8-VRH-17
Er rijden momenteel 72 Iveco 35C11's rond in Nederland. Deze 35C11 komt uit het jaar 2011 en is nu 14 jaren, 8 maanden en 7 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35C11 Euro 4 LD gesloten opbouw rijden er nog 60 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 1999 en april 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 33.450 en € 56.841, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.291 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35C11 Euro 4 LD bedraagt € 33.450 incl. BTW en BPM, deze Iveco 35C11 Euro 4 LD is daardoor € 14.841 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Iveco 35C11 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35C11 Euro 4 LD | 2011
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35C11 Euro 4 LD |
| Breedte | 2,25 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 33.450 |
| Bruto BPM | € 10.904 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 78 kW (106 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 september 2011 |
| Leeftijd | 14 jaren, 8 maanden en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 16 oktober 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.645 kg |
| Massa rijklaar | 2.745 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 755 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,70 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 8-VRH-17 | 27-09-2023 | 13:45 | periodieke controle | 27-09-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 8-VRH-17 | 26-09-2022 | 16:18 | periodieke controle | 27-09-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 8-VRH-17 | 16-09-2021 | 13:52 | periodieke controle | 27-09-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 8-VRH-17 | 15-09-2020 | 14:56 | periodieke controle | 27-09-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 8-VRH-17 | 16-09-2019 | 09:15 | periodieke controle | 27-09-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 27-09-2023 | 13:45 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 27-09-2023 | 13:45 | 311 | 5.*.31 | 2 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
2022 | |||||
| 26-09-2022 | 16:18 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 26-09-2022 | 16:18 | 475 | 5.*.55 | 2 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 26-09-2022 | 16:18 | 210 | 5.*.27 | 6 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2021 | |||||
| 16-09-2021 | 13:52 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 16-09-2021 | 13:52 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 16-09-2021 | 13:52 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 15-09-2020 | 14:56 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 15-09-2020 | 14:56 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 15-09-2020 | 14:56 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 16-09-2019 | 09:15 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 16-09-2019 | 09:15 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 16-09-2019 | 09:15 | 297 | 5.*.31 | 1 | Remvloeistoflekkage reminrichting |
| 16-09-2019 | 09:15 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 16-09-2019 | 09:15 | 211 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
Vergeet ook niet alle Iveco 35C11 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 8-VRH-17 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
8-VRH-17
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8-VRB-17 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 41.965 | 07-11-2011 | 14,6 jaar |
| 8-VRD-17 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 46.793 | 02-09-2011 | 14,7 jaar |
| 8-VRG-17 | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 24.760 | 26-10-2011 | 14,6 jaar |
| 8-VRH-11 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 23.360 | 24-09-2011 | 14,7 jaar |
| 8-VRH-12 | Nissan | Atleon | Gesloten opbouw | € 25.345 | 19-09-2011 | 14,7 jaar |
| 8-VRH-17 | Iveco | 35C11 | Gesloten opbouw | € 33.450 | 19-09-2011 | 14,7 jaar |
| 8-VRK-17 | Volkswagen | Crafter | Open wagen | € 43.733 | 03-11-2011 | 14,6 jaar |
| 8-VRL-17 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 23.252 | 18-10-2011 | 14,6 jaar |
| 8-VRN-17 | Iveco | 40C18 | Gesloten opbouw | € 41.462 | 13-10-2011 | 14,6 jaar |
| 8-VRP-17 | Mitsubishi | Pajero | Gesloten opbouw | € 60.784 | 27-10-2011 | 14,8 jaar |
| 8-VRR-17 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 22.130 | 28-10-2011 | 14,6 jaar |
| 8-VRS-17 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | Onbekend | 19-10-2011 | 17,3 jaar |
| 8-VRT-17 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 34.571 | 22-11-2011 | 14,5 jaar |
| 8-VRZ-17 | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 22.152 | 14-11-2011 | 14,5 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.291 en/of breedte van 225 cm en/of een gewicht van ± 2.645 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 50.500 | 705 cm | 220 cm | 2.790 kg |
| Opel Movano | € 49.700 | 686 cm | 221 cm | 2.650 kg |
| Volkswagen Crafter | € 49.100 | 684 cm | 231 cm | 2.750 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 48.700 | 717 cm | 224 cm | 2.910 kg |
| Fuso Canter | € 48.200 | 659 cm | 223 cm | 2.890 kg |
| Saxas Nutzfahr. Werdau AG Mkd 43-l | € 45.700 | 669 cm | 226 cm | 2.770 kg |
| Humbaur Renault Master Flexbox | € 46.400 | 686 cm | 231 cm | 2.490 kg |
| Peugeot Boxer | € 46.600 | 603 cm | 215 cm | 2.710 kg |
| Fiat Ducato | € 46.500 | 693 cm | 219 cm | 2.570 kg |
| Maxus eDeliver 9 | € 52.000 | 671 cm | 222 cm | 2.840 kg |
| Ford F 150 | € 52.700 | - | 216 cm | 2.670 kg |
| Ford Transit | € 52.000 | 618 cm | 216 cm | 2.650 kg |
| Renault Mascott | € 50.800 | - | 223 cm | 2.780 kg |
| Nissan NV400 | € 50.800 | - | 223 cm | 2.650 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.