G-800-LN
Er rijden momenteel 67 Morgan 4-4 1600's rond in Nederland. Deze groene 4-4 1600 komt uit het jaar 2009 en is nu 17 jaren, 2 maanden en 15 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Morgan 4/4 2000 cabriolet rijden er in dezelfde variant (V7) nog 6 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2008 en juni 2010. De nieuwwaarde ligt tussen de € 59.708 en € 63.910, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 61.809 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Morgan 4/4 2000 is helaas onbekend.
Je trekt met deze Morgan geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 190 km/uur. Deze Morgan 4/4 2000 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 46.3% snellere personenauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 1 november 2019. Het voertuig was toen 10 jaren, 7 maanden en 17 dagen oud.
Bekijk ook alle Morgan 4-4 1600 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Morgan 4/4 2000 | 2009
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Morgan |
| Handelsbenaming | 4/4 2000 |
| Kleur | GROEN |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 190 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 9.828 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 106 kW (144 pk) |
| Continue vermogen | 106 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | CJBB |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1999cc (2,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 maart 2009 |
| Leeftijd | 17 jaren, 2 maanden en 15 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 1 november 2019. Het voertuig was toen 10 jaren, 7 maanden en 17 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 20 mei 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.000 kg |
| Massa rijklaar | 1.100 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 300 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.400 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.400 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 560 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 560 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 840 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 840 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,44 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,35 m (voor) / 1,45 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 4/4 | |
| Variant V7 | |
| Uitvoering W62 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*98/14*0100*10 | |
| Plaats chassisnummer op dwarsbalk v. r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 10.2 l/100km (1 liter op 9,8km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.2 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 5.6 l/100km (1 liter op 17,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.3 l/100km (1 liter op 13,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 172 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label F | A (schoon) (vervuilend) G |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| G-800-LN | 20-05-2025 | 13:15 | periodieke controle | 20-05-2026 | Nee |
| G-800-LN | 4-10-2023 | 11:58 | periodieke controle | 30-10-2024 | Nee |
| G-800-LN | 26-10-2022 | 11:11 | periodieke controle | 30-10-2023 | Ja, bekijk hier. |
| G-800-LN | 23-09-2021 | 10:50 | periodieke controle | 30-10-2022 | Nee |
| G-800-LN | 22-09-2020 | 15:28 | periodieke controle | 30-10-2021 | Nee |
| G-800-LN | 30-10-2019 | 11:26 | periodieke controle | 30-10-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 26-10-2022 | 11:11 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Morgan 4-4 1600 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van G-800-LN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
G-800-LN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| G-800-LB | Volkswagen | T-Cross | Stationwagen | € 27.178 | 31-10-2019 | 6,6 jaar | |
| G-800-LD | Opel | Astra | Hatchback | € 23.794 | 28-11-2019 | 10,1 jaar | |
| G-800-LF | Peugeot | 308 | MPV | € 36.339 | 22-11-2019 | 7,3 jaar | |
| G-800-LG | Seat | Arona | Hatchback | € 27.278 | 20-01-2020 | 7,4 jaar | |
| G-800-LH | Skoda | Fabia | Hatchback | € 19.465 | 01-11-2019 | 6,6 jaar | |
| G-800-LJ | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 33.062 | 25-10-2019 | 6,6 jaar | |
| G-800-LK | Renault | Captur | Hatchback | € 25.005 | 28-10-2019 | 6,6 jaar | |
| G-800-LL | Mercedes-Benz | C-klasse | Stationwagen | € 56.566 | 25-10-2019 | 10,5 jaar | |
| G-800-LN | Morgan | 4-4 1600 | Cabriolet | Onbekend | 01-11-2019 | 17,2 jaar | |
| G-800-LP | Seat | Ibiza | Hatchback | € 22.805 | 15-11-2019 | 6,5 jaar | |
| G-800-LR | Mercedes-Benz | E-klasse | Sedan | Onbekend | 27-06-2020 | 23 jaar | |
| G-800-LS | Peugeot | 108 | Hatchback | € 16.085 | 31-10-2019 | 6,6 jaar | |
| G-800-LT | Skoda | Octavia | Stationwagen | € 29.743 | 23-11-2019 | 6,5 jaar | |
| G-800-LV | Tesla | Model 3 | Sedan | € 60.680 | 01-11-2019 | 6,6 jaar | |
| G-800-LZ | Audi | A3 | Sedan | € 33.640 | 31-10-2019 | 6,6 jaar | |
| G-801-LN | Fiat | 500e | Hatchback | € 42.781 | 22-10-2019 | 9,9 jaar | |
| G-802-LN | BMW | 5-Serie | Sedan | € 124.865 | 22-10-2019 | 8 jaar | |
| G-803-LN | Toyota | Aygo | Hatchback | € 10.312 | 11-11-2019 | 13,8 jaar | |
| G-804-LN | Volvo | XC90 | MPV | € 91.346 | 31-10-2019 | 7,6 jaar | |
| G-805-LN | BMW | 3-Serie | Cabriolet | Onbekend | 22-10-2019 | 18,6 jaar | |
| G-806-LN | Renault | Safrane | Hatchback | Onbekend | 22-10-2019 | 33,4 jaar | |
| G-807-LN | Renault | Twingo | Hatchback | € 11.675 | 25-10-2019 | 14,4 jaar | |
| G-808-LN | Citroën | C1 | Hatchback | € 10.090 | 25-10-2019 | 16,3 jaar | |
| G-809-LN | Audi | A1 | Hatchback | € 28.259 | 26-10-2019 | 10,5 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.