12-BRF-2
Er rijden momenteel 259 DAF XF 510 FT's rond in Nederland. Deze XF 510 FT komt uit het jaar 2015 en is nu 10 jaren, 5 maanden en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 november 2024, dus sinds 1 jaar, 6 maanden en 12 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze DAF XF 510 FT opleggertrekker rijden er nog 52 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2013 en februari 2018. De nieuwwaarde van deze DAF XF 510 FT is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 7 januari 2021. Het voertuig was toen 5 jaren en 21 dagen oud.
Bekijk ook alle DAF XF 510 FT voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF XF 510 FT | 2015
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | XF 510 FT |
| Lengte | 6,15 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 375 kW (510 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 12902cc (12,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 december 2015 |
| Leeftijd | 10 jaren, 5 maanden en 12 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 november 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 6 maanden en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 7 januari 2021. Het voertuig was toen 5 jaren en 21 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 30 mei 2027. Het voertuig moet over 1 jaar gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 8.527 kg |
| Massa rijklaar | 8.627 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 8627 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 10.873 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 19.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 20.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 8.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 8.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 13.000 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,80 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type H4EN3 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 89 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 89 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 12-BRF-2 | 13-05-2026 | 08:43 | periodieke controle | 30-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 12-BRF-2 | 30-04-2026 | 11:48 | periodieke controle | 30-04-2028 | Ja, bekijk hier. |
| 12-BRF-2 | 30-04-2026 | 10:48 | manipulatie tacho | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 12-BRF-2 | 20-05-2025 | 13:44 | periodieke controle | 30-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 12-BRF-2 | 11-12-2024 | 15:30 | inbouw | 11-12-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 12-BRF-2 | 11-12-2024 | 14:44 | uitbouw | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 12-BRF-2 | 11-12-2024 | 14:43 | manipulatie tacho | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 12-BRF-2 | 30-05-2024 | 15:53 | periodieke controle | 30-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 12-BRF-2 | 5-01-2023 | 12:26 | periodieke controle | 4-02-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 12-BRF-2 | 5-01-2023 | 12:23 | periodieke controle | 5-01-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 12-BRF-2 | 4-02-2022 | 13:22 | periodieke controle | 4-02-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 12-BRF-2 | 21-01-2021 | 09:17 | periodieke controle | 21-01-2022 | Nee |
| 12-BRF-2 | 21-01-2021 | 09:10 | periodieke controle | 21-01-2023 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 13-05-2026 | 08:43 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 30-04-2026 | 10:48 | 940 | 1 | Fout in bewegingsgegevens | |
2025 | |||||
| 20-05-2025 | 13:44 | 230 | 5.*.28 | 2 | Werking veersysteem ondeugdelijk |
| 20-05-2025 | 13:44 | 431 | 5.*.48 | 2 | Opspatafscherming ontbreekt |
| 20-05-2025 | 13:44 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 20-05-2025 | 13:44 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 11-12-2024 | 14:43 | 940 | 1 | Fout in bewegingsgegevens | |
| 30-05-2024 | 15:53 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2023 | |||||
| 5-01-2023 | 12:26 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2022 | |||||
| 4-02-2022 | 13:22 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
| 4-02-2022 | 13:22 | 205 | 5.*.27 | 4 | Band onvoldoende profiel |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 12-BRF-2 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| 12-BRF-2 | 11-12-2024 | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle DAF XF 510 FT voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 12-BRF-2 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
12-BRF-2
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12-BRB-2 | BYD | Ebus | Bus | Onbekend | 01-12-2020 | 5,5 jaar |
| 12-BRF-1 | DAF | XF 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 18-01-2021 | 5,4 jaar |
| 12-BRF-2 | DAF | XF 510 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 07-01-2021 | 10,5 jaar |
| 12-BRF-3 | DAF | XF 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 14-01-2021 | 8 jaar |
| 12-BRF-4 | Scania | R520 | Opleggertrekker | Onbekend | 26-02-2021 | 5,3 jaar |
| 12-BRF-5 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 25-01-2021 | 5,3 jaar |
| 12-BRF-6 | Scania | R520LA4X2MNb | Opleggertrekker | Onbekend | 19-01-2021 | 11 jaar |
| 12-BRF-7 | Scania | S520 | Veewagen | Onbekend | 11-01-2021 | 5,4 jaar |
| 12-BRF-8 | Scania | R450 | Voertuig met haakarm | Onbekend | 13-01-2021 | 5,4 jaar |
| 12-BRK-2 | DAF | LF 180 FA | Gesloten opbouw | Onbekend | 16-03-2021 | 5,2 jaar |
| 12-BRL-2 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 01-04-2021 | 5,2 jaar |
| 12-BRN-2 | DAF | LF 230 FA | Gesloten opbouw | Onbekend | 21-04-2021 | 5,1 jaar |
| 12-BRR-2 | MAN | TGX | Opleggertrekker | Onbekend | 14-06-2021 | 10,4 jaar |
| 12-BRS-2 | DAF | XF 460 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 18-06-2021 | 11,5 jaar |
| 12-BRT-2 | MAN | TGM | Brandweerwagen | Onbekend | 06-07-2021 | 4,9 jaar |
| 12-BRV-2 | DAF | XF 480 FAR | Neerklapbare zijschotten | Onbekend | 26-07-2021 | 8,5 jaar |
| 12-BRX-2 | MAN | TGX | Voor vervoer voertuigen | Onbekend | 01-09-2021 | 11,4 jaar |
| 12-BRZ-2 | MAN | TGM | Gecond. met temperatuurreg. | Onbekend | 13-09-2021 | 4,7 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 615 x 255 cm een gewicht van ± 8.527 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Actros | 623 cm | 251 cm | 8.100 kg |
| MAN TGX | 615 cm | 255 cm | 7.830 kg |
| Volvo FH | 614 cm | 254 cm | 8.080 kg |
| Iveco AS440T-p | 624 cm | 255 cm | 8.070 kg |
| Scania S530 | 606 cm | 255 cm | 8.870 kg |
| Scania S520 | 605 cm | 255 cm | 8.930 kg |
| Scania S590 | 608 cm | 255 cm | 8.910 kg |
| Scania S660 | 608 cm | 255 cm | 8.990 kg |
| Scania S580 | 605 cm | 255 cm | 9.000 kg |
| Scania S650 | 605 cm | 255 cm | 9.010 kg |
| Volvo FH16 | 623 cm | 254 cm | 8.690 kg |
| Scania R450 | 611 cm | 255 cm | 8.510 kg |
| Scania R590 | 608 cm | 255 cm | 8.600 kg |
| Scania S770 | 608 cm | 255 cm | 9.040 kg |
| Volvo 460 | 605 cm | 255 cm | 8.140 kg |
| Scania R660 | 618 cm | 255 cm | 8.620 kg |
| Scania R650 | 608 cm | 255 cm | 8.720 kg |
| Scania PRT | 615 cm | 255 cm | 8.340 kg |
| Scania R410 | 622 cm | 255 cm | 8.340 kg |
| Scania R730 | 605 cm | 255 cm | 8.870 kg |
| Scania S500 | 616 cm | 255 cm | 8.830 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.