HJ-955-G
Er rijden momenteel 123.117 Mercedes-Benz Sprinter's rond in Nederland. Deze witte Sprinter komt uit het jaar 2015 en is nu 10 jaren, 6 maanden en 17 dagen oud en is momenteel in gebruik als Taxi. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 24 dagen. Deze personenauto rijdt op diesel en heeft 9 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Sprinter voor rolstoelen toegankelijk voertuig rijden er in dezelfde variant (KMMC1350E) nog 994 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2011 en februari 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 56.683 en € 82.224, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 64.077 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Sprinter bedraagt € 70.050 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Mercedes-Benz Sprinter € 5.973 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Sprinter voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Sprinter | 2015
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Sprinter |
| Lengte | 6,96 m |
| Breedte | 1,99 m |
| Hoogte | 2,61 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 149 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 70.050 |
| Bruto BPM | € 25.639 |
| Inrichting | voor rolstoelen toegankelijk voertuig |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 95 kW (129 pk) |
| Continue vermogen | 95 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 651.955 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2143cc (2,1 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 7 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 10 november 2015 |
| Leeftijd | 10 jaren, 6 maanden en 17 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 24 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Ja |
| Openstaande terugroep actie | Ja. Zie terugroepactie uit het verleden. |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 27 mei 2027. Het voertuig moet over 1 jaar gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.953 kg |
| Massa rijklaar | 3.053 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 3053 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 447 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.250 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.250 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | 2.000 kg |
Wanneer je alleen het B-rijbewijs hebt, mag je met dit voertuig een geremde aanhanger, caravan of vouwwagen incl. belading tot 750 kg trekken en ook ongeremd tot 750 kg.
Met een BE-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 3.500 kg inclusief belading, maar met dit voertuig mag je een geremde aanhanger tot 2.000 kg trekken.
Met het B-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 750 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading). Of een aanhanger trekken van meer dan 750 kg als de auto en de aanhanger samen niet boven de 3.500 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading) uitkomen.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,33 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,71 m (voor) / 1,72 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 906 AC 35 | |
| Variant KMMC1350E | |
| Uitvoering LFB29VA9 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0354*17 | |
| Plaats chassisnummer in motorruimte a. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8.1 l/100km (1 liter op 12,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.5 l/100km (1 liter op 15,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.1 l/100km (1 liter op 14,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 187 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 W | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label A | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2015/45W | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Terugroep actie
Motorrijtuigen - carrosserie (beschermingsmiddelen inzittenden)
Openstaande terugroepactie
Mercedes-Benz Nederland B.V. (Vans)8 april 2022
Referentiecode RDW: MGP220252
Referentiecode producent: NC3DABTKW1
Aantal getroffen voertuigen in Nederland: 43.895
Totaal aantal voertuigen terugroepactie wereldwijd: 43.895
Bij bepaalde klimaatomstandigheden kan na verloop van tijd een chemische verandering ontstaan in het drijfgas van de gasgenerator van bepaalde Takata-airbags. Bij een ongeval waarbij de airbag wordt geactiveerd, kan deze verandering ertoe kunnen leiden dat de gasgenerator scheurt als gevolg van een verhoogde interne druk. In dat geval zou de airbag geen beschermende werking hebben en zouden de inzittenden verwondingen kunnen oplopen doordat de delen van de gasgenerator loskomen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de bestuurdersairbag vervangen.
Meer informatie via: 00800-12777777.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| HJ-955-G | 6-05-2026 | 14:14 | periodieke controle | 27-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| HJ-955-G | 8-05-2025 | 13:29 | periodieke controle | 27-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| HJ-955-G | 27-05-2024 | 13:27 | periodieke controle | 27-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| HJ-955-G | 17-05-2023 | 16:54 | periodieke controle | 17-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| HJ-955-G | 11-05-2022 | 09:23 | periodieke controle | 11-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| HJ-955-G | 8-03-2021 | 11:08 | periodieke controle | 7-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| HJ-955-G | 24-04-2020 | 13:38 | periodieke controle | 7-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| HJ-955-G | 7-05-2019 | 14:12 | periodieke controle | 7-05-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 6-05-2026 | 14:14 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2025 | |||||
| 8-05-2025 | 13:29 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 27-05-2024 | 13:27 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2023 | |||||
| 17-05-2023 | 16:54 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2022 | |||||
| 11-05-2022 | 09:23 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
2021 | |||||
| 8-03-2021 | 11:08 | 414 | 5.*.47 | 1 | Gordel beschadigd |
| 8-03-2021 | 11:08 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 8-03-2021 | 11:08 | 285 | 5.*.31 | 1 | Bewegingsmogelijkheden remonderdeel beperkt |
2020 | |||||
| 24-04-2020 | 13:38 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
2019 | |||||
| 7-05-2019 | 14:12 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 7-05-2019 | 14:12 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 7-05-2019 | 14:12 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| HJ-955-G | 24-11-2015 | Boordcomputer taxi | EUPHORIA SOFTWA |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Sprinter voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van HJ-955-G - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
HJ-955-G
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HJ-950-G | Mercedes-Benz | C-klasse | Stationwagen | € 75.440 | 11-11-2015 | 10,5 jaar | |
| HJ-952-G | Mercedes-Benz | C-klasse | Stationwagen | € 63.171 | 12-11-2015 | 10,5 jaar | |
| HJ-954-G | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | € 75.170 | 18-11-2015 | 10,5 jaar | |
| HJ-955-B | Opel | Corsa | MPV | € 14.195 | 09-11-2015 | 13,8 jaar | |
| HJ-955-F | Citroën | C3 | Hatchback | € 15.554 | 02-05-2016 | 12 jaar | |
| HJ-955-G | Mercedes-Benz | Sprinter | Voor rolstoelen toegankelijk voertuig | € 70.050 | 10-11-2015 | 10,6 jaar | |
| HJ-955-J | Audi | A3 | Hatchback | € 30.698 | 13-11-2015 | 10,5 jaar | |
| HJ-955-K | Kia | Picanto | MPV | € 14.090 | 15-01-2016 | 10,4 jaar | |
| HJ-955-L | Toyota | Aygo | Hatchback | € 12.785 | 07-12-2015 | 10,5 jaar | |
| HJ-955-N | Mitsubishi | Outlander | Stationwagen | € 45.729 | 24-11-2015 | 10,5 jaar | |
| HJ-955-P | Renault | Clio | Stationwagen | € 21.375 | 13-11-2015 | 10,8 jaar | |
| HJ-955-R | Citroën | C1 | Hatchback | € 14.445 | 16-11-2015 | 10,5 jaar | |
| HJ-955-S | Mazda | 2 | Hatchback | € 17.585 | 14-11-2015 | 10,5 jaar | |
| HJ-955-V | BMW | 5-Serie | Stationwagen | € 64.579 | 25-11-2015 | 10,5 jaar | |
| HJ-955-X | Volkswagen | Polo | Hatchback | Onbekend | 04-12-2015 | 21,3 jaar | |
| HJ-956-G | Mercedes-Benz | C-klasse | Stationwagen | € 67.599 | 25-11-2015 | 10,5 jaar | |
| HJ-958-G | Mercedes-Benz | C-klasse | Stationwagen | € 64.024 | 28-12-2015 | 10,4 jaar | |
| HJ-959-G | Mercedes-Benz | C-klasse | Stationwagen | € 67.926 | 11-11-2015 | 10,5 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.