V-333-BD
Er rijden momenteel 1.046 Iveco 35C15's rond in Nederland. Deze 35C15 komt uit het jaar 2016 en is nu 9 jaren, 7 maanden en 5 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35C15 gesloten opbouw rijden er nog 694 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2002 en augustus 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 20.299 en € 87.558, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 54.901 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35C15 bedraagt € 53.976 incl. BTW en BPM, deze Iveco 35C15 is daardoor € 925 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Iveco 35C15 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35C15 | 2016
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35C15 |
| Breedte | 2,32 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 53.976 |
| Bruto BPM | € 13.030 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 oktober 2016 |
| Leeftijd | 9 jaren, 7 maanden en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 22 oktober 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.990 kg |
| Massa rijklaar | 3.090 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 410 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type IS35CI2AA | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 10.4 l/100km (1 liter op 9,7km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.36 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 8.5 l/100km (1 liter op 11,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 9.2 l/100km (1 liter op 10,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 242 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*143/2013M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| V-333-BD | 22-10-2024 | 14:29 | periodieke controle | 22-10-2025 | Nee |
| V-333-BD | 20-10-2023 | 09:51 | periodieke controle | 20-10-2024 | Ja, bekijk hier. |
| V-333-BD | 23-09-2022 | 15:30 | periodieke controle | 20-10-2023 | Ja, bekijk hier. |
| V-333-BD | 5-10-2021 | 14:26 | periodieke controle | 20-10-2022 | Ja, bekijk hier. |
| V-333-BD | 20-10-2020 | 16:46 | periodieke controle | 20-10-2021 | Ja, bekijk hier. |
| V-333-BD | 16-10-2019 | 14:22 | periodieke controle | 20-10-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 20-10-2023 | 09:51 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| 20-10-2023 | 09:51 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2022 | |||||
| 23-09-2022 | 15:30 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2021 | |||||
| 5-10-2021 | 14:26 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
2020 | |||||
| 20-10-2020 | 16:46 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 20-10-2020 | 16:46 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
2019 | |||||
| 16-10-2019 | 14:22 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 16-10-2019 | 14:22 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
Vergeet ook niet alle Iveco 35C15 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-333-BD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-333-BD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-330-BD | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 40.739 | 25-10-2016 | 9,6 jaar |
| V-331-BD | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 60.492 | 26-10-2016 | 9,6 jaar |
| V-332-BD | Fiat | Scudo | Gesloten opbouw | Onbekend | 29-10-2016 | 28,8 jaar |
| V-333-BB | Mercedes-Benz | Sprinter | Voor vervoer voertuigen | Onbekend | 17-10-2016 | 24,6 jaar |
| V-333-BD | Iveco | 35C15 | Gesloten opbouw | € 53.976 | 20-10-2016 | 9,6 jaar |
| V-333-BF | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 32.387 | 07-11-2016 | 9,6 jaar |
| V-333-BG | Iveco | 35S17 | Gesloten opbouw | € 61.856 | 05-11-2016 | 10,8 jaar |
| V-333-BJ | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 40.399 | 10-11-2016 | 9,5 jaar |
| V-333-BK | Renault | Master | Open laadvloer | € 50.778 | 28-11-2016 | 9,5 jaar |
| V-333-BL | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 40.519 | 17-11-2016 | 9,5 jaar |
| V-333-BN | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 41.601 | 25-11-2016 | 9,5 jaar |
| V-333-BP | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 40.733 | 23-11-2016 | 9,5 jaar |
| V-333-BR | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 44.135 | 30-11-2016 | 9,5 jaar |
| V-333-BS | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 40.728 | 30-11-2016 | 9,5 jaar |
| V-333-BX | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 47.250 | 06-01-2017 | 9,4 jaar |
| V-333-BZ | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 35.952 | 22-12-2016 | 9,4 jaar |
| V-334-BD | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 25.965 | 28-10-2016 | 9,6 jaar |
| V-335-BD | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 32.313 | 28-10-2016 | 9,6 jaar |
| V-336-BD | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 41.835 | 25-10-2016 | 9,6 jaar |
| V-337-BD | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 22.632 | 26-10-2016 | 9,6 jaar |
| V-338-BD | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 22.632 | 26-10-2016 | 9,6 jaar |
| V-339-BD | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 22.632 | 26-10-2016 | 9,6 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 54.901 en/of breedte van 232 cm en/of een gewicht van ± 2.990 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 55.500 | 702 cm | 224 cm | 3.070 kg |
| Fiat Ducato | € 53.600 | 733 cm | 236 cm | 3.210 kg |
| Renault Master | € 53.500 | 826 cm | 228 cm | 3.270 kg |
| Maxus eDeliver 9 | € 52.000 | 671 cm | 222 cm | 2.840 kg |
| Ford Transit | € 54.300 | 673 cm | 228 cm | 3.100 kg |
| Renault Mascott | € 52.700 | - | 223 cm | 2.760 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.