V-46-NPS
Er rijden momenteel 3.197 Iveco 35S14's rond in Nederland. Deze 35S14 komt uit het jaar 2022 en is nu 3 jaren, 10 maanden en 24 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 april 2026, dus sinds 23 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Iveco 35S14 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FD11A1F) nog 1.003 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2018 en december 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 30.822 en € 119.173, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 72.632 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35S14 bedraagt € 74.742 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Iveco 35S14 € 2.110 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Iveco geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 160 km/uur. Deze Iveco 35S14 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 40.3% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 23 april 2026. Het voertuig was toen 3 jaren, 10 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle Iveco 35S14 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35S14 | 2022
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35S14 |
| Lengte | 6,11 m |
| Breedte | 2,05 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 74.742 |
| Bruto BPM | € 17.963 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Continue vermogen | 100 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AGL411B*L |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 8 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 juni 2022 |
| Leeftijd | 3 jaren, 10 maanden en 24 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 23 april 2026. Het voertuig was toen 3 jaren, 10 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.270 kg |
| Massa rijklaar | 2.370 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.130 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,52 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,70 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type IS35SC2AA | |
| Variant FD11A1F | |
| Uitvoering ZM14CA11B6HD36K | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2007/46*0120*21 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 9.8 l/100km (1 liter op 10,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 258 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 AR | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832AR | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle Iveco 35S14 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-46-NPS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-46-NPS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-40-NPS | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 46.772 | 31-12-2025 | 1,7 jaar |
| V-41-NPS | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 57.405 | 12-12-2025 | 2,6 jaar |
| V-43-NPS | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 49.302 | 26-02-2026 | 4,7 jaar |
| V-44-NPS | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 102.368 | 17-12-2025 | 7,8 jaar |
| V-45-NPS | Land Rover | Defender | Gesloten opbouw | € 139.374 | 08-12-2025 | 1,9 jaar |
| V-46-NPB | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 29.138 | 12-05-2026 | 5 jaar |
| V-46-NPD | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 100.526 | 12-12-2025 | 1,4 jaar |
| V-46-NPF | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 75.858 | 23-02-2026 | 0,2 jaar |
| V-46-NPG | Sommer Gmbh | Movano | Gesloten opbouw | € 51.293 | 19-12-2025 | 3 jaar |
| V-46-NPJ | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 62.671 | 28-11-2025 | 0,5 jaar |
| V-46-NPK | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 65.824 | 05-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-46-NPL | Fiat | E-Doblò | Gesloten opbouw | € 36.777 | 29-11-2025 | 0,5 jaar |
| V-46-NPN | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 47.160 | 01-12-2025 | 6 jaar |
| V-46-NPP | DAF | 66 | Pick-up truck | Onbekend | 01-12-2025 | 47,1 jaar |
| V-46-NPS | Iveco | 35S14 | Gesloten opbouw | € 74.742 | 23-04-2026 | 3,9 jaar |
| V-46-NPT | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 91.920 | 05-03-2026 | 1,6 jaar |
| V-46-NPV | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 37.201 | 17-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-46-NPX | Mercedes-Benz | eSprinter | Gesloten opbouw | € 66.550 | 04-12-2025 | 4 jaar |
| V-46-NPZ | Van Blitterswijk | G4 Eco-mobiliteit | Huifopbouw | € 47.000 | 09-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-47-NPS | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 134.655 | 09-12-2025 | 1,4 jaar |
| V-48-NPS | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 71.688 | 22-12-2025 | 3,4 jaar |
| V-49-NPS | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 48.081 | 07-05-2026 | 5,9 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 72.632 en/of een afmeting van 611 x 205 cm en/of een gewicht van ± 2.270 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 70.500 | 620 cm | 215 cm | 2.500 kg |
| MAN TGE | € 70.900 | 619 cm | 204 cm | 2.410 kg |
| Volkswagen Crafter | € 73.200 | 619 cm | 207 cm | 2.390 kg |
| Renault Master | € 66.800 | 603 cm | 208 cm | 2.330 kg |
| Ford F 250 | € 73.000 | 603 cm | 203 cm | 2.240 kg |
| Chevrolet Silverado | € 66.900 | 614 cm | 203 cm | 2.330 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.