V-537-TZ
Er rijden momenteel 1.046 Iveco 35C15's rond in Nederland. Deze 35C15 komt uit het jaar 2016 en is nu 9 jaren, 7 maanden en 13 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35C15 gesloten opbouw rijden er nog 694 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2002 en augustus 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 20.299 en € 87.558, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 54.901 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35C15 bedraagt € 52.770 incl. BTW en BPM, deze Iveco 35C15 is daardoor € 2.131 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 8 februari 2019. Het voertuig was toen 2 jaren, 3 maanden en 29 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco 35C15 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35C15 | 2016
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35C15 |
| Breedte | 2,14 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 52.770 |
| Bruto BPM | € 12.744 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 12 oktober 2016 |
| Leeftijd | 9 jaren, 7 maanden en 13 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 februari 2019. Het voertuig was toen 2 jaren, 3 maanden en 29 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 22 oktober 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.905 kg |
| Massa rijklaar | 3.005 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 495 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type ATS351CID11C1CDD4EA2BG66ADBQ | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 250 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*143/2013M | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| V-537-TZ | 22-10-2024 | 16:44 | periodieke controle | 22-10-2025 | Ja, bekijk hier. |
| V-537-TZ | 11-10-2023 | 13:29 | periodieke controle | 22-10-2024 | Ja, bekijk hier. |
| V-537-TZ | 13-10-2022 | 15:56 | periodieke controle | 22-10-2023 | Ja, bekijk hier. |
| V-537-TZ | 1-10-2021 | 13:50 | periodieke controle | 22-10-2022 | Nee |
| V-537-TZ | 23-09-2020 | 10:40 | periodieke controle | 22-10-2021 | Ja, bekijk hier. |
| V-537-TZ | 22-10-2019 | 12:28 | periodieke controle | 22-10-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 22-10-2024 | 16:44 | 581 | 5.*.53 | 1 | Stadslicht kleur wijkt af of niet toegestaan |
| 22-10-2024 | 16:44 | 493 | 5.*.53 | 2 | Kentekenplaatverlichting kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 22-10-2024 | 16:44 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2023 | |||||
| 11-10-2023 | 13:29 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2022 | |||||
| 13-10-2022 | 15:56 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2020 | |||||
| 23-09-2020 | 10:40 | 205 | 5.*.27 | 4 | Band onvoldoende profiel |
| 23-09-2020 | 10:40 | 487 | 5.*.55 | 2 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 22-10-2019 | 12:28 | 589 | 5.*.55 | 2 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 22-10-2019 | 12:28 | 205 | 5.*.27 | 6 | Band onvoldoende profiel |
| 22-10-2019 | 12:28 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
Vergeet ook niet alle Iveco 35C15 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-537-TZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-537-TZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-530-TZ | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 53.667 | 11-01-2019 | 7,4 jaar |
| V-532-TZ | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 42.336 | 15-03-2019 | 7,2 jaar |
| V-534-TZ | Nissan | Primastar, 2,0 Dci-84KW | Gesloten opbouw | € 31.441 | 04-06-2019 | 12 jaar |
| V-535-TZ | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 44.550 | 07-01-2019 | 9,6 jaar |
| V-536-TZ | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 42.470 | 27-02-2019 | 7,5 jaar |
| V-537-TB | Ford | Transit Courier | Gesloten opbouw | € 21.673 | 05-11-2018 | 7,6 jaar |
| V-537-TG | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 29.831 | 14-11-2018 | 7,5 jaar |
| V-537-TJ | Mitsubishi | L200 | Pick-up truck | € 44.883 | 19-11-2018 | 10 jaar |
| V-537-TK | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 23.565 | 23-11-2018 | 7,5 jaar |
| V-537-TL | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 31.758 | 29-11-2018 | 7,5 jaar |
| V-537-TN | Peugeot | Boxer | Gecond. met temperatuurreg. | € 47.755 | 28-11-2018 | 7,5 jaar |
| V-537-TP | Renault | Express | Gesloten opbouw | € 36.316 | 12-12-2018 | 7,5 jaar |
| V-537-TR | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 37.304 | 11-12-2018 | 7,5 jaar |
| V-537-TS | Peugeot | Boxer | Kipper | € 42.219 | 06-12-2018 | 7,5 jaar |
| V-537-TT | Toyota | Land Cruiser | Gesloten opbouw | € 64.537 | 10-01-2019 | 7,4 jaar |
| V-537-TV | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 50.176 | 17-12-2018 | 7,4 jaar |
| V-537-TX | Mercedes-Benz | Sprinter | Gecond. met temperatuurreg. | € 60.280 | 04-01-2019 | 7,4 jaar |
| V-537-TZ | Iveco | 35C15 | Gesloten opbouw | € 52.770 | 08-02-2019 | 9,6 jaar |
| V-538-TZ | Iveco | 35C16 | Gesloten opbouw | € 54.690 | 04-04-2019 | 9,3 jaar |
| V-539-TZ | Iveco | 35S14 | Gesloten opbouw | € 60.015 | 22-03-2019 | 9,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 54.901 en/of breedte van 214 cm en/of een gewicht van ± 2.905 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 55.100 | 745 cm | 224 cm | 3.070 kg |
| Renault Master | € 55.200 | 694 cm | 222 cm | 2.970 kg |
| Volkswagen Crafter | € 52.400 | 701 cm | 220 cm | 3.190 kg |
| Fuso Canter | € 50.800 | 636 cm | 221 cm | 2.890 kg |
| HVM Master BOX | € 53.600 | 635 cm | 210 cm | 2.650 kg |
| RAM RAM1500 | € 53.300 | 591 cm | 204 cm | 2.660 kg |
| Ford Transit | € 53.700 | 619 cm | 216 cm | 2.660 kg |
| Ford F 150 | € 55.200 | - | 216 cm | 2.680 kg |
| STX Movano Horsebox | € 52.200 | 626 cm | 210 cm | 2.670 kg |
| Renault/izotermy TIM Master | € 57.500 | 692 cm | 222 cm | 2.630 kg |
| Mercedes-Benz 518 CDI | € 51.100 | 675 cm | 219 cm | 3.000 kg |
| Maxus eDeliver 9 | € 52.000 | 671 cm | 222 cm | 2.840 kg |
| Dodge Dodge | € 54.400 | 592 cm | 207 cm | 2.760 kg |
| Maxus EV80 | € 59.500 | 595 cm | 210 cm | 3.020 kg |
| Opel Movano | € 51.800 | - | 215 cm | 2.650 kg |
| Dodge Ram | € 56.300 | - | 207 cm | 2.780 kg |
| MTM Sprinter | € 59.800 | 669 cm | 217 cm | 2.810 kg |
| Nissan NV400 | € 50.800 | - | 223 cm | 2.650 kg |
| Ford F 350 | € 57.500 | 624 cm | 212 cm | 2.890 kg |
| Maxus V80 | € 60.100 | 639 cm | 221 cm | 2.950 kg |
| Renault Mascott | € 52.700 | - | 223 cm | 2.760 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.