24-VLR-5
Er rijden momenteel 406 Iveco 50C15's rond in Nederland. Deze 50C15 komt uit het jaar 2008 en is nu 18 jaren, 4 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 juni 2010, dus sinds 15 jaren, 11 maanden en 16 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 50C15 Euro 4 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (ICF1C50C) nog 40 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2007 en mei 2009. De nieuwwaarde van deze Iveco 50C15 Euro 4 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco 50C15 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 50C15 Euro 4 | 2008
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 50C15 Euro 4 |
| Breedte | 2,23 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 13.840 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Continue vermogen | 107 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CE0481F*A |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 2 januari 2008 |
| Leeftijd | 18 jaren, 4 maanden en 25 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 juni 2010 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 jaren, 11 maanden en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 23 januari 2027. Het voertuig moet over 7 maanden en 29 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.900 kg |
| Massa rijklaar | 3.000 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,70 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant ICF1C50C | |
| Uitvoering 15E4--B | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0144*00 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 24-VLR-5 | 23-01-2026 | 14:41 | periodieke controle | 23-01-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 24-VLR-5 | 21-01-2025 | 15:40 | periodieke controle | 21-01-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 24-VLR-5 | 29-11-2023 | 12:18 | periodieke controle | 17-01-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 24-VLR-5 | 17-01-2023 | 11:45 | periodieke controle | 17-01-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 24-VLR-5 | 30-12-2021 | 10:28 | periodieke controle | 17-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 24-VLR-5 | 16-12-2020 | 13:35 | periodieke controle | 17-01-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 24-VLR-5 | 30-12-2019 | 15:36 | periodieke controle | 17-01-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 24-VLR-5 | 14-01-2019 | 10:16 | periodieke controle | 17-01-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 23-01-2026 | 14:41 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 23-01-2026 | 14:41 | 588 | 5.*.51 | 1 | (Zij-)markeringslicht niet volgens voorschriften |
| 23-01-2026 | 14:41 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 23-01-2026 | 14:41 | 211 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
2025 | |||||
| 21-01-2025 | 15:40 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 21-01-2025 | 15:40 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2023 | |||||
| 29-11-2023 | 12:18 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 29-11-2023 | 12:18 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 29-11-2023 | 12:18 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 17-01-2023 | 11:45 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 17-01-2023 | 11:45 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 17-01-2023 | 11:45 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 17-01-2023 | 11:45 | 314 | 5.*.31 | 1 | Rem- of parkeerremkabel / buitenkabel ondeugdelijk |
2021 | |||||
| 30-12-2021 | 10:28 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 30-12-2021 | 10:28 | 285 | 5.*.31 | 1 | Bewegingsmogelijkheden remonderdeel beperkt |
2020 | |||||
| 16-12-2020 | 13:35 | 200 | 5.*.26 | 2 | Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| 16-12-2020 | 13:35 | 182 | 5.*.18 | 2 | Roestschade as, wielgeleidingselement of reactiestang |
| 16-12-2020 | 13:35 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
2019 | |||||
| 30-12-2019 | 15:36 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 14-01-2019 | 10:16 | 520 | 5.*.56 | 1 | Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 24-VLR-5 | 13-01-2016 | Tachograaf | SIEMENS VDO |
Vergeet ook niet alle Iveco 50C15 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 24-VLR-5 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
24-VLR-5
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24-VLD-5 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 29-11-2007 | 18,5 jaar |
| 24-VLG-5 | Fiat | 290 L | Kampeerwagen | Onbekend | 10-12-2007 | 31,2 jaar |
| 24-VLP-5 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 23-01-2008 | 18,4 jaar |
| 24-VLR-2 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 22-02-2008 | 18,3 jaar |
| 24-VLR-4 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 03-01-2008 | 18,4 jaar |
| 24-VLR-5 | Iveco | 50C15 | Gesloten opbouw | Onbekend | 02-01-2008 | 18,4 jaar |
| 24-VLR-7 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | Onbekend | 07-01-2008 | 18,4 jaar |
| 24-VLS-5 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 04-01-2008 | 18,4 jaar |
| 24-VLT-5 | Mercedes-Benz | 280 | Gesloten opbouw | Onbekend | 03-01-2008 | 18,4 jaar |
| 24-VLV-5 | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 37.420 | 15-01-2008 | 18,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 223 cm een gewicht van ± 2.900 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | 745 cm | 229 cm | 3.090 kg |
| Renault Master | 719 cm | 233 cm | 2.990 kg |
| Volkswagen Crafter | 741 cm | 231 cm | 3.150 kg |
| MAN TGE | 797 cm | 224 cm | 3.110 kg |
| Ford Transit | 693 cm | 228 cm | 3.100 kg |
| Fuso Canter | 685 cm | 224 cm | 3.010 kg |
| Mercedes-Benz T2 | 736 cm | 224 cm | 3.170 kg |
| Ford F 150 | 591 cm | 219 cm | 2.720 kg |
| Mitsubishi Canter | 663 cm | 223 cm | 2.940 kg |
| Saxas Nutzfahr. Werdau AG Mkd 43-l | 669 cm | 226 cm | 2.770 kg |
| Renault Mascott | 690 cm | 223 cm | 3.010 kg |
| Volkswagen LT | 664 cm | 216 cm | 2.680 kg |
| Mitsubishi Colt | 654 cm | 221 cm | 3.150 kg |
| RAM RAM1500 | 594 cm | 224 cm | 2.820 kg |
| Dodge RAM1500 | 592 cm | 224 cm | 2.860 kg |
| Renault/izotermy TIM Master | 692 cm | 222 cm | 2.630 kg |
| Fiat Ducato | 670 cm | 220 cm | 2.830 kg |
| Ford F 350 | 644 cm | 222 cm | 3.010 kg |
| Mercedes-Benz 518 CDI | 675 cm | 219 cm | 3.000 kg |
| Maxus eDeliver 9 | 671 cm | 222 cm | 2.840 kg |
| Volkswagen LT46A | 660 cm | 220 cm | 2.870 kg |
| Peugeot Boxer | 603 cm | 215 cm | 2.710 kg |
| Mitsubishi Fuso Canter 3C13 | 623 cm | 218 cm | 2.800 kg |
| Mitsubishi Fuso Canter 3C15 | 624 cm | 218 cm | 2.870 kg |
| Mercedes-Benz L 608 D | 703 cm | 221 cm | 3.050 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.