66-ZP-XV
Er rijden momenteel 838 Nissan 350Z's rond in Nederland. Deze witte 350Z komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren, 2 maanden en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 juli 2025, dus sinds 10 maanden en 28 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Nissan 350Z coupe rijden er in dezelfde variant (A) nog 521 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2003 en juli 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 48.695 en € 66.716, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 53.170 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Nissan 350Z is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 25 april 2008. Het voertuig was toen 4 jaren en 29 dagen oud.
Bekijk ook alle Nissan 350Z voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nissan 350Z | 2004
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Nissan |
| Handelsbenaming | 350Z |
| Lengte | 4,31 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 6.941 |
| Inrichting | coupe |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 206 kW (280 pk) |
| Continue vermogen | 206 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | VQ35 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 3498cc (3,5 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 maart 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren, 2 maanden en 3 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 1 juli 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 maanden en 28 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 april 2008. Het voertuig was toen 4 jaren en 29 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 18 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 20 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.500 kg |
| Massa rijklaar | 1.600 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 220 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.820 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.820 kg |
| Maximum massa samenstelling | 1.820 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | 935 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 935 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | 975 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 975 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,65 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,55 m | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant A | |
| Uitvoering A01 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0235*00 | |
| Plaats chassisnummer midden op schutbord in motorruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 16.1 l/100km (1 liter op 6,2km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 16.1 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 8.7 l/100km (1 liter op 11,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 11.4 l/100km (1 liter op 8,8km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 11.4 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 273 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 92 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 92 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 / EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label G | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2002/80A | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 66-ZP-XV | 30-03-2026 | 11:14 | periodieke controle | 18-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 66-ZP-XV | 24-03-2026 | 16:25 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 66-ZP-XV | 18-04-2025 | 15:34 | periodieke controle | 18-04-2026 | Nee |
| 66-ZP-XV | 28-03-2025 | 14:43 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 66-ZP-XV | 26-05-2023 | 09:37 | periodieke controle | 26-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 66-ZP-XV | 14-10-2021 | 14:48 | periodieke controle | 14-10-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 66-ZP-XV | 14-09-2020 | 11:25 | periodieke controle | 16-09-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 66-ZP-XV | 16-09-2019 | 15:02 | periodieke controle | 16-09-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 30-03-2026 | 11:14 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 24-03-2026 | 16:25 | 122 | 5.*.11 | 1 | CO meer dan wettelijk toegestaan |
