V-64-NRG
Er rijden momenteel 2.016 Iveco 35S18's rond in Nederland. Deze 35S18 komt uit het jaar 2022 en is nu 3 jaren, 8 maanden en 22 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35S18 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FD11C1C) nog 1.107 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 2016 en december 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 29.156 en € 119.789, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 75.430 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35S18 bedraagt € 79.979 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Iveco 35S18 € 4.549 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Iveco geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 160 km/uur. Deze Iveco 35S18 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 40.3% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 9 januari 2026. Het voertuig was toen 3 jaren, 4 maanden en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco 35S18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35S18 | 2022
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35S18 |
| Breedte | 2,05 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 79.979 |
| Bruto BPM | € 19.207 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 132 kW (179 pk) |
| Continue vermogen | 132 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CFL4117*M |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 8 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 augustus 2022 |
| Leeftijd | 3 jaren, 8 maanden en 22 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 9 januari 2026. Het voertuig was toen 3 jaren, 4 maanden en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.662 kg |
| Massa rijklaar | 2.762 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 738 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | 3.500 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,70 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type IS35SC2AA | |
| Variant FD11C1C | |
| Uitvoering VK14CA7B6FX36X | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2007/46*0120*18 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI D | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2018/932D | |
Vergeet ook niet alle Iveco 35S18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-64-NRG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-64-NRG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-61-NRG | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 20.999 | 13-02-2026 | 6,6 jaar |
| V-62-NRG | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 65.985 | 13-12-2025 | 5,4 jaar |
| V-63-NRG | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 70.973 | 20-02-2026 | 1,5 jaar |
| V-64-NRB | Ford | F 150 | Pick-up truck | Onbekend | 11-12-2025 | 48,2 jaar |
| V-64-NRF | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 55.714 | 11-12-2025 | 5,5 jaar |
| V-64-NRG | Iveco | 35S18 | Gesloten opbouw | € 79.979 | 09-01-2026 | 3,7 jaar |
| V-64-NRH | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 54.777 | 19-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-64-NRJ | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 37.644 | 29-12-2025 | 5,1 jaar |
| V-64-NRK | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 72.237 | 15-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-64-NRL | Opel | Combo-e | Gesloten opbouw | € 37.503 | 16-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-64-NRN | Ford | Transit Courier | Gesloten opbouw | € 38.266 | 05-01-2026 | 0,4 jaar |
| V-64-NRP | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 66.429 | 19-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-64-NRS | Mercedes-Benz | eSprinter | Gesloten opbouw | € 89.969 | 18-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-64-NRT | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 62.981 | 30-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-64-NRV | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 41.738 | 16-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-64-NRX | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 68.958 | 03-01-2026 | 0,4 jaar |
| V-64-NRZ | Fiat | Scudo | Gesloten opbouw | € 57.862 | 12-01-2026 | 0,3 jaar |
| V-65-NRG | Iveco | 35S18 | Gesloten opbouw | € 72.774 | 10-12-2025 | 4,6 jaar |
| V-67-NRG | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 62.268 | 06-02-2026 | 2,1 jaar |
| V-68-NRG | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 51.023 | 06-03-2026 | 8,3 jaar |
| V-69-NRG | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 53.833 | 09-12-2025 | 2,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 75.430 en/of breedte van 205 cm en/of een gewicht van ± 2.662 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 72.100 | 776 cm | 215 cm | 2.910 kg |
| Dodge RAM1500 | € 76.200 | 589 cm | 207 cm | 2.720 kg |
| Mercedes-Benz eSprinter | € 80.400 | 652 cm | 211 cm | 2.610 kg |
| Ford Transit | € 72.900 | 673 cm | 215 cm | 2.840 kg |
| Dodge Dodge | € 77.400 | 592 cm | 207 cm | 2.620 kg |
| Maxus eDeliver 9 | € 72.800 | 589 cm | 206 cm | 2.550 kg |
| MAN TGE | € 73.400 | 699 cm | 207 cm | 2.480 kg |
| Ford F 150 | € 73.000 | 595 cm | 204 cm | 2.470 kg |
| Volkswagen Crafter | € 75.200 | 680 cm | 211 cm | 2.490 kg |
| RAM RAM1500 | € 79.100 | 592 cm | 207 cm | 2.680 kg |
| Renault Master | € 76.400 | 680 cm | 214 cm | 2.850 kg |
| Dodge Ram | € 71.400 | 602 cm | 204 cm | 2.780 kg |
| G.m.c. Sierra | € 79.000 | 625 cm | 202 cm | 2.490 kg |
| Ford F 250 | € 76.900 | 604 cm | 204 cm | 2.720 kg |
| RAM 1500 | € 80.400 | 588 cm | 204 cm | 2.460 kg |
| BD E-ducato | € 77.200 | 618 cm | 205 cm | 2.740 kg |
| Toyota Tundra | € 70.500 | 587 cm | 203 cm | 2.770 kg |
| Maxus Deliver 9 | € 78.000 | 594 cm | 206 cm | 2.620 kg |
| Spier TGE | € 71.500 | 599 cm | 210 cm | 2.620 kg |
| Maxus eTERRON 9 | € 76.400 | 550 cm | 200 cm | 2.840 kg |
| Citroën Jumper | € 80.600 | 600 cm | 205 cm | 2.700 kg |
| Chevrolet Tahoe | € 73.700 | 505 cm | 199 cm | 2.450 kg |
| Opel Movano-e | € 81.600 | 592 cm | 205 cm | 2.640 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.