97-VFZ-7
Er rijden momenteel 1.149 Iveco Daily's rond in Nederland. Deze Daily komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren, 1 maand en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 40C18V Euro 4 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (CVF1C40C) nog 39 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2006 en januari 2008. De nieuwwaarde van deze Iveco 40C18V Euro 4 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco Daily voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 40C18V Euro 4 | 2007
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 40C18V Euro 4 |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 15.573 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 130 kW (177 pk) |
| Continue vermogen | 130 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CE0481H*B |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 april 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren, 1 maand en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 april 2007 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 jaren, 1 maand en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 16 juli 2026. Het voertuig moet over 1 maand en 20 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.330 kg |
| Massa rijklaar | 2.430 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.070 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,70 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant CVF1C40C | |
| Uitvoering 18E4R1B | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0144*00 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 97-VFZ-7 | 16-07-2025 | 15:41 | periodieke controle | 16-07-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 97-VFZ-7 | 2-05-2024 | 14:29 | periodieke controle | 9-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 97-VFZ-7 | 9-05-2023 | 16:56 | periodieke controle | 9-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 97-VFZ-7 | 5-05-2022 | 13:00 | periodieke controle | 5-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 97-VFZ-7 | 30-03-2021 | 15:49 | periodieke controle | 29-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 97-VFZ-7 | 1-04-2020 | 11:43 | periodieke controle | 29-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 97-VFZ-7 | 29-04-2019 | 16:40 | periodieke controle | 29-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 16-07-2025 | 15:41 | 572 | 5.*.55 | 1 | Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
2024 | |||||
| 2-05-2024 | 14:29 | 038 | 5.*.3 | 1 | Roestschade hulpbalk |
2023 | |||||
| 9-05-2023 | 16:56 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 9-05-2023 | 16:56 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2022 | |||||
| 5-05-2022 | 13:00 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 5-05-2022 | 13:00 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2021 | |||||
| 30-03-2021 | 15:49 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 30-03-2021 | 15:49 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 30-03-2021 | 15:49 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 30-03-2021 | 15:49 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
2020 | |||||
| 1-04-2020 | 11:43 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 1-04-2020 | 11:43 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
2019 | |||||
| 29-04-2019 | 16:40 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
Vergeet ook niet alle Iveco Daily voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 97-VFZ-7 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
97-VFZ-7
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 97-VFB-7 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 20-02-2007 | 19,3 jaar |
| 97-VFF-7 | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 33.722 | 23-02-2007 | 19,3 jaar |
| 97-VFL-7 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 15-03-2007 | 19,2 jaar |
| 97-VFZ-3 | Fiat | Kampeerwagen | Onbekend | 03-04-2007 | 20,6 jaar | |
| 97-VFZ-4 | Fiat | Adria | Kampeerwagen | Onbekend | 01-05-2007 | 22,4 jaar |
| 97-VFZ-7 | Iveco | Daily | Gesloten opbouw | Onbekend | 19-04-2007 | 19,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 200 cm een gewicht van ± 2.330 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | 785 cm | 210 cm | 2.560 kg |
| Ford Transit | 592 cm | 206 cm | 2.480 kg |
| Volkswagen Crafter | 712 cm | 210 cm | 2.550 kg |
| Volkswagen ID. Buzz Cargo | 471 cm | 199 cm | 2.290 kg |
| Mercedes-Benz V-klasse | 528 cm | 193 cm | 2.310 kg |
| Mercedes-Benz eVito | 537 cm | 193 cm | 2.500 kg |
| Renault Master | 752 cm | 210 cm | 2.550 kg |
| Dodge RAM1500 | 603 cm | 209 cm | 2.560 kg |
| Opel Movano | 717 cm | 210 cm | 2.300 kg |
| RAM RAM1500 | 592 cm | 209 cm | 2.560 kg |
| Volkswagen Amarok | 550 cm | 195 cm | 2.250 kg |
| Volkswagen Transporter | 550 cm | 203 cm | 2.350 kg |
| Volkswagen Kombi | 530 cm | 190 cm | 2.240 kg |
| Ford F 150 | 595 cm | 209 cm | 2.510 kg |
| Land Rover Discovery | 498 cm | 200 cm | 2.550 kg |
| Mercedes-Benz Vito | 528 cm | 193 cm | 2.230 kg |
| Ford Ranger | 572 cm | 202 cm | 2.490 kg |
| Dodge Dodge | 670 cm | 207 cm | 2.560 kg |
| Ford Transit Custom | 544 cm | 203 cm | 2.360 kg |
| Mercedes-Benz Viano | 508 cm | 191 cm | 2.240 kg |
| Land Rover Defender | 466 cm | 200 cm | 2.350 kg |
| Nissan Patrol | 516 cm | 194 cm | 2.420 kg |
| Dodge W 200 | 548 cm | 201 cm | 2.250 kg |
| MAN TGE | 699 cm | 210 cm | 2.480 kg |
| Toyota Land Cruiser | 493 cm | 198 cm | 2.560 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.