8-VZK-72
Er rijden momenteel 1.046 Iveco 35C15's rond in Nederland. Deze 35C15 komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 november 2022, dus sinds 3 jaren, 6 maanden en 21 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35C15 gesloten opbouw rijden er nog 694 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2002 en augustus 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 20.299 en € 87.558, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 54.901 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35C15 bedraagt € 44.815 incl. BTW en BPM, deze Iveco 35C15 is daardoor € 10.086 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 december 2012. Het voertuig was toen 2 jaren, 6 maanden en 28 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco 35C15 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35C15 | 2010
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35C15 |
| Breedte | 2,14 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 44.815 |
| Bruto BPM | € 10.989 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 mei 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 november 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 6 maanden en 21 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 december 2012. Het voertuig was toen 2 jaren, 6 maanden en 28 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 29 oktober 2021. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.895 kg |
| Massa rijklaar | 2.995 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 505 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,72 m (voor) / 1,56 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 35J15B43A41 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2021 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 279 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 8-VZK-72 | 29-10-2020 | 09:37 | periodieke controle | 29-10-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 8-VZK-72 | 17-10-2019 | 16:02 | periodieke controle | 17-10-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2020 | |||||
| 29-10-2020 | 09:37 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2019 | |||||
| 17-10-2019 | 16:02 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Vergeet ook niet alle Iveco 35C15 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 8-VZK-72 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
8-VZK-72
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8-VZD-72 | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 23.811 | 25-09-2012 | 13,7 jaar |
| 8-VZF-72 | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 24.790 | 28-09-2012 | 13,7 jaar |
| 8-VZG-72 | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 23.811 | 28-09-2012 | 13,7 jaar |
| 8-VZJ-72 | Renault | Express | Gesloten opbouw | € 32.335 | 31-10-2012 | 13,6 jaar |
| 8-VZK-70 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 21.768 | 26-10-2012 | 13,6 jaar |
| 8-VZK-72 | Iveco | 35C15 | Gesloten opbouw | € 44.815 | 21-12-2012 | 16 jaar |
| 8-VZK-73 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 44.478 | 12-11-2012 | 14,5 jaar |
| 8-VZK-75 | Jeep | Grand Cherokee | Gesloten opbouw | € 75.004 | 15-01-2007 | 19,4 jaar |
| 8-VZK-78 | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 27.488 | 24-10-2012 | 13,6 jaar |
| 8-VZK-79 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 44.162 | 20-10-2012 | 13,6 jaar |
| 8-VZL-72 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 35.985 | 25-10-2012 | 13,6 jaar |
| 8-VZN-72 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 23.443 | 13-11-2012 | 13,6 jaar |
| 8-VZS-72 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 34.651 | 16-11-2012 | 13,5 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 54.901 en/of breedte van 214 cm en/of een gewicht van ± 2.895 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 55.100 | 745 cm | 224 cm | 3.070 kg |
| Renault Master | € 55.100 | 719 cm | 222 cm | 2.970 kg |
| Volkswagen Crafter | € 52.500 | 686 cm | 220 cm | 3.150 kg |
| Ford Transit | € 55.600 | 619 cm | 216 cm | 2.660 kg |
| Fuso Canter | € 50.800 | 636 cm | 221 cm | 2.890 kg |
| HVM Master BOX | € 53.600 | 635 cm | 210 cm | 2.650 kg |
| RAM RAM1500 | € 53.300 | 591 cm | 204 cm | 2.660 kg |
| Ford F 150 | € 55.200 | - | 216 cm | 2.680 kg |
| STX Movano Horsebox | € 52.200 | 626 cm | 210 cm | 2.670 kg |
| Renault/izotermy TIM Master | € 57.500 | 692 cm | 222 cm | 2.630 kg |
| Mercedes-Benz 518 CDI | € 51.100 | 675 cm | 219 cm | 3.000 kg |
| Maxus eDeliver 9 | € 52.000 | 671 cm | 222 cm | 2.840 kg |
| Dodge Dodge | € 54.400 | 592 cm | 207 cm | 2.760 kg |
| Maxus EV80 | € 60.400 | 593 cm | 209 cm | 3.020 kg |
| Opel Movano | € 51.800 | - | 215 cm | 2.650 kg |
| Dodge Ram | € 56.300 | - | 207 cm | 2.780 kg |
| MTM Sprinter | € 59.800 | 669 cm | 217 cm | 2.810 kg |
| Nissan NV400 | € 50.800 | - | 223 cm | 2.650 kg |
| Ford F 350 | € 57.500 | 624 cm | 212 cm | 2.890 kg |
| Maxus V80 | € 60.100 | 639 cm | 221 cm | 2.950 kg |
| Renault Mascott | € 52.700 | - | 223 cm | 2.760 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.