 | 595 cm | 209 cm | 2.590 kg |
| Land Rover Discovery | 498 cm | 200 cm | 2.550 kg |
| Ford Ranger | 567 cm | 192 cm | 2.490 kg |
| Land Rover Defender | 466 cm | 200 cm | 2.350 kg |
| Ford Transit | 604 cm | 206 cm | 2.610 kg |
| Nissan Patrol | 516 cm | 194 cm | 2.420 kg |
| Toyota Land Cruiser | 495 cm | 198 cm | 2.620 kg |
| Fuso Canter | 596 cm | 205 cm | 2.600 kg |
| Ford Transit Custom | 516 cm | 203 cm | 2.360 kg |
| Toyota Tundra | 589 cm | 204 cm | 2.670 kg |
| Chevrolet Silverado | 655 cm | 208 cm | 2.570 kg |
| MAN TGE | 699 cm | 207 cm | 2.620 kg |
| Chevrolet Avalanche | 563 cm | 202 cm | 2.660 kg |
| STX Master Horsebox | 629 cm | 210 cm | 2.660 kg |
| Mercedes-Benz 350 | 535 cm | 197 cm | 2.460 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.