L-575-VZ
Er rijden momenteel 2.340 Mercedes-Benz T2's rond in Nederland. Deze rode T2 komt uit het jaar 1981 en is nu 44 jaren, 10 maanden en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 augustus 2021, dus sinds 4 jaren, 9 maanden en 5 dagen. Deze personenauto rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz L508DG MPV rijden er nog 23 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1970 en september 1985. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz L508DG is helaas onbekend.
Dit voertuig van Mercedes-Benz haalt een maximumsnelheid van 110 km/uur. Van alle Nederlandse personenauto's behoort deze Mercedes-Benz L508DG tot de 0% traagste personenauto's.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 augustus 2021. Het voertuig was toen 40 jaren, 1 maand en 8 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz T2 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz L508DG | 1981
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | L508DG |
| Lengte | 5,06 m |
| Breedte | 2,10 m |
| Kleur | ROOD |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 6 |
| Topsnelheid | 110 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | MPV |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 63 kW (86 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 3758cc (3,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 14 juli 1981 |
| Leeftijd | 44 jaren, 10 maanden en 12 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 44 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 augustus 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 9 maanden en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 augustus 2021. Het voertuig was toen 40 jaren, 1 maand en 8 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 14 augustus 2027. Het voertuig moet over 1 jaar, 2 maanden en 19 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.715 kg |
| Massa rijklaar | 2.815 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 2815 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 685 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 5.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 3.300 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,95 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,50 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type L508DG | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 89 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 89 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| L-575-VZ | 16-06-2025 | 09:46 | periodieke controle | 14-08-2027 | Nee |
| L-575-VZ | 14-08-2023 | 13:43 | periodieke controle | 14-08-2025 | Ja, bekijk hier. |
| L-575-VZ | 13-08-2021 | 16:54 | periodieke controle | 13-08-2023 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 14-08-2023 | 13:43 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz T2 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van L-575-VZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
L-575-VZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| L-570-VZ | Mazda | CX-5 | Stationwagen | € 51.146 | 15-10-2021 | 7,5 jaar | |
| L-571-VZ | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 16.314 | 01-10-2021 | 7,1 jaar | |
| L-572-VZ | Volkswagen | Scirocco | Coupe | € 49.453 | 16-08-2021 | 11,1 jaar | |
| L-573-VZ | Mercedes-Benz | E-klasse | Cabriolet | Onbekend | 11-08-2021 | 34,6 jaar | |
| L-575-VB | Volvo | V60 | Stationwagen | € 47.162 | 10-09-2021 | 5,9 jaar | |
| L-575-VD | Mini | Cooper S | Hatchback | Onbekend | 20-10-2021 | 19,2 jaar | |
| L-575-VF | Mini | John Cooper Works | Hatchback | € 56.324 | 12-08-2021 | 4,8 jaar | |
| L-575-VG | Citroën | C5 Aircross | MPV | € 42.045 | 12-08-2021 | 4,8 jaar | |
| L-575-VH | Hyundai | Tucson | MPV | € 44.095 | 18-08-2021 | 4,8 jaar | |
| L-575-VJ | Piaggio | MP3 300 | Niet geregistreerd | ? | € 7.899 | 13-11-2021 | 4,5 jaar |
| L-575-VK | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 45.015 | 10-08-2021 | 4,8 jaar | |
| L-575-VL | Opel | Astra | Cabriolet | € 30.823 | 13-09-2021 | 15,2 jaar | |
| L-575-VN | Kia | Niro | Stationwagen | € 38.705 | 13-08-2021 | 4,8 jaar | |
| L-575-VP | Nissan | Qashqai | MPV | € 33.840 | 19-08-2021 | 6,7 jaar | |
| L-575-VR | Peugeot | 2008 | MPV | € 35.582 | 13-08-2021 | 4,8 jaar | |
| L-575-VS | Toyota | Corolla | Stationwagen | € 38.385 | 23-10-2021 | 5,4 jaar | |
| L-575-VT | Kia | Niro | Stationwagen | € 40.985 | 30-08-2021 | 4,7 jaar | |
| L-575-VV | Citroën | C4 Picasso | Stationwagen | € 26.035 | 11-08-2021 | 10,3 jaar | |
| L-575-VX | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 55.705 | 02-08-2022 | 10,9 jaar | |
| L-575-VZ | Mercedes-Benz | T2 | MPV | Onbekend | 21-08-2021 | 44,9 jaar | |
| L-576-VZ | Opel | Zafira Life | MPV | € 55.472 | 18-08-2021 | 4,8 jaar | |
| L-577-VZ | Opel | Crossland | MPV | € 29.766 | 14-08-2021 | 4,8 jaar | |
| L-578-VZ | Opel | Crossland | MPV | € 33.446 | 13-08-2021 | 4,8 jaar | |
| L-579-VZ | Opel | Crossland | MPV | € 28.848 | 12-08-2021 | 4,8 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met een afmeting van 506 x 210 cm een gewicht van ± 2.715 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Land Rover Range Rover | 510 cm | 200 cm | 2.700 kg |
| BMW XM | 511 cm | 201 cm | 2.700 kg |
| Lotus Eletre | 510 cm | 202 cm | 2.560 kg |
| Ford Explorer | 508 cm | 200 cm | 2.450 kg |
| BMW X7 | 515 cm | 200 cm | 2.460 kg |
| Bentley Bentayga | 513 cm | 200 cm | 2.600 kg |
| Cadillac Escalade | 515 cm | 201 cm | 2.590 kg |
| Lotus Emeya | 514 cm | 201 cm | 2.520 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.