6-VVB-77
Er rijden momenteel 373 Iveco 35S21's rond in Nederland. Deze 35S21 komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 1 maand en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 februari 2019, dus sinds 7 jaren, 3 maanden en 14 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35S21 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FD11C1C) nog 198 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2012 en mei 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 31.060 en € 120.400, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 73.001 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35S21 bedraagt € 62.492 incl. BTW en BPM, deze Iveco 35S21 is daardoor € 10.509 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Iveco 35S21 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35S21 | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35S21 |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 62.492 |
| Bruto BPM | € 15.242 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 150 kW (204 pk) |
| Continue vermogen | 150 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CE3481D*B |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 april 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 1 maand en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 februari 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 3 maanden en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 1 februari 2027. Het voertuig moet over 8 maanden en 10 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.587 kg |
| Massa rijklaar | 2.687 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 813 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,95 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,69 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant FD11C1C | |
| Uitvoering FA13CA6B6CC36 | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2007/46*0120*01 | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 10.2 l/100km (1 liter op 9,8km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.22 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 8.3 l/100km (1 liter op 12,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 9 l/100km (1 liter op 11,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 237 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008I | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 6-VVB-77 | 27-01-2026 | 09:03 | periodieke controle | 1-02-2027 | Nee |
| 6-VVB-77 | 30-01-2025 | 11:14 | periodieke controle | 1-02-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVB-77 | 24-01-2024 | 09:17 | periodieke controle | 1-02-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVB-77 | 16-01-2023 | 13:34 | periodieke controle | 1-02-2024 | Nee |
| 6-VVB-77 | 1-02-2022 | 11:38 | periodieke controle | 1-02-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVB-77 | 25-01-2021 | 16:14 | periodieke controle | 1-02-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVB-77 | 20-01-2020 | 13:47 | periodieke controle | 1-02-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVB-77 | 1-02-2019 | 14:12 | periodieke controle | 1-02-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 30-01-2025 | 11:14 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 30-01-2025 | 11:14 | 393 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
2024 | |||||
| 24-01-2024 | 09:17 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 24-01-2024 | 09:17 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
2022 | |||||
| 1-02-2022 | 11:38 | 520 | 5.*.56 | 1 | Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
2021 | |||||
| 25-01-2021 | 16:14 | 520 | 5.*.56 | 1 | Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
| 25-01-2021 | 16:14 | 216 | 5.*.27 | 1 | Loadindex band kleiner dan maximum aslast |
2020 | |||||
| 20-01-2020 | 13:47 | 216 | 5.*.27 | 1 | Loadindex band kleiner dan maximum aslast |
| 20-01-2020 | 13:47 | 215 | 5.*.27 | 1 | Banden op 1 as niet voorzien van dezelfde maataanduiding |
2019 | |||||
| 1-02-2019 | 14:12 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 1-02-2019 | 14:12 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Vergeet ook niet alle Iveco 35S21 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 6-VVB-77 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
6-VVB-77
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6-VVB-71 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 51.353 | 29-03-2012 | 14,2 jaar |
| 6-VVB-72 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 53.501 | 26-03-2012 | 14,2 jaar |
| 6-VVB-73 | Isuzu | D-Max | Open wagen | € 45.552 | 13-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVB-75 | Piaggio | Porter | Kipper | € 17.314 | 10-02-2017 | 14,3 jaar |
| 6-VVB-77 | Iveco | 35S21 | Gesloten opbouw | € 62.492 | 23-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVB-78 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 52.163 | 31-03-2012 | 14,2 jaar |
| 6-VVB-79 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 26.441 | 10-05-2012 | 14 jaar |
| 6-VVF-77 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 27.890 | 10-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVG-77 | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 20.196 | 24-05-2012 | 14 jaar |
| 6-VVJ-77 | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 22.849 | 19-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVK-77 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 38.886 | 26-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVL-77 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 21.191 | 02-05-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVN-77 | Fiat | Fiorino | Gesloten opbouw | € 20.708 | 09-05-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVP-77 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 43.197 | 10-05-2012 | 14 jaar |
| 6-VVS-77 | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 35.881 | 14-06-2012 | 14 jaar |
| 6-VVT-77 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 37.887 | 30-05-2012 | 14 jaar |
| 6-VVV-77 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 22.332 | 01-06-2012 | 14 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 73.001 en/of breedte van 200 cm en/of een gewicht van ± 2.587 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 72.100 | 757 cm | 210 cm | 2.630 kg |
| Dodge RAM1500 | € 74.900 | 589 cm | 207 cm | 2.720 kg |
| Mercedes-Benz eVito | € 74.100 | 537 cm | 193 cm | 2.770 kg |
| Mercedes-Benz eSprinter | € 71.800 | 697 cm | 206 cm | 2.710 kg |
| Ford Transit | € 77.600 | 604 cm | 206 cm | 2.610 kg |
| Dodge Dodge | € 71.800 | 589 cm | 204 cm | 2.620 kg |
| Maxus eDeliver 9 | € 70.300 | 638 cm | 209 cm | 2.810 kg |
| Volkswagen Crafter | € 72.400 | 670 cm | 207 cm | 2.490 kg |
| MAN TGE | € 70.600 | 699 cm | 207 cm | 2.620 kg |
| Renault Master | € 68.500 | 653 cm | 210 cm | 2.850 kg |
| Ford F 150 | € 70.000 | 595 cm | 204 cm | 2.470 kg |
| Chevrolet Silverado | € 72.700 | 614 cm | 204 cm | 2.380 kg |
| Dodge Ram | € 71.400 | 602 cm | 204 cm | 2.780 kg |
| Land Rover Range Rover Sport | € 74.600 | 479 cm | 191 cm | 2.520 kg |
| Ford F 250 | € 76.900 | 604 cm | 204 cm | 2.720 kg |
| Land Rover Discovery | € 75.400 | - | 194 cm | 2.480 kg |
| BD E-ducato | € 77.200 | 618 cm | 205 cm | 2.740 kg |
| G.m.c. Sierra | € 76.300 | 625 cm | 202 cm | 2.470 kg |
| Toyota Tundra | € 70.500 | 587 cm | 203 cm | 2.770 kg |
| Maxus Deliver 9 | € 78.000 | 594 cm | 206 cm | 2.620 kg |
| Spier TGE | € 71.500 | 599 cm | 210 cm | 2.620 kg |
| RAM RAM1500 | € 75.200 | 592 cm | 204 cm | 2.680 kg |
| Maxus eTERRON 9 | € 76.400 | 550 cm | 200 cm | 2.840 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 72.000 | 537 cm | 193 cm | 2.820 kg |
| Chevrolet Tahoe | € 73.700 | 505 cm | 199 cm | 2.450 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.