F-210-TL
Er rijden momenteel 100 Skyteam 06's rond in Nederland. Deze 06 komt uit het jaar 2012 en is nu 13 jaren en 11 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 mei 2022, dus sinds 4 jaren. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Skyteam 06 rijden er nog 5 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2008 en juni 2012. De nieuwwaarde van deze Skyteam 06 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Skyteam haalt een maximumsnelheid van 42 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 26 maart 2014. Het voertuig was toen 1 jaar, 8 maanden en 27 dagen oud.
Bekijk ook alle Skyteam 06 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Skyteam 06 | 2012
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Skyteam |
| Handelsbenaming | 06 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 42 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 1.9 kW (2.6 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2012 |
| Leeftijd | 13 jaren en 11 maanden |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 mei 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 26 maart 2014. Het voertuig was toen 1 jaar, 8 maanden en 27 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 59 kg |
| Massa rijklaar | 64 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,08 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type 06 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 68 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Skyteam 06 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van F-210-TL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
F-210-TL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| F-210-TB | Honda | NSC50T2 | 30-04-2014 | 12,1 jaar |
| F-210-TD | Yamaha | YN50FM | 07-03-2014 | 12,2 jaar |
| F-210-TF | Piaggio | 09-01-2016 | 10,4 jaar | |
| F-210-TG | Peugeot | Vclic | 15-03-2014 | 12,2 jaar |
| F-210-TH | LA Souris | Trendy Retro | 12-03-2014 | 12,2 jaar |
| F-210-TJ | SYM | Allo | 18-06-2014 | 12 jaar |
| F-210-TK | Znen | ZN50QT-11 | 21-03-2014 | 15,9 jaar |
| F-210-TL | Skyteam | 06 | 26-03-2014 | 13,9 jaar |
| F-210-TN | Znen | ZN50QT-e | 01-04-2014 | 16 jaar |
| F-210-TR | Piaggio | Vespa Primavera | 08-05-2015 | 11,1 jaar |
| F-210-TS | SYM | Mio | 06-06-2014 | 12 jaar |
| F-210-TT | Kymco | People S | 25-04-2014 | 12,1 jaar |
| F-210-TX | SYM | XS50QT | 02-05-2014 | 12,1 jaar |
| F-213-TL | AGM | SP 50 | 02-12-2014 | 11,5 jaar |
| F-214-TL | Piaggio | Vespa Primavera | 12-04-2014 | 12,1 jaar |
| F-216-TL | Piaggio | Vespa Primavera | 27-09-2014 | 11,7 jaar |
| F-217-TL | Piaggio | Vespa Primavera | 17-04-2014 | 12,1 jaar |
| F-218-TL | Piaggio | Vespa Primavera | 22-05-2014 | 12 jaar |
| F-219-TL | Piaggio | Vespa Primavera | 12-07-2014 | 11,9 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 59 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Tomos A35-hda | 166 cm | 68 cm | 60 kg |
| Peugeot FOX | - | - | 60 kg |
| Vespa SI | - | - | 60 kg |
| Tomos Quadro E-start | - | - | 60 kg |
| Tomos A2 | - | - | 60 kg |
| Tomos Youngst R | - | - | 60 kg |
| IVA E-go S5 | 189 cm | 72 cm | 70 kg |
| Tomos A35-hba | - | - | 60 kg |
| Tomos S25-2 | - | - | 60 kg |
| Tomos Luxe | - | - | 50 kg |
| Peugeot Rapido | - | - | 60 kg |
| Mangosteen M1 | 208 cm | 85 cm | 60 kg |
| Tomos 4 L | - | - | 60 kg |
| Niu Mqi+sport | 173 cm | 66 cm | 50 kg |
| Tomos Pack R | - | - | 60 kg |
| Tomos A35 | - | - | 60 kg |
| Yadea E8S | 187 cm | 76 cm | 70 kg |
| Tomos Luxe E-start | - | - | 50 kg |
| Tomos Quadro | - | - | 60 kg |
| Peugeot T1 | - | - | 60 kg |
| Puch MV 50 | - | - | 60 kg |
| LA Souris S6 | 188 cm | 76 cm | 70 kg |
| Brekr Model B4000 | 194 cm | 74 cm | 60 kg |
| Shansu Electric Scooter | 210 cm | 95 cm | 60 kg |
| Piaggio Si | - | - | 60 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.