VJB-12-X
Er rijden momenteel 579 Iveco 40C16's rond in Nederland. Deze 40C16 komt uit het jaar 2021 en is nu 5 jaren, 4 maanden en 14 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 oktober 2024, dus sinds 1 jaar, 7 maanden en 4 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 40C16 gesloten opbouw rijden er nog 562 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2017 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 39.948 en € 119.432, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 90.133 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 40C16 bedraagt € 82.113 incl. BTW en BPM, deze Iveco 40C16 is daardoor € 8.020 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Iveco geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 160 km/uur. Deze Iveco 40C16 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 40.3% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Bekijk ook alle Iveco 40C16 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 40C16 | 2021
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 40C16 |
| Lengte | 6,80 m |
| Breedte | 2,10 m |
| Hoogte | 2,78 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 82.113 |
| Bruto BPM | € 19.714 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 115 kW (156 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 11 januari 2021 |
| Leeftijd | 5 jaren, 4 maanden en 14 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 oktober 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 7 maanden en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 11 januari 2027. Het voertuig moet over 7 maanden en 19 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.738 kg |
| Massa rijklaar | 2.838 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 662 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,76 m (voor) / 1,55 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 40C16HA8 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI D | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2018/932D | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VJB-12-X | 22-12-2025 | 09:35 | periodieke controle | 11-01-2027 | Nee |
| VJB-12-X | 6-01-2025 | 12:47 | periodieke controle | 11-01-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VJB-12-X | 11-01-2024 | 09:06 | periodieke controle | 11-01-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VJB-12-X | 11-01-2021 | 08:54 | inbouw | 11-01-2023 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 6-01-2025 | 12:47 | 589 | 5.*.55 | 2 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2024 | |||||
| 11-01-2024 | 09:06 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 11-01-2024 | 09:06 | 572 | 5.*.55 | 1 | Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
| 11-01-2024 | 09:06 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| VJB-12-X | 11-01-2021 | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle Iveco 40C16 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VJB-12-X - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VJB-12-X
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VJB-12-B | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 28.616 | 30-12-2020 | 5,4 jaar |
| VJB-12-D | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 46.018 | 18-05-2021 | 7,7 jaar |
| VJB-12-F | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 38.197 | 11-01-2021 | 5,4 jaar |
| VJB-12-G | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 59.760 | 13-01-2021 | 5,4 jaar |
| VJB-12-H | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 32.092 | 15-01-2021 | 5,4 jaar |
| VJB-12-J | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 50.310 | 31-12-2020 | 5,4 jaar |
| VJB-12-L | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 35.917 | 19-01-2021 | 5,3 jaar |
| VJB-12-N | Iveco | 40C18 | Opleggertrekker | € 85.803 | 07-09-2021 | 4,7 jaar |
| VJB-12-P | Nissan | NV300 | Gesloten opbouw | € 33.282 | 09-01-2021 | 5,4 jaar |
| VJB-12-R | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 37.821 | 13-01-2021 | 5,4 jaar |
| VJB-12-S | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 30.172 | 13-01-2021 | 5,4 jaar |
| VJB-12-T | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 13-01-2021 | 19,5 jaar |
| VJB-12-V | RAM | RAM1500 | Pick-up truck | € 73.178 | 31-03-2021 | 5,2 jaar |
| VJB-12-X | Iveco | 40C16 | Gesloten opbouw | € 82.113 | 11-01-2021 | 5,4 jaar |
| VJB-12-Z | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 55.937 | 08-01-2021 | 5,4 jaar |
| VJB-13-X | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 52.644 | 29-01-2021 | 7 jaar |
| VJB-14-X | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 70.235 | 15-03-2021 | 8,4 jaar |
| VJB-15-X | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 73.053 | 19-01-2021 | 5,5 jaar |
| VJB-16-X | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 18.147 | 13-04-2021 | 15,6 jaar |
| VJB-17-X | Iveco | 35S14 | Gesloten opbouw | € 72.981 | 22-02-2021 | 5,3 jaar |
| VJB-18-X | Iveco | 50C18 | Neerklapbare zijschotten | € 74.337 | 22-01-2021 | 5,3 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 90.133 en/of een afmeting van 680 x 210 cm en/of een gewicht van ± 2.738 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz eSprinter | € 84.400 | 677 cm | 202 cm | 2.810 kg |
| Renault Master | € 81.200 | 680 cm | 212 cm | 2.530 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.