85-VRZ-8
Er rijden momenteel 237 Iveco 40C15 Euro 4's rond in Nederland. Deze 40C15 Euro 4 komt uit het jaar 2008 en is nu 17 jaren, 11 maanden en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 juni 2008, dus sinds 17 jaren, 11 maanden en 8 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 40C15 Euro 4 open wagen rijden er in dezelfde variant (ICF1C40C) nog 153 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2007 en juni 2009. De nieuwwaarde van deze Iveco 40C15 Euro 4 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco 40C15 Euro 4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 40C15 Euro 4 | 2008
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 40C15 Euro 4 |
| Breedte | 2,20 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 12.341 |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Continue vermogen | 107 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CE0481F*A |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 12 juni 2008 |
| Leeftijd | 17 jaren, 11 maanden en 16 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 juni 2008 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 jaren, 11 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 14 juni 2026. Het voertuig moet over 17 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 3.056 kg |
| Massa rijklaar | 3.156 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 344 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,69 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant ICF1C40C | |
| Uitvoering 15E4--B | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0144*01 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 85-VRZ-8 | 13-06-2025 | 10:40 | periodieke controle | 14-06-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 85-VRZ-8 | 23-05-2024 | 10:03 | periodieke controle | 14-06-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 85-VRZ-8 | 25-05-2023 | 11:55 | periodieke controle | 14-06-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 85-VRZ-8 | 7-06-2022 | 16:57 | periodieke controle | 14-06-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 85-VRZ-8 | 10-05-2021 | 16:15 | periodieke controle | 14-06-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 85-VRZ-8 | 28-05-2020 | 09:00 | periodieke controle | 14-06-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 85-VRZ-8 | 23-05-2019 | 13:40 | periodieke controle | 14-06-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 13-06-2025 | 10:40 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 13-06-2025 | 10:40 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 23-05-2024 | 10:03 | 203 | 5.*.27 | 2 | Band beschadigd |
| 23-05-2024 | 10:03 | 284 | 5.*.31 | 1 | Rempedaal niet stroef |
| 23-05-2024 | 10:03 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2023 | |||||
| 25-05-2023 | 11:55 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 25-05-2023 | 11:55 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2022 | |||||
| 7-06-2022 | 16:57 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 7-06-2022 | 16:57 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 7-06-2022 | 16:57 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 7-06-2022 | 16:57 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 7-06-2022 | 16:57 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2021 | |||||
| 10-05-2021 | 16:15 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 10-05-2021 | 16:15 | 986 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslichten glas gerepareerd, bewerkt of verwijd |
2020 | |||||
| 28-05-2020 | 09:00 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 28-05-2020 | 09:00 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2019 | |||||
| 23-05-2019 | 13:40 | 117 | 5.*.11 | 2 | Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| 23-05-2019 | 13:40 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 23-05-2019 | 13:40 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Vergeet ook niet alle Iveco 40C15 Euro 4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 85-VRZ-8 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
85-VRZ-8
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 85-VRF-8 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 09-05-2008 | 18,1 jaar |
| 85-VRH-8 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | Onbekend | 15-05-2008 | 18 jaar |
| 85-VRK-8 | Fiat | Scudo | Gesloten opbouw | Onbekend | 23-05-2008 | 18 jaar |
| 85-VRN-8 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 03-07-2008 | 17,9 jaar |
| 85-VRS-8 | Volkswagen | Crafter | Veewagen | Onbekend | 06-06-2008 | 18 jaar |
| 85-VRX-8 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | Onbekend | 22-01-2009 | 17,4 jaar |
| 85-VRZ-1 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 22.307 | 07-08-2008 | 17,8 jaar |
| 85-VRZ-4 | Fiat | Fiorino | Gesloten opbouw | Onbekend | 17-06-2008 | 18 jaar |
| 85-VRZ-8 | Iveco | 40C15 Euro 4 | Open wagen | Onbekend | 12-06-2008 | 18 jaar |
| 85-VRZ-9 | Fiat | 230 | Kampeerwagen | Onbekend | 13-06-2008 | 25,5 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 220 cm een gewicht van ± 3.056 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | 769 cm | 227 cm | 3.340 kg |
| Volkswagen Crafter | 765 cm | 226 cm | 3.280 kg |
| MAN TGE | 717 cm | 224 cm | 3.190 kg |
| Renault Master | 826 cm | 230 cm | 3.280 kg |
| Ford Transit | 673 cm | 228 cm | 3.100 kg |
| Fuso Canter | 685 cm | 224 cm | 3.280 kg |
| Mercedes-Benz T2 | 736 cm | 224 cm | 3.320 kg |
| Nissan Cabstar | 668 cm | 212 cm | 3.250 kg |
| Saxas Nutzfahr. Werdau AG Mkd 43-l | 669 cm | 226 cm | 2.770 kg |
| Renault Mascott | 690 cm | 223 cm | 3.010 kg |
| Renault Maxity | - | 214 cm | 3.280 kg |
| Mitsubishi Colt | 654 cm | 221 cm | 3.150 kg |
| Mitsubishi Canter | 627 cm | 223 cm | 2.940 kg |
| Mercedes-Benz 518 CDI | 675 cm | 219 cm | 3.000 kg |
| RAM RAM1500 | 594 cm | 224 cm | 2.820 kg |
| Ford F 350 | 644 cm | 222 cm | 3.010 kg |
| Dodge RAM1500 | 592 cm | 224 cm | 2.860 kg |
| Mercedes-Benz L 608 D | 703 cm | 221 cm | 3.080 kg |
| Volkswagen LT46A | 660 cm | 220 cm | 2.870 kg |
| Maxus eDeliver 9 | 671 cm | 222 cm | 2.840 kg |
| Mitsubishi Fuso Canter 3C13 | 623 cm | 218 cm | 2.800 kg |
| Nissan NT400 | 639 cm | 212 cm | 3.270 kg |
| Mitsubishi Fuso Canter 3C15 | 624 cm | 218 cm | 2.870 kg |
| Fiat Ducato | - | 220 cm | 2.830 kg |
| Multitel Iveco | - | 220 cm | 3.250 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.