8-VLR-13
Er rijden momenteel 1.149 Iveco Daily's rond in Nederland. Deze Daily komt uit het jaar 2008 en is nu 18 jaren, 2 maanden en 19 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco Daily gesloten opbouw rijden er nog 407 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1991 en juni 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 26.305 en € 116.884, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 58.087 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Iveco Daily is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 februari 2011. Het voertuig was toen 2 jaren, 11 maanden en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco Daily voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco Daily | 2008
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | Daily |
| Breedte | 2,17 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 11.271 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2999cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 7 maart 2008 |
| Leeftijd | 18 jaren, 2 maanden en 19 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 februari 2011. Het voertuig was toen 2 jaren, 11 maanden en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 31 mei 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.530 kg |
| Massa rijklaar | 2.630 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 870 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,69 m (voor) / 1,55 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 8-VLR-13 | 15-05-2024 | 12:42 | periodieke controle | 31-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 8-VLR-13 | 31-05-2023 | 15:28 | periodieke controle | 31-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 8-VLR-13 | 23-05-2022 | 09:11 | periodieke controle | 23-05-2023 | Nee |
| 8-VLR-13 | 7-05-2021 | 11:30 | periodieke controle | 7-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 8-VLR-13 | 28-04-2020 | 12:58 | periodieke controle | 28-04-2021 | Nee |
| 8-VLR-13 | 16-04-2019 | 15:07 | periodieke controle | 16-04-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 15-05-2024 | 12:42 | 035 | 5.*.3 | 1 | Roestschade dorpel |
| 15-05-2024 | 12:42 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
2023 | |||||
| 31-05-2023 | 15:28 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
2021 | |||||
| 7-05-2021 | 11:30 | 286 | 5.*.31 | 1 | Bewegingsmogelijkheden parkeerrem beperkt |
Vergeet ook niet alle Iveco Daily voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 8-VLR-13 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
8-VLR-13
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8-VLB-13 | Renault | Megane | Gesloten opbouw | € 32.910 | 14-01-2011 | 15,4 jaar |
| 8-VLD-13 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 46.624 | 06-05-2011 | 15,1 jaar |
| 8-VLG-13 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 39.120 | 14-01-2011 | 15,4 jaar |
| 8-VLL-13 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 22.931 | 04-02-2011 | 15,3 jaar |
| 8-VLN-13 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 30.789 | 16-02-2011 | 15,3 jaar |
| 8-VLR-10 | Iveco | Daily | Gesloten opbouw | Onbekend | 31-03-2011 | 17,9 jaar |
| 8-VLR-11 | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | Onbekend | 14-02-2011 | 18,6 jaar |
| 8-VLR-13 | Iveco | Daily | Gesloten opbouw | Onbekend | 21-02-2011 | 18,2 jaar |
| 8-VLR-16 | Volkswagen | Caravelle | Gesloten opbouw | Onbekend | 27-04-2011 | 18,9 jaar |
| 8-VLR-18 | Ford | Transit | Gesloten opbouw | Onbekend | 11-03-2011 | 20,1 jaar |
| 8-VLR-19 | Iveco | Daily | Gesloten opbouw | Onbekend | 31-03-2011 | 17,8 jaar |
| 8-VLZ-13 | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 40.386 | 18-03-2011 | 15,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 58.087 en/of breedte van 217 cm en/of een gewicht van ± 2.530 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 57.400 | 765 cm | 223 cm | 2.780 kg |
| Volkswagen Crafter | € 59.000 | 700 cm | 224 cm | 2.730 kg |
| Ford Transit | € 57.100 | 690 cm | 225 cm | 2.780 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 57.300 | 786 cm | 220 cm | 2.760 kg |
| Junge Fahrzeugbau GmbH Sprinter | € 61.900 | 705 cm | 217 cm | 2.510 kg |
| Roelofsen Parados Sport | € 60.100 | 624 cm | 214 cm | 2.430 kg |
| MAN TGE | € 62.200 | 688 cm | 222 cm | 2.610 kg |
| Ford F 150 | € 57.000 | - | 218 cm | 2.680 kg |
| Fiat Ducato | € 54.300 | 660 cm | 219 cm | 2.530 kg |
| Nissan Interstar | € 63.000 | 664 cm | 219 cm | 2.390 kg |
| Renault/izotermy TIM Master | € 58.600 | 750 cm | 222 cm | 2.630 kg |
| Opel Movano | € 56.700 | 666 cm | 216 cm | 2.350 kg |
| Sommer Gmbh TIM | € 54.400 | 592 cm | 214 cm | 2.460 kg |
| Renault Infowheels | € 52.900 | 712 cm | 214 cm | 2.420 kg |
| Citroën Jumper | € 55.500 | 608 cm | 211 cm | 2.490 kg |
| Maxus eDeliver 9 | € 61.000 | 652 cm | 212 cm | 2.460 kg |
| Dodge Ram | € 56.300 | - | 207 cm | 2.780 kg |
| Dodge Dodge | € 58.700 | 592 cm | 207 cm | 2.690 kg |
| HVM Master BOX | € 57.500 | 631 cm | 210 cm | 2.630 kg |
| Renault D | € 61.900 | 630 cm | 210 cm | 2.620 kg |
| Renault Mascott | € 52.700 | - | 223 cm | 2.760 kg |
| Nissan NV400 | € 57.000 | 659 cm | 217 cm | 2.540 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.