94-VFK-2
Er rijden momenteel 1.149 Iveco Daily's rond in Nederland. Deze Daily komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren, 2 maanden en 5 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 40C15V Euro 4 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (CVF1C40C) nog 39 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2006 en januari 2008. De nieuwwaarde van deze Iveco 40C15V Euro 4 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco Daily voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 40C15V Euro 4 | 2007
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 40C15V Euro 4 |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 15.454 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Continue vermogen | 107 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CE0481F*A |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 maart 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren, 2 maanden en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 2 augustus 2024. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.330 kg |
| Massa rijklaar | 2.430 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.070 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,70 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant CVF1C40C | |
| Uitvoering 15E4--B | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0144*00 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 94-VFK-2 | 2-08-2023 | 09:28 | periodieke controle | 2-08-2024 | Nee |
| 94-VFK-2 | 21-07-2022 | 12:12 | periodieke controle | 21-07-2023 | Nee |
| 94-VFK-2 | 14-07-2022 | 11:35 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 94-VFK-2 | 17-06-2021 | 12:41 | periodieke controle | 16-07-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 94-VFK-2 | 9-07-2020 | 09:28 | periodieke controle | 16-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 94-VFK-2 | 20-06-2019 | 13:36 | periodieke controle | 16-07-2020 | Ja, bekijk hier. |
| 94-VFK-2 | 13-06-2019 | 11:10 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 14-07-2022 | 11:35 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 14-07-2022 | 11:35 | 552 | 5.*.55 | 1 | Remlicht lichtoppervlak >25% afgenomen |
| 14-07-2022 | 11:35 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 14-07-2022 | 11:35 | 480 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| 14-07-2022 | 11:35 | 401 | 5.*.45 | 1 | Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| 14-07-2022 | 11:35 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
2021 | |||||
| 17-06-2021 | 12:41 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
2020 | |||||
| 9-07-2020 | 09:28 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2019 | |||||
| 20-06-2019 | 13:36 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 13-06-2019 | 11:10 | 674 | 5.*.71 | 1 | Claxon werkt niet goed |
| 13-06-2019 | 11:10 | 567 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzers glas gerepareerd of bewerkt |
| 13-06-2019 | 11:10 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 13-06-2019 | 11:10 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 13-06-2019 | 11:10 | 207 | 5.*.27 | 1 | Band vertoont uitstulping(en) |
Vergeet ook niet alle Iveco Daily voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 94-VFK-2 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
94-VFK-2
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 94-VFB-2 | Dodge | Dodge | Open wagen | Onbekend | 08-02-2007 | 20 jaar |
| 94-VFD-2 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 21-02-2007 | 19,3 jaar |
| 94-VFK-2 | Iveco | Daily | Gesloten opbouw | Onbekend | 20-03-2007 | 19,2 jaar |
| 94-VFK-3 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 05-03-2007 | 19,2 jaar |
| 94-VFK-4 | Iveco | 40C15D Euro 4 | Open wagen | Onbekend | 02-03-2007 | 19,2 jaar |
| 94-VFK-7 | Renault | Megane | Gesloten opbouw | Onbekend | 30-03-2007 | 19,2 jaar |
| 94-VFK-8 | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | Onbekend | 08-03-2007 | 19,2 jaar |
| 94-VFK-9 | Fiat | 109 | Kampeerwagen | Onbekend | 05-03-2007 | 21,2 jaar |
| 94-VFL-2 | Toyota | Landcruiser Cust. Td COM | Gesloten opbouw | Onbekend | 06-03-2007 | 33,1 jaar |
| 94-VFP-2 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 16-03-2007 | 19,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 200 cm een gewicht van ± 2.330 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | 785 cm | 210 cm | 2.560 kg |
| Ford Transit | 592 cm | 206 cm | 2.480 kg |
| Volkswagen Crafter | 712 cm | 210 cm | 2.550 kg |
| Volkswagen ID. Buzz Cargo | 471 cm | 199 cm | 2.290 kg |
| Mercedes-Benz V-klasse | 528 cm | 193 cm | 2.310 kg |
| Mercedes-Benz eVito | 537 cm | 193 cm | 2.500 kg |
| Renault Master | 752 cm | 210 cm | 2.550 kg |
| Dodge RAM1500 | 603 cm | 209 cm | 2.560 kg |
| Opel Movano | 717 cm | 210 cm | 2.300 kg |
| RAM RAM1500 | 592 cm | 209 cm | 2.560 kg |
| Volkswagen Amarok | 550 cm | 195 cm | 2.250 kg |
| Volkswagen Transporter | 550 cm | 203 cm | 2.350 kg |
| Volkswagen Kombi | 530 cm | 190 cm | 2.240 kg |
| Ford F 150 | 595 cm | 209 cm | 2.510 kg |
| Land Rover Discovery | 498 cm | 200 cm | 2.550 kg |
| Mercedes-Benz Vito | 528 cm | 193 cm | 2.230 kg |
| Ford Ranger | 572 cm | 202 cm | 2.490 kg |
| Dodge Dodge | 670 cm | 207 cm | 2.560 kg |
| Mercedes-Benz Viano | 508 cm | 191 cm | 2.240 kg |
| Ford Transit Custom | 544 cm | 203 cm | 2.360 kg |
| Land Rover Defender | 466 cm | 200 cm | 2.350 kg |
| Nissan Patrol | 516 cm | 194 cm | 2.420 kg |
| Dodge W 200 | 548 cm | 201 cm | 2.250 kg |
| MAN TGE | 699 cm | 210 cm | 2.480 kg |
| Toyota Land Cruiser | 493 cm | 198 cm | 2.560 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.