| 24-03-2026 | 16:25 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2025 | |||||
| 28-03-2025 | 14:43 | 128 | 5.*.11 | 1 | Lambdawaarde wijkt af |
| 28-03-2025 | 14:43 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 28-03-2025 | 14:43 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 28-03-2025 | 14:43 | 297 | 5.*.31 | 1 | Remvloeistoflekkage reminrichting |
| 28-03-2025 | 14:43 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2023 | |||||
| 26-05-2023 | 09:37 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2021 | |||||
| 14-10-2021 | 14:48 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 14-10-2021 | 14:48 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
2020 | |||||
| 14-09-2020 | 11:25 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Vergeet ook niet alle Nissan 350Z voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 66-ZP-XV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
66-ZP-XV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 66-ZD-XV | Kia | Picanto | MPV | € 11.994 | 11-01-2008 | 18,4 jaar | |
| 66-ZF-XV | Toyota | Yaris | MPV | € 17.326 | 18-01-2008 | 18,4 jaar | |
| 66-ZH-XV | Peugeot | 107 | Hatchback | € 9.918 | 22-02-2008 | 18,3 jaar | |
| 66-ZJ-XV | Opel | Corsa | MPV | € 18.494 | 29-02-2008 | 18,3 jaar | |
| 66-ZL-XV | Hyundai | i10 | MPV | € 9.660 | 31-03-2008 | 18,2 jaar | |
| 66-ZP-XB | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 16.282 | 28-04-2008 | 18,1 jaar | |
| 66-ZP-XD | Audi | A3 | Cabriolet | € 59.037 | 22-04-2008 | 18,1 jaar | |
| 66-ZP-XH | Chevrolet | Epica | Sedan | € 31.035 | 29-05-2008 | 18 jaar | |
| 66-ZP-XJ | Toyota | Yaris | MPV | € 14.975 | 09-05-2008 | 18,1 jaar | |
| 66-ZP-XK | Toyota | Aygo | Hatchback | € 11.550 | 25-04-2008 | 18,1 jaar | |
| 66-ZP-XL | Opel | Astra | Stationwagen | € 27.009 | 23-04-2008 | 18,1 jaar | |
| 66-ZP-XN | Opel | Agila | Stationwagen | Onbekend | 21-04-2009 | 17,1 jaar | |
| 66-ZP-XP | Kia | Picanto | MPV | € 11.894 | 25-04-2008 | 18,1 jaar | |
| 66-ZP-XV | Nissan | 350Z | Coupe | Onbekend | 25-04-2008 | 22,2 jaar | |
| 66-ZP-XZ | Daihatsu | Copen | Cabriolet | € 21.428 | 29-04-2008 | 18,1 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 53.170 en/of lengte van 431 cm en/of een gewicht van ± 1.500 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Audi A3 | € 50.700 | 435 cm | 182 cm | 1.590 kg |
| Audi Q3 | € 53.300 | 439 cm | 183 cm | 1.520 kg |
| BMW 1-Serie | € 52.000 | 436 cm | 180 cm | 1.490 kg |
| Mini Cooper S | € 52.300 | 430 cm | 182 cm | 1.520 kg |
| BMW 2-Serie | € 51.800 | 439 cm | 182 cm | 1.650 kg |
| Volkswagen T-Roc | € 50.000 | 437 cm | 183 cm | 1.440 kg |
| BMW X2 | € 54.800 | 436 cm | 182 cm | 1.510 kg |
| Citroën DS4 | € 49.100 | 440 cm | 183 cm | 1.520 kg |
| Ford Focus | € 54.000 | 440 cm | 184 cm | 1.460 kg |
| Alfa Romeo Spider | € 51.700 | 439 cm | 183 cm | 1.570 kg |
| Mercedes-Benz A-klasse | € 54.200 | 439 cm | 178 cm | 1.410 kg |
| Volkswagen Golf | € 48.700 | 429 cm | 179 cm | 1.380 kg |
| Hyundai i30 | € 53.400 | 440 cm | 180 cm | 1.400 kg |
| Alfa Romeo Brera | € 51.200 | 441 cm | 183 cm | 1.520 kg |
| BMW Z4 | € 53.300 | 424 cm | 179 cm | 1.390 kg |
| Audi 200 | € 57.600 | 435 cm | 182 cm | 1.590 kg |
| Mini John Cooper Works | € 57.800 | 425 cm | 180 cm | 1.470 kg |
| Mercedes-Benz B-klasse | € 50.200 | 441 cm | 180 cm | 1.410 kg |
| Toyota C-HR | € 49.900 | 436 cm | 183 cm | 1.530 kg |
| Mini Cooper SE | € 49.500 | 430 cm | 182 cm | 1.640 kg |
| CUPRA Leon | € 49.100 | 440 cm | 180 cm | 1.610 kg |
| Audi S3 | € 58.100 | 437 cm | 178 cm | 1.470 kg |
| Mercedes-Benz C-klasse | € 49.300 | 434 cm | 173 cm | 1.430 kg |
| Volkswagen Sharan | € 49.200 | 436 cm | 190 cm | 1.650 kg |
| Renault Megane | € 56.100 | 436 cm | 188 cm | 1.410 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Nissan 350ZGoogle op afbeeldingen van de Nissan 350Z
Google op reviews van de Nissan 350Z
Nissan 350Z Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Nissan 350Z is nog steeds een retro held
Autotest: Nissan 350Z
Autoblog.nl
Nissan 350Z nieuws
Nissan 350Z
Autovisie.nl
Alles over Nissan 350Z
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/nissan/350z/
Autozine.nl
Autotest: Nissan 350Z
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.