D-809-RS
Er rijden momenteel 38 Skyteam 15's rond in Nederland. Deze 15 komt uit het jaar 2010 en is nu 15 jaren, 10 maanden en 19 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 juli 2025, dus sinds 10 maanden en 7 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Skyteam 15 rijden er nog 4 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2009 en mei 2011. De nieuwwaarde van deze Skyteam 15 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Skyteam haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur.
Bekijk ook alle Skyteam 15 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Skyteam 15 | 2010
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Skyteam |
| Handelsbenaming | 15 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 1.2 kW (1.6 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 49cc |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 juli 2010 |
| Leeftijd | 15 jaren, 10 maanden en 19 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 juli 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 maanden en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 94 kg |
| Massa rijklaar | 97 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 155 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 252 kg |
| Technische max massa voertuig | 252 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,23 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type 15 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Skyteam 15 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van D-809-RS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
D-809-RS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| D-800-RS | Kymco | Agility 50 | 31-07-2010 | 15,8 jaar |
| D-801-RS | Kymco | Agility 50 | 30-09-2010 | 15,7 jaar |
| D-803-RS | Kymco | Agility 50 | 12-07-2010 | 15,9 jaar |
| D-804-RS | Rover Bikes | Rover Classic | 06-07-2010 | 15,9 jaar |
| D-805-RS | Skyteam | 06 | 07-07-2010 | 15,9 jaar |
| D-806-RS | Rover Bikes | Rover FUN | 06-07-2010 | 15,9 jaar |
| D-809-RB | Znen | ZN50QT-hs | 11-06-2010 | 16 jaar |
| D-809-RD | Lintex | HT50QT-29A | 30-06-2010 | 15,9 jaar |
| D-809-RF | Yamaha | Aerox | 03-07-2010 | 15,9 jaar |
| D-809-RK | Edwards | SC-153 | 07-07-2010 | 15,9 jaar |
| D-809-RL | AGM | V641 | 12-07-2010 | 15,9 jaar |
| D-809-RN | Sachs Bike | Electra De Luxe | 30-06-2010 | 15,9 jaar |
| D-809-RP | Fosti | FT50QT-f | 17-09-2011 | 14,7 jaar |
| D-809-RR | Tomos | Youngst R | 06-07-2010 | 15,9 jaar |
| D-809-RS | Skyteam | 15 | 09-07-2010 | 15,9 jaar |
| D-809-RT | SYM | XS50QT-2 | 07-07-2010 | 15,9 jaar |
| D-809-RV | Piaggio | ZIP | 19-02-2011 | 15,3 jaar |
| D-809-RX | Tomos | Youngst R | 14-03-2014 | 12,2 jaar |
| D-809-RZ | Tomos | Luxe | 12-07-2010 | 15,9 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 94 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Piaggio ZIP | 170 cm | 75 cm | 100 kg |
| Piaggio Vespa | 177 cm | 74 cm | 100 kg |
| SYM Fiddle | 190 cm | 70 cm | 100 kg |
| Kymco Agility 50 | 192 cm | 69 cm | 90 kg |
| Peugeot Kisbee | 182 cm | 67 cm | 90 kg |
| Peugeot Vivacity | - | 70 cm | 100 kg |
| AGM VX 50 | 182 cm | 69 cm | 90 kg |
| BTC Riva | 182 cm | 69 cm | 90 kg |
| SYM XS50QT | 187 cm | 70 cm | 100 kg |
| LA Souris Sourini | 189 cm | 67 cm | 90 kg |
| GTS Toscana | 183 cm | 67 cm | 90 kg |
| AGM V641 | 189 cm | 87 cm | 90 kg |
| Senzo Riva LUX | 189 cm | 69 cm | 90 kg |
| Peugeot Speedfight | 190 cm | 70 cm | 100 kg |
| Turbho RL-50 | 183 cm | 69 cm | 90 kg |
| SYM Orbit | 192 cm | 70 cm | 100 kg |
| Fosti FT50QT-e.25 | - | - | 90 kg |
| Kymco Like | 192 cm | 69 cm | 100 kg |
| Yamaha SA14 | 174 cm | 69 cm | 90 kg |
| Gilera Runner | 185 cm | 73 cm | 100 kg |
| SYM XS50QT-2 | - | - | 100 kg |
| SYM Allo | 192 cm | 86 cm | 100 kg |
| LA Souris Sourini S | 189 cm | 67 cm | 90 kg |
| Peugeot Fight | - | - | 100 kg |
| LA Souris Sourini R | 189 cm | 67 cm | 90 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.