VPX-73-G
Er rijden momenteel 814 Iveco 35C13's rond in Nederland. Deze 35C13 komt uit het jaar 2016 en is nu 9 jaren en 8 maanden oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35C13 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FD11A1A) nog 242 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2012 en september 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 33.000 en € 68.101, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 52.978 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35C13 bedraagt € 56.627 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Iveco 35C13 € 3.649 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Iveco geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 160 km/uur. Deze Iveco 35C13 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 40.3% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 24 mei 2022. Het voertuig was toen 5 jaren, 8 maanden en 9 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco 35C13 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35C13 | 2016
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35C13 |
| Breedte | 2,01 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 56.627 |
| Bruto BPM | € 13.660 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 93 kW (126 pk) |
| Continue vermogen | 93 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AFL411B*A |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 15 september 2016 |
| Leeftijd | 9 jaren en 8 maanden |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 24 mei 2022. Het voertuig was toen 5 jaren, 8 maanden en 9 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 10 december 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.625 kg |
| Massa rijklaar | 2.725 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 775 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,70 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type IS35CC2AA | |
| Variant FD11A1A | |
| Uitvoering BD14EA7B6EF66A | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2007/46*0116*06 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8.7 l/100km (1 liter op 11,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.8 l/100km (1 liter op 12,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.2 l/100km (1 liter op 12,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 215 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*143/2013M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VPX-73-G | 10-12-2024 | 12:52 | periodieke controle | 10-12-2025 | Nee |
| VPX-73-G | 31-05-2024 | 12:36 | periodieke controle | 31-05-2025 | Nee |
| VPX-73-G | 19-05-2023 | 16:58 | periodieke controle | 20-05-2024 | Nee |
| VPX-73-G | 20-05-2022 | 09:50 | periodieke controle | 20-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 20-05-2022 | 09:50 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 20-05-2022 | 09:50 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 20-05-2022 | 09:50 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 20-05-2022 | 09:50 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 20-05-2022 | 09:50 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Iveco 35C13 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VPX-73-G - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VPX-73-G
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VPX-70-G | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 28.155 | 16-05-2022 | 8,5 jaar |
| VPX-71-G | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 40.344 | 24-05-2022 | 6,8 jaar |
| VPX-73-B | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 34.139 | 15-06-2022 | 3,9 jaar |
| VPX-73-D | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 53.263 | 30-05-2022 | 4 jaar |
| VPX-73-F | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 60.638 | 09-06-2022 | 7,4 jaar |
| VPX-73-G | Iveco | 35C13 | Gesloten opbouw | € 56.627 | 24-05-2022 | 9,7 jaar |
| VPX-73-H | Citroën | Jumper | Kipper | € 42.863 | 27-12-2022 | 3,4 jaar |
| VPX-73-K | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 64.887 | 13-06-2022 | 8,5 jaar |
| VPX-73-L | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 57.896 | 25-05-2022 | 4 jaar |
| VPX-73-N | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 62.840 | 20-02-2023 | 4,1 jaar |
| VPX-73-P | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 46.054 | 23-05-2022 | 4 jaar |
| VPX-73-R | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 53.993 | 17-06-2022 | 3,9 jaar |
| VPX-73-S | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 73.727 | 13-06-2022 | 3,9 jaar |
| VPX-73-T | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 48.120 | 20-07-2022 | 7,5 jaar |
| VPX-73-V | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 47.181 | 10-06-2022 | 3,9 jaar |
| VPX-73-X | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 28.381 | 27-07-2022 | 8,7 jaar |
| VPX-74-G | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 51.215 | 17-10-2022 | 7,7 jaar |
| VPX-75-G | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 42.007 | 13-06-2022 | 4,3 jaar |
| VPX-76-G | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 31.325 | 22-07-2022 | 4,1 jaar |
| VPX-77-G | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 31.325 | 02-06-2022 | 4,1 jaar |
| VPX-78-G | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 38.959 | 03-08-2022 | 7,2 jaar |
| VPX-79-G | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 60.038 | 20-06-2022 | 5,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 52.978 en/of breedte van 201 cm en/of een gewicht van ± 2.625 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 53.500 | 788 cm | 211 cm | 2.840 kg |
| Fuso Canter | € 48.400 | 596 cm | 203 cm | 2.600 kg |
| Ford F 150 | € 53.600 | 588 cm | 209 cm | 2.490 kg |
| Renault Master | € 53.700 | 639 cm | 211 cm | 2.640 kg |
| Chevrolet Avalanche | € 52.900 | 563 cm | 202 cm | 2.660 kg |
| Toyota Tundra | € 49.500 | 583 cm | 203 cm | 2.550 kg |
| RAM RAM1500 | € 51.100 | 591 cm | 204 cm | 2.710 kg |
| Volkswagen Crafter | € 54.400 | 635 cm | 211 cm | 2.890 kg |
| Dodge RAM1500 | € 52.100 | 592 cm | 204 cm | 2.670 kg |
| HVM Master BOX | € 53.600 | 635 cm | 210 cm | 2.650 kg |
| Maxus eDeliver 7 | € 53.000 | 525 cm | 203 cm | 2.390 kg |
| Fiat Ducato | € 51.700 | 596 cm | 210 cm | 2.550 kg |
| Dodge Dodge | € 51.400 | 582 cm | 207 cm | 2.760 kg |
| STX Master | € 51.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| STX Movano Horsebox | € 52.200 | 625 cm | 210 cm | 2.670 kg |
| Opel Movano | € 49.200 | 779 cm | 211 cm | 2.570 kg |
| Nissan Titan | € 50.500 | - | 200 cm | 2.540 kg |
| Chevrolet Express | € 50.900 | - | 203 cm | 2.660 kg |
| Citroën Jumper | € 54.500 | 608 cm | 211 cm | 2.490 kg |
| Dodge Ram | € 54.600 | - | 207 cm | 2.690 kg |
| Ford Transit | € 53.000 | 564 cm | 205 cm | 2.480 kg |
| Peugeot Expert | € 52.200 | 513 cm | 195 cm | 2.450 kg |
| Mercedes-Benz 518 CDI | € 50.300 | 591 cm | 210 cm | 2.750 kg |
| Maxus V80 | € 58.000 | 570 cm | 200 cm | 2.470 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.