6-VVK-77
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 1 maand en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 oktober 2020, dus sinds 5 jaren en 7 maanden. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (F2BC) nog 11 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2010 en november 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 38.351 en € 43.595, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 39.876 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Movano bedraagt € 38.886 incl. BTW en BPM, deze Opel Movano is daardoor € 990 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano |
| Lengte | 5,55 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 134 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 38.886 |
| Bruto BPM | € 9.434 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 74 kW (101 pk) |
| Continue vermogen | 74 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9T B6 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 april 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 1 maand en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 oktober 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren en 7 maanden. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 8 oktober 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 14 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.973 kg |
| Massa rijklaar | 2.073 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.227 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,68 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant F2BC | |
| Uitvoering A1ADE3 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0362*06 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 10.3 l/100km (1 liter op 9,7km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.3 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.6 l/100km (1 liter op 13,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.6 l/100km (1 liter op 11,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 226 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008E | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 6-VVK-77 | 6-10-2025 | 13:36 | periodieke controle | 8-10-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVK-77 | 29-09-2023 | 15:21 | periodieke controle | 8-10-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVK-77 | 28-09-2022 | 11:42 | periodieke controle | 8-10-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVK-77 | 8-10-2021 | 15:58 | periodieke controle | 8-10-2022 | Nee |
| 6-VVK-77 | 7-10-2020 | 12:17 | periodieke controle | 7-10-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVK-77 | 23-09-2019 | 15:48 | periodieke controle | 23-09-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 6-10-2025 | 13:36 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2023 | |||||
| 29-09-2023 | 15:21 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 29-09-2023 | 15:21 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2022 | |||||
| 28-09-2022 | 11:42 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
2020 | |||||
| 7-10-2020 | 12:17 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 7-10-2020 | 12:17 | RA6 | RA6 | 1 | Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 6-VVK-77 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
6-VVK-77
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6-VVB-77 | Iveco | 35S21 | Gesloten opbouw | € 62.492 | 23-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVF-77 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 27.890 | 10-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVG-77 | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 20.196 | 24-05-2012 | 14 jaar |
| 6-VVJ-77 | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 22.849 | 19-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVK-70 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 40.768 | 27-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVK-72 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 40.776 | 26-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVK-73 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 38.253 | 26-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVK-75 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 31.664 | 24-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVK-76 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 37.932 | 27-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVK-77 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 38.886 | 26-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVK-79 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 33.207 | 26-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVL-77 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 21.191 | 02-05-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVN-77 | Fiat | Fiorino | Gesloten opbouw | € 20.708 | 09-05-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVP-77 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 43.197 | 10-05-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVS-77 | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 35.881 | 14-06-2012 | 14 jaar |
| 6-VVT-77 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 37.887 | 30-05-2012 | 14 jaar |
| 6-VVV-77 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 22.332 | 01-06-2012 | 14 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 39.876 en/of een afmeting van 555 x 207 cm en/of een gewicht van ± 1.973 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Crafter | € 42.300 | 559 cm | 199 cm | 2.060 kg |
| Fiat Ducato | € 41.100 | 550 cm | 208 cm | 2.130 kg |
| Nissan NV400 | € 41.500 | 552 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Volkswagen Transporter | € 42.900 | 563 cm | 201 cm | 1.850 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Opel MovanoGoogle op afbeeldingen van de Opel Movano
Google op reviews van de Opel Movano
Opel Movano Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Opel op water en stroom: Movano Hydrogen en Combo Electric maken debuut op IAA
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/opel/movano/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.