VXF-74-F
Er rijden momenteel 11.046 Citroën Jumper's rond in Nederland. Deze Jumper komt uit het jaar 2011 en is nu 14 jaren, 10 maanden en 24 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 december 2023, dus sinds 2 jaren, 5 maanden en 10 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Citroën Jumper gesloten opbouw rijden er nog 3.127 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1994 en januari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 23.410 en € 81.021, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 42.556 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Jumper bedraagt € 47.470 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Citroën Jumper € 4.914 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Citroën geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 160 km/uur. Deze Citroën Jumper is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 40.3% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 7 december 2023. Het voertuig was toen 12 jaren, 5 maanden en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle Citroën Jumper voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Citroën Jumper | 2011
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Citroën |
| Handelsbenaming | Jumper |
| Lengte | 6,00 m |
| Breedte | 2,05 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 47.470 |
| Bruto BPM | € 11.628 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 116 kW (158 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2999cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 juni 2011 |
| Leeftijd | 14 jaren, 10 maanden en 24 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 7 december 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 5 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 7 december 2023. Het voertuig was toen 12 jaren, 5 maanden en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 16 december 2026. Het voertuig moet over 7 maanden en 1 dag gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.040 kg |
| Massa rijklaar | 2.140 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.360 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,79 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type YDDMFC/BX | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.3 l/100km (1 liter op 12,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 220 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VXF-74-F | 16-12-2025 | 10:44 | periodieke controle | 16-12-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VXF-74-F | 20-11-2024 | 09:37 | periodieke controle | 23-11-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VXF-74-F | 23-11-2023 | 13:48 | periodieke controle | 23-11-2024 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 16-12-2025 | 10:44 | 224 | 5.*.28 | 1 | Veer gebroken of gescheurd |
| 16-12-2025 | 10:44 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
2024 | |||||
| 20-11-2024 | 09:37 | 393 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
| 20-11-2024 | 09:37 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Citroën Jumper voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VXF-74-F - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VXF-74-F
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VXF-70-F | Van Blitterswijk | G4 Eco-mobiliteit | Huifopbouw | € 47.000 | 10-07-2023 | 2,9 jaar |
| VXF-71-F | Mercedes-Benz | E-klasse | Gesloten opbouw | Onbekend | 30-06-2023 | 42,8 jaar |
| VXF-72-F | Van Blitterswijk | G4 Eco-mobiliteit | Huifopbouw | € 47.000 | 10-07-2023 | 2,9 jaar |
| VXF-73-F | Van Blitterswijk | G4 Eco-mobiliteit | Huifopbouw | € 47.000 | 10-07-2023 | 2,9 jaar |
| VXF-74-B | Fiat | Scudo | Gesloten opbouw | € 52.073 | 30-06-2023 | 2,9 jaar |
| VXF-74-D | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 43.162 | 19-07-2023 | 2,8 jaar |
| VXF-74-F | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 47.470 | 07-12-2023 | 14,9 jaar |
| VXF-74-G | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 45.406 | 31-08-2023 | 2,7 jaar |
| VXF-74-H | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 51.682 | 27-07-2023 | 3 jaar |
| VXF-74-J | Van Blitterswijk | G4 Eco-mobiliteit | Huifopbouw | € 47.000 | 10-07-2023 | 2,9 jaar |
| VXF-74-K | Mercedes-Benz | eVito | Gesloten opbouw | € 68.351 | 24-07-2023 | 2,8 jaar |
| VXF-74-N | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 75.353 | 12-07-2023 | 2,8 jaar |
| VXF-74-P | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 77.243 | 11-07-2023 | 2,9 jaar |
| VXF-74-S | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 57.523 | 19-07-2023 | 2,8 jaar |
| VXF-74-T | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 43.148 | 31-07-2023 | 2,8 jaar |
| VXF-74-V | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 60.619 | 06-07-2023 | 2,9 jaar |
| VXF-74-X | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 45.644 | 16-09-2023 | 8,6 jaar |
| VXF-74-Z | Cenntro | Metro | Pick-up truck | € 37.390 | 10-07-2023 | 2,9 jaar |
| VXF-75-F | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 22.981 | 28-08-2023 | 8,6 jaar |
| VXF-76-F | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 53.227 | 24-07-2023 | 4,5 jaar |
| VXF-77-F | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 69.702 | 05-07-2023 | 3,5 jaar |
| VXF-78-F | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 39.990 | 30-09-2023 | 3,3 jaar |
| VXF-79-F | Toyota | Hilux | Pick-up truck | € 68.466 | 31-07-2023 | 2,8 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 42.556 en/of een afmeting van 600 x 205 cm en/of een gewicht van ± 2.040 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 44.200 | 606 cm | 210 cm | 2.170 kg |
| Peugeot Boxer | € 41.900 | 596 cm | 210 cm | 2.150 kg |
| Renault Trucks Master | € 45.700 | 597 cm | 209 cm | 2.120 kg |
| Volkswagen Crafter | € 43.400 | 604 cm | 210 cm | 2.220 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 41.900 | 608 cm | 212 cm | 2.100 kg |
| Iveco 35S13 | € 45.000 | 605 cm | 213 cm | 2.230 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.