9-VZT-75
Er rijden momenteel 568 Iveco 40C17's rond in Nederland. Deze 40C17 komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren, 3 maanden en 11 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Iveco 40C17 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FG11C1C) nog 68 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2012 en februari 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 55.815 en € 73.505, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 62.858 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 40C17 bedraagt € 71.379 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Iveco 40C17 € 8.521 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Iveco 40C17 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 40C17 | 2013
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 40C17 |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 90 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 71.379 |
| Bruto BPM | € 17.164 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 125 kW (170 pk) |
| Continue vermogen | 125 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CE3481C*C |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 14 februari 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren, 3 maanden en 11 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 14 februari 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.682 kg |
| Massa rijklaar | 2.782 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 718 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 4.200 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.700 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 3.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,70 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N2 | |
| Type IS56CC2BA | |
| Variant FG11C1C | |
| Uitvoering HB14FA3B7XX66 | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2007/46*0119*02 | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EEV K | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 2005/55*2008/74K | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 9-VZT-75 | 30-01-2024 | 13:36 | periodieke controle | 14-02-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VZT-75 | 31-01-2023 | 13:10 | periodieke controle | 14-02-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VZT-75 | 31-01-2023 | 13:01 | periodieke controle | 31-01-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VZT-75 | 21-01-2022 | 11:18 | periodieke controle | 14-02-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VZT-75 | 23-12-2020 | 14:42 | periodieke controle | 23-12-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VZT-75 | 23-12-2020 | 13:39 | periodieke controle | 14-02-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VZT-75 | 16-01-2020 | 11:12 | periodieke controle | 14-02-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VZT-75 | 16-01-2019 | 09:27 | periodieke controle | 16-01-2021 | Nee |
| 9-VZT-75 | 15-01-2019 | 10:12 | periodieke controle | 14-02-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 30-01-2024 | 13:36 | 205 | 5.*.27 | 4 | Band onvoldoende profiel |
| 30-01-2024 | 13:36 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 30-01-2024 | 13:36 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2023 | |||||
| 31-01-2023 | 13:10 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 31-01-2023 | 13:10 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2022 | |||||
| 21-01-2022 | 11:18 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 23-12-2020 | 13:39 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 16-01-2020 | 11:12 | 630 | 5.*.67 | 1 | Koppelingskogel te veel gesleten |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 9-VZT-75 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| 9-VZT-75 | 16-01-2019 | Tachograaf | DCTO 1381 |
Vergeet ook niet alle Iveco 40C17 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 9-VZT-75 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
9-VZT-75
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9-VZB-75 | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | Onbekend | 06-05-2003 | 23,1 jaar |
| 9-VZD-75 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 31.542 | 25-09-2012 | 13,7 jaar |
| 9-VZG-75 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 53.984 | 01-10-2012 | 13,7 jaar |
| 9-VZP-75 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 43.431 | 02-11-2012 | 13,6 jaar |
| 9-VZR-75 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 30.608 | 14-11-2012 | 13,5 jaar |
| 9-VZT-70 | Fuso | Canter | Open wagen | € 34.013 | 20-11-2012 | 13,5 jaar |
| 9-VZT-73 | Iveco | 40C-35 | Gesloten opbouw | € 63.428 | 21-03-2013 | 13,2 jaar |
| 9-VZT-74 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | Onbekend | 13-02-2013 | 20,7 jaar |
| 9-VZT-75 | Iveco | 40C17 | Gesloten opbouw | € 71.379 | 14-02-2013 | 13,3 jaar |
| 9-VZT-76 | Nissan | Y 720 | Open wagen | Onbekend | 20-11-2012 | 42 jaar |
| 9-VZT-79 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 58.967 | 24-12-2012 | 13,4 jaar |
| 9-VZX-75 | Volkswagen | Amarok | Pick-up truck | € 76.619 | 04-12-2012 | 14,9 jaar |
| 9-VZZ-75 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 31.504 | 04-01-2013 | 13,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 62.858 en/of breedte van 200 cm en/of een gewicht van ± 2.682 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Dodge RAM1500 | € 62.600 | 589 cm | 204 cm | 2.650 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 61.500 | 757 cm | 210 cm | 2.840 kg |
| Mercedes-Benz eSprinter | € 65.900 | 697 cm | 206 cm | 2.710 kg |
| Volkswagen Crafter | € 59.400 | 676 cm | 209 cm | 2.550 kg |
| Ford F 150 | € 61.100 | 595 cm | 209 cm | 2.590 kg |
| Toyota Tundra | € 63.800 | 585 cm | 203 cm | 2.770 kg |
| Dodge Ram | € 59.100 | 600 cm | 207 cm | 2.910 kg |
| Dodge Dodge | € 60.900 | 621 cm | 207 cm | 2.690 kg |
| Renault Master | € 60.200 | 638 cm | 210 cm | 2.680 kg |
| MAN TGE | € 66.100 | 683 cm | 207 cm | 2.620 kg |
| Ford Ranger | € 64.300 | 540 cm | 192 cm | 2.490 kg |
| Mercedes-Benz eVito | € 66.000 | 537 cm | 193 cm | 2.480 kg |
| Chevrolet Suburban | € 62.600 | 663 cm | 201 cm | 2.490 kg |
| Maxus eDeliver 9 | € 65.900 | 638 cm | 209 cm | 2.810 kg |
| Chevrolet Avalanche | € 60.100 | 557 cm | 201 cm | 2.650 kg |
| Maxus EV80 | € 60.600 | 595 cm | 210 cm | 2.850 kg |
| Ford F 250 | € 64.800 | 611 cm | 202 cm | 2.620 kg |
| HVM Master BOX | € 57.500 | 631 cm | 210 cm | 2.630 kg |
| Renault D | € 61.900 | 630 cm | 210 cm | 2.620 kg |
| Maxus V80 | € 58.000 | 570 cm | 200 cm | 2.470 kg |
| Nissan Titan | € 66.200 | 557 cm | 203 cm | 2.680 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.