VGN-62-S
Er rijden momenteel 373 Iveco 35S21's rond in Nederland. Deze 35S21 komt uit het jaar 2020 en is nu 5 jaren, 9 maanden en 28 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35S21 opleggertrekker rijden er nog 87 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2012 en december 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 32.409 en € 129.279, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 75.328 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35S21 bedraagt € 80.939 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Iveco 35S21 € 5.611 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Iveco haalt een maximumsnelheid van 110 km/uur. Van alle Nederlandse bedrijfsauto's behoort deze Iveco 35S21 tot de 20% traagste bedrijfsauto's.
Bekijk ook alle Iveco 35S21 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35S21 | 2020
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35S21 |
| Breedte | 2,02 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 110 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 80.939 |
| Bruto BPM | € 19.435 |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 155 kW (211 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 juli 2020 |
| Leeftijd | 5 jaren, 9 maanden en 28 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 24 oktober 2026. Het voertuig moet over 5 maanden en 1 dag gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.293 kg |
| Massa rijklaar | 2.393 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.107 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,70 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type IS35SI2AA | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 10.2 l/100km (1 liter op 9,8km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.24 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 15.1 l/100km (1 liter op 6,6km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 15.12 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 303 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 303 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 271 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI D | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2018/932D | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VGN-62-S | 24-10-2025 | 10:57 | periodieke controle | 24-10-2026 | Nee |
| VGN-62-S | 7-08-2024 | 12:11 | periodieke controle | 7-08-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VGN-62-S | 31-01-2024 | 11:57 | periodieke controle | 31-01-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VGN-62-S | 31-01-2024 | 11:54 | manipulatie tacho | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| VGN-62-S | 23-06-2023 | 14:03 | periodieke controle | 28-07-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VGN-62-S | 22-06-2023 | 11:09 | periodieke controle | 22-06-2025 | Nee |
| VGN-62-S | 10-11-2021 | 12:21 | periodieke controle | 10-11-2023 | Nee |
| VGN-62-S | 29-07-2020 | 10:47 | inbouw | 29-07-2022 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 7-08-2024 | 12:11 | 053 | 5.*.4 | 2 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| 31-01-2024 | 11:54 | 925 | 1 | Verzegeling (digitale) bewegingssensor | |
2023 | |||||
| 23-06-2023 | 14:03 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 23-06-2023 | 14:03 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| 23-06-2023 | 14:03 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| VGN-62-S | 29-07-2020 | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle Iveco 35S21 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VGN-62-S - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VGN-62-S
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VGN-60-S | Van Blitterswijk | G4 Eco-mobiliteit | Huifopbouw | € 40.014 | 29-07-2020 | 5,8 jaar |
| VGN-61-S | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 52.350 | 14-08-2020 | 7,9 jaar |
| VGN-62-B | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 43.492 | 12-01-2021 | 5,4 jaar |
| VGN-62-D | Nissan | NV300 | Gesloten opbouw | € 42.752 | 30-07-2020 | 5,8 jaar |
| VGN-62-F | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 66.602 | 10-09-2020 | 5,7 jaar |
| VGN-62-G | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 46.296 | 13-11-2020 | 7,9 jaar |
| VGN-62-H | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 44.550 | 31-07-2020 | 5,8 jaar |
| VGN-62-J | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 46.354 | 04-09-2020 | 5,7 jaar |
| VGN-62-K | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 34.603 | 04-01-2021 | 5,4 jaar |
| VGN-62-L | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 64.951 | 31-07-2020 | 5,8 jaar |
| VGN-62-N | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 34.361 | 18-08-2020 | 5,8 jaar |
| VGN-62-R | Ford | Transit Courier | Gesloten opbouw | € 24.998 | 31-07-2020 | 5,8 jaar |
| VGN-62-S | Iveco | 35S21 | Opleggertrekker | € 80.939 | 28-07-2020 | 5,8 jaar |
| VGN-62-T | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 43.907 | 30-09-2020 | 5,7 jaar |
| VGN-62-V | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 59.953 | 23-09-2020 | 5,7 jaar |
| VGN-62-X | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 34.206 | 04-08-2020 | 5,8 jaar |
| VGN-62-Z | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 31.870 | 05-08-2020 | 5,8 jaar |
| VGN-63-S | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 51.731 | 03-08-2020 | 7 jaar |
| VGN-64-S | Land Rover | Range Rover | Gesloten opbouw | Onbekend | 18-05-2007 | 27,9 jaar |
| VGN-65-S | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 56.004 | 06-08-2020 | 5,8 jaar |
| VGN-66-S | Renault | Master | Voor vervoer voertuigen | € 48.659 | 30-07-2020 | 7 jaar |
| VGN-67-S | Iveco | 35C14 | Gecond. met temperatuurreg. | € 71.141 | 03-08-2020 | 5,8 jaar |
| VGN-68-S | Dodge | RAM1500 | Pick-up truck | € 104.315 | 04-08-2020 | 5,8 jaar |
| VGN-69-S | Dodge | RAM1500 | Pick-up truck | € 104.315 | 04-09-2020 | 5,7 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 75.328 en/of breedte van 202 cm en/of een gewicht van ± 2.293 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 71.300 | 783 cm | 211 cm | 2.490 kg |
| MAN TGE | € 72.300 | 699 cm | 210 cm | 2.480 kg |
| Volkswagen Crafter | € 73.200 | 700 cm | 211 cm | 2.490 kg |
| Mercedes-Benz eVito | € 78.100 | 537 cm | 193 cm | 2.500 kg |
| Volkswagen Amarok | € 75.800 | 550 cm | 195 cm | 2.200 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 70.600 | 528 cm | 192 cm | 2.100 kg |
| Mercedes-Benz 280 | € 71.700 | 478 cm | 192 cm | 2.180 kg |
| Mercedes-Benz X-klasse | € 79.100 | 533 cm | 192 cm | 2.310 kg |
| Ford F 150 | € 73.000 | 595 cm | 204 cm | 2.470 kg |
| Renault Master | € 74.300 | 685 cm | 208 cm | 2.320 kg |
| Volkswagen Transporter | € 71.600 | 544 cm | 203 cm | 2.240 kg |
| Volkswagen Touareg | € 79.000 | - | 193 cm | 2.360 kg |
| Mercedes-Benz 300 | € 74.700 | 497 cm | 194 cm | 2.190 kg |
| Mercedes-Benz 320 | € 80.900 | 483 cm | 192 cm | 2.190 kg |
| Chevrolet Silverado | € 78.400 | 580 cm | 204 cm | 2.380 kg |
| Land Rover Discovery | € 78.100 | - | 194 cm | 2.480 kg |
| Audi Q7 | € 81.000 | - | 197 cm | 2.350 kg |
| RAM RAM1500 | € 80.100 | 592 cm | 207 cm | 2.520 kg |
| Ford Ranger | € 73.800 | 567 cm | 192 cm | 2.270 kg |
| G.m.c. Sierra | € 76.300 | 625 cm | 202 cm | 2.490 kg |
| Mercedes-Benz 350 | € 81.600 | - | 193 cm | 2.200 kg |
| RAM 1500 | € 80.400 | 588 cm | 204 cm | 2.460 kg |
| Dodge Ram | € 69.600 | 583 cm | 204 cm | 2.410 kg |
| Ford F 250 | € 73.000 | 603 cm | 203 cm | 2.240 kg |
| Ford Tourneo Custom | € 69.200 | 543 cm | 203 cm | 2.280 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.